Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Co se jinám nevešlo » FILMY

Vykupminci.cz
Numisargo

FILMY

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
babygulka napsal
Archy za boha nie...


Nepoznáš osamelých strelcov?
Moderátor
Toto je u mňa absolútna bombaaa!!!

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Není to klasika "Vrtěti psem"?
Vzpomenu si na to, kdykoliv sleduji nějaké zprávy z Iraku, Afghanistanu, Libye, Syrie...
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Moderátor
BINGO!!! Super vec, toto by mal vidieť každý "bežný" Američan!
Registrovaný uživatel
Včera jsem si opravdu vychutnal u nás řekl bych ne moc známý film Pozemšťan z roku 2007(The Man from Earth). Odpočinkové, ale zajímavě udělané...
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Moderátor
Vďaka za info, mrknem. Ja som minule po sto rokoch zazrel film, ktorý ma nikdy nenechal chladným, pekná vec. Čierne rúcho, poznáš?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
No, tak tyto filmy mi nic neříkají.....ale možná se někdy mrknu....To SIN CITY - město hříchů......( nebo cokoli od tohoto režiséra teda můžu.....) Poslední co jsem viděl byli Hanební Parchanti. Dobré...... 8)
Jinak jdu na kutě......dobrou všem..... ;)
« Poslední úpravu provedl(a) Bigger v 24. 3. 2012, 0:27. »
Moderátor
Bigger napsal
No, tak tyto filmy mi nic neříkají.....ale možná se někdy mrknu....To SIN CITY - město hříchů......( nebo cokoli od tohoto režiséra teda můžu.....) Poslední co jsem viděl byli Hanební Parchanti. Dobré...... 8)
Jinak jdu na kutě......dobrou všem..... ;)


Tak toto je predsa len niečo iné... :)
Registrovaný uživatel
Archypov napsal
BINGO!!! Super vec, toto by mal vidieť každý "bežný" Američan!

On to ale viděl každý "bežný" Američan jenže mu to nebylo nic platné.
Běžný Američan je nesmírně mentálně omezený. ;)
Registrovaný uživatel
Docela stojí za podívání z novějších třeba tyto:
5-days-of-august-5-days-of-war(2011)
Ve stinu slunce (2005)sice slaďák, ale je tam i ledacos k zamyšlení

ze starších mne potěšil:
Idealni manzel (1999)Brit film, komedie
Allan-Quatermain-a-Ztracené-Město-Zlata (1986)oddechovka typu Indiana Jones, (Chamberlain+Stone)
;)
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
« Poslední úpravu provedl(a) Dracek v 24. 3. 2012, 0:52. »
Registrovaný uživatel
Mé dva nejoblíbenější filmy, když se potřebuji odreagovat jsou Světáci a Ptačí klec.
_______________
"NON PUDOR EST NIL SCIRE, PUDOR NIL DISCERE VELLE"
Registrovaný uživatel
Já už si vůbec nepamatuji kdy jsem se naposledy podíval do programu kin a řekl si: “To musím vidět”.
Poslední dobrý film který jsem viděl bylo “Burn After Reading” a to už jsou asi 3 roky. :(
Registrovaný uživatel
Kdo má rád historické filmy, může např. šáhnout po poslední adaptaci Tří mušketýrů od P.W.S. Andersona... :D :D :D Bohužel, ani herci Mikkelsen, Waltz, Schweiger nedokázali snímek zachránit.
Registrovaný uživatel
Archypov napsal
Bigger napsal
No, tak tyto filmy mi nic neříkají.....ale možná se někdy mrknu....To SIN CITY - město hříchů......( nebo cokoli od tohoto režiséra teda můžu.....) Poslední co jsem viděl byli Hanební Parchanti. Dobré...... 8)
Jinak jdu na kutě......dobrou všem..... ;)


Tak toto je predsa len niečo iné... :)

Já vím, netvrdím opak...... já jen prostě toho Quentina prostě můžu!!!
Moderátor
turtleoverhead napsal
Archypov napsal
BINGO!!! Super vec, toto by mal vidieť každý "bežný" Američan!

