Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Rakousko » filatelie

Vykupminci.cz
Numisargo

filatelie

Moderátoři: babygulka, kolo101, regula_jan, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
hledám příznivce emise Ru. 35 - 41 o vzájemné předávání jakýchkoliv poznatků k
této emisi pro zajímavost posílám sken 50 kr kde se traduje, že tato hodnota nemá deskové vady rád přivítám i další ukázky předem díky za odpověď Jirka z
Moravy

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Nemýlím li se, tak jsem od Vás už něco pokoupil na áčku... Tada nic z 35-41
Registrovaný uživatel
regula_jan napsal
Nemýlím li se, tak jsem od Vás už něco pokoupil na áčku... Tada nic z 35-41

už si vzpomínám a můžete kupovat dál mimo tu 6 emisi všechno pouštím když tak pošlete chyběnku myslím, že by se něco našlo Jirka
Moderátor
Jó, kdyby na to tak byl čas - dát do kupy pořádnou chyběnku. Když jsem cca před pěti lety říkal, že mám málo času, tak bych si zpětně zasloužil naliskat...
Ale pokud by jste měl nějaká pěkná razítka na I. emisi, tak bych nepohrdl...
Registrovaný uživatel
regula_jan napsal
Jó, kdyby na to tak byl čas - dát do kupy pořádnou chyběnku. Když jsem cca před pěti lety říkal, že mám málo času, tak bych si zpětně zasloužil naliskat...
Ale pokud by jste měl nějaká pěkná razítka na I. emisi, tak bych nepohrdl...

určitě se nějaká najdou zkusím poslat mailem sken Jirka dobrou noc
Registrovaný uživatel
pro pana regulu-jana tak jsem prošel jedno z alb první emise a tady je pár razítek
posílám i pár se slovenskými a maďarskými razítky snad sw vám bude některé hodit Jirka z Moravy je možné je vyměnit za razítka z 6. emise díky

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
ked pozeram na tie ceny som rad, ze to nezbieram :-)
_______________
Registrovaný uživatel
babygulka napsal
ked pozeram na tie ceny som rad, ze to nezbieram :-)

většinou jde o katalogové ceny Jirka
Moderátor
gnilretniw napsal
babygulka napsal
ked pozeram na tie ceny som rad, ze to nezbieram :-)

většinou jde o katalogové ceny Jirka


uf som sa zlakol, ze realne, tak zberatelia stareho Rakuska si pridu na svoje.
_______________
Registrovaný uživatel
V dnešní době se razítka sbírají a mají svoje ceny, ale musí být na naprosto krásně střížených známkách, musí být celá (nebo téměř celá), naprosto čitelná a především se musí jednat o zajímavá, málo viděná razítka z menších poštovních úřadů.
Známky samotné v této sběratelské oblasti moc v módě nejsou a proto, pokud chceme sbírat typologii, papíry, odstíny barev atd., podmínkou musejí být zajímavá razítka, která zatím táhnou, i když jsem měl kdysi luxusní soubor razítek (němá, veronské a milánské padělky atd.) a trvalo delší dobu, než jsem se jich zbavil. Jó, dopisy je jiná záležitost.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Moderátor
No ale predal ste ich. To je hlavne. Tak s predajom to trva vzdy dlho. To poznam.
_______________
Registrovaný uživatel
babygulka napsal
No ale predal ste ich. To je hlavne. Tak s predajom to trva vzdy dlho. To poznam.


No prodal, ale svědčílo to o menším zájmu. To se nedá vůbec srovnat s prodejem mincí v pěkné zachovalosti, po kterých se jen zapráší.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Moderátor
gnilretniw napsal
pro pana regulu-jana tak jsem prošel jedno z alb první emise a tady je pár razítek
posílám i pár se slovenskými a maďarskými razítky snad sw vám bude některé hodit Jirka z Moravy je možné je vyměnit za razítka z 6. emise díky


Dejte mi trochu času a já se ozvu.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Rakousko » filatelie

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1