Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Faleristika » Faleristika, nabídka s možností prodeje či výměny!

Vykupminci.cz
Numisargo

Faleristika, nabídka s možností prodeje či výměny!

Moderátoři: Altmann, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
Nejde o řád sv. Jiří, ale o kříž sv. Jiří, poválečná ražba kterou si kupovala naši legionáři. Pro příště postupujte tak, jak je zde zvykem.
Moderátor
Altmane je to je to stejný kříž pražského vydání.
Jako v odkazu, nedávno nabízený.
Ale já ho nekoupil........ jen aby nedošlo k nějakemu nedorozumění.
Díky.
https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/urceni-odznaku_post_-498983#post498983
Moderátor
Ty křížky jsou zajímavé v Rusku. Kult sv. Jiří je v Rusku i na Ukrajině silný a tak tyto ražby v cizině jsou hledané, považované za zcela originální. Je to zajímavý doplněk i u nás pro faleristu, který se zaměřil na problematiku Ruských legii, ale upřimně ta cena je trochu nerozumná.
Moderátor
Taky jseme se s paní,jaksi nedomluvili.
I když jsem měl o něj zájem, s foto zaslanem na muj mail nevypadá spatně, bohužel cena. :?
Registrovaný uživatel
Řád Rudé Hvězdy "válečný" s dokladem m.č.1315998. Prodáno
Děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dobrý den, prodám R-U Řád Leopolda, zlacený bronz značený hvězdička, drobná poškození smaltu v písmu středového medailonu - jinak smalty v pořádku.
cena - 23 000Kč, další fotky a info na mail klata@volny.cz

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
« Poslední úpravu provedl(a) klata v 13. 11. 2018, 11:11. »
Moderátor
Je to krásný kus, poškození pravda drobné, ceny slušná, neměl by zde dlouho být v nabídce,
Moderátor
Pro Mint:
Mohu tě poprosit o zaslání tvého e-mailu na můj e-mail....
Díky
milan.heczko@yahoo.com
Registrovaný uživatel
Máš to tam
Moderátor
Přátelé,
co bytostně nenávidím je když se dva chlapi začnou pomlouvat. Já Vás upozorňuji, že to budu mazat. Kříž je poškozený, je to bronz, ale není zase v takovém stavu, aby se nehodil do sbírky. Prodej je věc každého z Vás. Když Vás někdo "napálí" je to smutné a příště si držte odstup. Bohužel i toto patří k sbírání čehokoli.

Zatím jsem ty dvě zprávy vymazal neb nejsou po odborné stránce vhodné. Doufám, že mi rozumíte!
Registrovaný uživatel
Ve vší úctě, já se jel na kříž podívat cca 180 Km, podle fotek o.k, ale jek jsem se podíval pod lupou, ihned jsem vracel.Nevím, co je špatného na tom, že jsem jen chtěl upozornit na špatné fotografie.Smalty opravované bílou barvou, ramena opravované také.Na fotkách to není vidět.Nikoho tady nepomlouvám, jen chci upozornit sběratele na to, aby si dali pozor, opravdu jsem ho měl v ruce a moc mě mrzí, že zrovna vy s tím máte problém.Zřejmě vlastní zkušenost....Ještě jednou se omlouvám.Opouštím tuto skupinu.
Registrovaný uživatel
Bavíme se tady o částce 23 tisíc, každý nemá čas jet se na kříž podívat, když mu to příjde poštou, pak mu zbydou jen oči pro pláč.A věřte mi, pak se už těžko dokazuje v jakém stavu byly smalty před odesláním a při doručení.Mám s tím své zkušenosti.
Registrovaný uživatel
Další fotky

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
S překupníkem, který to má ke mně 35km a nelíbí se mu že jsem mu to nedal levněji, nemá cenu polemizovat
Moderátor
Mint napsal
Ve vší úctě, já se jel na kříž podívat cca 180 Km, podle fotek o.k, ale jek jsem se podíval pod lupou, ihned jsem vracel.Nevím, co je špatného na tom, že jsem jen chtěl upozornit na špatné fotografie.Smalty opravované bílou barvou, ramena opravované také.Na fotkách to není vidět.Nikoho tady nepomlouvám, jen chci upozornit sběratele na to, aby si dali pozor, opravdu jsem ho měl v ruce a moc mě mrzí, že zrovna vy s tím máte problém.Zřejmě vlastní zkušenost....Ještě jednou se omlouvám.Opouštím tuto skupinu.