On to ale viděl každý "bežný" Američan jenže mu to nebylo nic platné.
Běžný Američan je nesmírně mentálně omezený. ;)

Hm, Francouzi jsou arogantní, Řekové líní a nepřizpůsobiví, Američané omezení.. ještě že ti Australané jsou bez chyby ;) :P
Registrovaný uživatel
tenzor napsal
Hm, Francouzi jsou arogantní, Řekové líní a nepřizpůsobiví, Američané omezení.. ještě že ti Australané jsou bez chyby ;) :P

To jsem nikdy netvrdil ;)
Registrovaný uživatel
Flohmik napsal
Kdo má rád historické filmy, může např. šáhnout po poslední adaptaci Tří mušketýrů od P.W.S. Andersona... :D :D :D Bohužel, ani herci Mikkelsen, Waltz, Schweiger nedokázali snímek zachránit.

Kdo by chtěl vidět středověk, bez romantického přikrášlování, sáhne určitě radši po této klasice "Jméno růže".
I když nedosahuje kvality knižní předlohy Umberta Eca a děj je v podstatě smrsknutý na pouhou detektivní zápletku, je to jeden z nejlepších filmů které jsem měl možnost vidět.
_______________
"NON PUDOR EST NIL SCIRE, PUDOR NIL DISCERE VELLE"
Registrovaný uživatel
nejlepší film je trilogie Pán prstenů :D asi tak 2 ročně si udělám prstenový den, nakoupím hodně jídla a pití, vyženu babu do práce a od rána do večera koukám na všechny tři díly najednou :D zkrátka pohoda ...
Registrovaný uživatel
A pokud máš ty rozšířené edice tak máš na 12 hodin vystaráno :)
Registrovaný uživatel
pro kacuro
filmy jsou výborné, ale knihy jsou lepší. Něco prostě nejde do filmů dát. Včera jsem se podíval na Návrat krále
Registrovaný uživatel
jo knihy jsou samozřejmě super, ale ty za den nepřečtu :D na čtení mám do školy knih na čtení víc než dost, tolik času beletrii nemůžu věnovat ...
Registrovaný uživatel
Jo, knihy Pána Prstenů jsou na dlouho. Tolkien byl pro mě prostě bůh fantasy... ještě ujde Sapkowski, Zaklínač, seriál je mizérie, ale v knižní podobě mě bavil ;) Když jsem ho četl poprvé, zvládnul jsem všechny romány i povídky za týden :mrgreen:
_______________
Carpe diem, sed memento mori!
Registrovaný uživatel
Ja si pana prstenu take poustim pravidelne, ale minuly rok jsem si koupil rozsirenou edici co vysla na BR a od te doby jsem se na to nekouk :)

U me nejlepsi film vede Back to the Future jednicka (ona cela serie je skvela), ale proste film a hlavne scenar nemaji chybu, porad to odsypa. Pak mozna bych na stejne misto dal dva tucty filmu jako Indiana Jonec 4, Pan prstenu, Smrtonosna past I. (i kdyz to uz je docela okoukane, jak to kazdou chvili jede v TV), Smrtonosna zbran I. az IV. a pod.

Ale docela mam rad takove ty nenapadne filmy, ktere nez jsem videl, tak jsem o nich skoro neslysel. Napriklad Miller's Crossing je super. Nebo pravidelne jednou za cas si dam Payback s Melem Gibsnem (hned jsem dostal chut na Mavericka :).

Nevim, jestli jste si toho vsimli, ale popkornaky z meho detstvi v porovnani s dneskem jsou velmi zajimave a vazne filmy. Treba prvni dil Ramba - kdysi totalni akcni film pro male kluky a dneska je to defacto vazne a propracovane socialni drama vojaka, ktery se vraci z valky :)
« Poslední úpravu provedl(a) Tovy v 24. 3. 2012, 14:24. »
Registrovaný uživatel
No není to tak dlouho, co jsem se vrátil do dětkých let s podíval se na trilogii:
Osada Havranů, Na veliké řece, Volání rodu :)

nebo klasiku žánru Pro pár dolarů(1964) pak Pro pár dolarů navíc(1965) a na závěr Tenkrát na západě...

případně oddechová klasika Zorro (1975 s Dellonem)
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
Sergio Leone, westernová klasika :) Soundtrack od Morriconeho je perfektní
_______________
Carpe diem, sed memento mori!
« Poslední úpravu provedl(a) Suvorov v 24. 3. 2012, 14:42. »

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 ... > »

Sběratel.com » Co se jinám nevešlo » FILMY

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1