Moderátoři: pavelgregor, oliver, jacx, smith
Příspěvky: 353 Uživatel
Zaregistrován: 19. 11. 2010
Ta aukce, co skončila dneska a neměl jsem možnost přiřazovat: PG Ferdinanda z roku 1544, nebyl to nahodou jachymovsky kousek? To znaménko před DEI...
kdyby někdo potřeboval ceník oběžných mincí - tabulku pro své úpravy, vyžádejte na : adorosh@seznam.cz
Příspěvky: 248 Uživatel
Zaregistrován: 6. 6. 2010
kde byla aukce ?
Příspěvky: 2 154 Uživatel
Zaregistrován: 27. 9. 2015
Na Aukru
Příspěvky: 16 Uživatel
Zaregistrován: 2. 7. 2018
Dobrý večer, mohl bych poprosit o bližší info k tomuhle PG Ferdinanda 1536? Např. mincovna? Děkuju, Skvotr
Možná takhle lépe
Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.