Jste chlap, držte pozici !!
Moderátor
Mint napsal
Máš to tam


Mail nedorazil, ale v podstatě vše potřebné jsem se již dozvěděl....
Díky
Registrovaný uživatel
klata Ano, máte pravdu, jel jsem od vás vykoupit kříž v ceně 23 tisíc a chtěl jsem ho prodat za 50...Chlape, vzpamatujte se, nežijete v realitě.Věnujte se raději vláčkům, těm rozumíte více.Ještě by jste měl nafotit ty popraskané a opravované ramena kříže.
Registrovaný uživatel
Mint:
trosku off topic,
ale posielal som mail ohladne tohto skla:
https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/tema-sklo-vsechno-sem-_post_-506488#post506488
_______________
Registrovaný uživatel
Mint napsal
klata Ano, máte pravdu, jel jsem od vás vykoupit kříž v ceně 23 tisíc a chtěl jsem ho prodat za 50...Chlape, vzpamatujte se, nežijete v realitě.Věnujte se raději vláčkům, těm rozumíte více.Ještě by jste měl nafotit ty popraskané a opravované ramena kříže.

Tak mi přijdte ukázat, jestli máte odvahu ty opravované a popraskané ramena kříže, kde bydlím víte.
Registrovaný uživatel
Omlouvám se moderátoru Altmann, kterého si velice vážím a ostatním, pokud tady budou působit lidé jako uživatel Mint, nemá cenu zde zůstávat.
Moderátor
klata napsal
Omlouvám se moderátoru Altmann, kterého si velice vážím a ostatním, pokud tady budou působit lidé jako uživatel Mint, nemá cenu zde zůstávat.

Kdybych Vás neměl všechny rád, či Vás nerespektoval, tak bych to zde již "zabalil".
Věřte, že mně ty zbytečné spory zde hodně vadí. No tak já to tedy také ukončím a co bude dál. Bezvládí? Buďme trochu tolerantní a méně se předvádět by neškodilo.
Registrovaný uživatel
Moc se všem omlouvám, že jsem chtěl upozornit poctivé sběratele na nedokonalost dekorace, která nebyla poznat s fotek.klata mne již soukromě kontaktoval avysvětlil mi, že si mě již na internetu "prolustroval" a ví co jsem zač, že on na rozdíl ode mne ten metál může spláchnout do záchodu a nebude ho to bolet.Pánové, tak tady už opravdu nemám co dělat.Co je moc, to je moc...
Registrovaný uživatel
Pěkný den ,
shodou okolností jsem měl tohoto rytíře LO v bronzu také v ruce a pod lupou . Ano má zmíněné vady a právě
proto má i tak stanovenou cenu . Kolega Mint by měl vědět , že takový kus ve sbírkovém stavu by měl stát
řádově 35 000 Kč . Je tedy jen a pouze na úvaze potencionálního kupce , jestli si pořídí originální kus s daným
poškozením za ,,lidovku" , nebo si připlatí a počká na bezchybný kus .
Registrovaný uživatel
Právě jsem dočetl povídku Dražby (od Dicka Francise) o handlování s koňmi.
Je tam pěkný dialog:
Caveat emptor!
Co to je?
Kupče měj se na pozoru!
Jedno vím jistě, po téhle zkušenosti se jeden kupec bude mít na pozoru až do konce života. A to jsem já.
Moderátor
Mint napsal
Moc se všem omlouvám, že jsem chtěl upozornit poctivé sběratele na nedokonalost dekorace, která nebyla poznat s fotek.klata mne již soukromě kontaktoval avysvětlil mi, že si mě již na internetu "prolustroval" a ví co jsem zač, že on na rozdíl ode mne ten metál může spláchnout do záchodu a nebude ho to bolet.Pánové, tak tady už opravdu nemám co dělat.Co je moc, to je moc...


Ba naopak, právě díky takovým nestranným sběratelům jako jste vy,co se nebojí poukázat, reagovat na základě svých zkušeností na různé věci a otevřít mnohdy palčivé diskuse(v rámci slušnosti),by jste to neměl vzdávat......
Tyto různorodé názory,depaty, pomohou k případnému rozhodování,či bližší objasnění daného tématu.Osobně jsi vás vážím i kolikrát přes rozdílnost názorů....
Avšak v tomto případě s vámi souhlasím a děkuji za reakci a následnou diskuzi......

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 ... > »

Sběratel.com » Faleristika » Faleristika, nabídka s možností prodeje či výměny!

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1