Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Co se jinám nevešlo » FILMY

Vykupminci.cz
Numisargo

FILMY

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Koukám na přehraj to
:D
« Poslední úpravu provedl(a) Abstinent v 5. 8. 2022, 20:57. »
Registrovaný uživatel
No,do větší půlky o.k.
Pak komačská ocashontas se sekyrkou zlikvidovala všechny bělochy i s predátorem..a to už mi nesedělo.. :roll:
Bruce Lee měl kliku že se tam nemohl objevit-také by ho dokopala....
Registrovaný uživatel
Lopezi nestourej, jo bylo to malinko přehnaný ale pořád je to sci fi ne? Jestli jsi viděl další predátory pak musíš uznat že je to po prvním a druhém dílu nejlepší film. A po druhém jen kvůli emoční paměti, reálně myslím nejlepší po původním Arnoldovo kultovce a líbí se mi že vrací do pozice hlavní hrdinky ženu.
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Moderátor
jacx napsal
Lopez1506 napsal
Na jakou historickou událost se vztahuje tahle bronzová plastika..


napovím:
Socha se jmenuje mincmistr a odkazuje na osobnost Lamberta Vlemyncka, jež je spojena s určitým obdobím mincovnictví města, ve kterém se socha nachází.
Ještě dodám, že v Čechách se sice socha nenachází, ale určitý vztah to k nim přeci jenom má.
(jen mi vychází, že to je více než 500 let)


Paradoxně název sochy mincmistr je docela nepřesný..
https://cs.wikipedia.org/wiki/Mincmistr

Socha ztvárňuje prostého řemeslníka razícího mince,pregéř,či mistr pregéř, nikoliv mincmistra..
Registrovaný uživatel
https://www.csfd.cz/film/599942-jursky-svet-nadvlada/prehled/ vcelku další bída v řadě.
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Kato napsal
https://www.csfd.cz/film/1061911-predator-korist/prehled/
Viděli jste už někdo?

Práve som to dopozeral. Išiel som do toho s malou dušičkou, pretože tieto x-té pokračovania geniálneho originálu priam neznášam. Väčšinou už len všetko poriadne pokazia. Ale bol som filmom milo prekvapkaný. Dej filmu od začiatku dynamicky odsýpal a dĺžka 90 minút bola tak akurát. Našiel som tam všetko, čo tam malo byť - predátor z ďalekého vesmíru, silní bojovníci, akcia a sexi žena z marginalizovanej komunity, ktorá sa vzoprela mužským stereotypom a predsudkom o postavení žien vrámci indiánskeho kmeňa. Vôbec som sa pritom nenudil.

Áno, v závere bolo pár nelogických scén napr. keď tlupa mužských lovcov zajme peknú indiánku a ani sa len nepokúsi dať jej nejaký ten sexuálny návrh... a nakoniec indiánka s poranenou nohou rúbe valaškou či tomahawkom predátora hlava nehlava a ten sa viac-menej len prizerá. Tiež mi v závere chýbala čata "čističov" z radov predátorov, ktorá by vzdala víťazovi hold a odniesla si porazeného jedinca späť do vesmíru. Ale asi som zbytočný puntičkár.

Za mňa veľmi dobre pozerateľné. ;)
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Kato napsal
No koukám teď.Jsem ve 25tý minutě
Sk dabing ale což mě krapet sere :D ale jen krapet

OtravnyKomar napsal
Dabing? Koukal jsem na Disney+ a dabing tam nebyl, jen titulky. Slovenština je na pytel, jako nic proti ní ale ta se k hororu vůbec nehodí. Zní taková veselá sama o sobě.

Zástupcovia Disney a National Geographic potvrdili, že slovenský televízny trh je porovnateľný s českým. Prečo je to tak? Pretože v Čechách fungujú TV stanice zadarmo prostredníctvom DVB-T, ale na Slovensku je DVB-T prakticky mŕtve. Preto prakticky všetci slovenskí diváci pozerajú platenú televíziu.
No platené televízne stanice v káblovej sieti to roky stále nezohľadňujú. Napríklad pri lokalizácii pri veľkej väčšine staníc ponúkajú výhradne češtinu a slovenčinu vôbec neposkytujú.

Dokonca slovenské TV ako Markíza a JOJ a ponúkajú vo svojich streamovacích službách Voyo a JOJPlay skoro výhradne český dabing. Firmy tvrdia, že češi sú už naučený na češtinu a ťažko by si zvykali na slovenčinu a že slovákom to nevadí. Výsledkom je absurdita, keď slovenskí abonenti platia český dabing.

Iné je to pri zahraničných streamovacích službách, ktoré sa riadia predplatným a slovenčinu už majú. Ide o HBO Max, Disney+, Apple TV+ a čiastočne aj Netflix. Jednoduchou matematikou si spočítali, že na Slovensku majú podobný alebo väčší počet predplatiteľov než v Čechách a tým pádom by im mali poskytnúť lokalizované služby (dabing a titulky).

Takže okrem vyplakávania vám ešte ostáva možnosť pozerať v originálnom znení s titulkami. ;)
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Fidzi napsal
Tiež mi v závere chýbala čata "čističov" z radov predátorov, ktorá by vzdala víťazovi hold a odniesla si porazeného jedinca späť do vesmíru.

Tak na tohle jsem taky cekal ;)
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Diky za vysvetleni Fidzi, to jsem vubec netusil ze to mate takto. Ja teda na hodne ocekavany filmy vzdy poprve koukam v originale s titulkama. Neprijdu o narazky, nebo slangove vtipy ktery daber nepostrehne a prelozi doslovne aby davali smysl.
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Moderátor
Už zítra jde do kin...
https://youtu.be/Ew8l5Kc4u-E
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Už zítra jde do kin...
https://youtu.be/Ew8l5Kc4u-E

tesim se na to
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Z ukázek a recenzí se mi to jeví jako píčovina :roll:
Registrovaný uživatel
Ať je to co je to, chci ten film vidět :)
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Z ukázek a recenzí se mi to jeví jako píčovina :roll:


Neodsuzoval bych to úplně. Mě film tedy nezajímá, protože jsem nabyl dojmu, že půjde o něco podobnýho jako film od Vávry jen v moderním kabátě, což by bylo naprosto super.

Ale je to fantasy filmek bez kontextu k naší historii (vlastně ty jména jen odkazujou na Čechy). Čistá fikce o nějakym únosu. Prej pokus o Českou "hru o trůny" apod. (To jsem taky neviděl. A ani nechci.)

Nejsem cílovka, ale diváky si to najde. RAději bych, kdyby Jákl dělal jen producenta a ne režii a vytvořil něco z naší historie. Bez to, aby tam naházel sportovce a zpěváky jako tady (Cristovao, Šeberle aúpd.), a vzniklo něco artovějšího, než průměrná fikce vsazená do našich kulis s průměrnou zápletkou.

Název Jan Žižka, když to není o Žižkovi je divnej, měl nechat název "středověk", s tímhle názvem to jde do zahraničí.

Jáklovi přeju dobrou návštěvnost a výdělek.
« Poslední úpravu provedl(a) Renegatus Paul v 8. 9. 2022, 12:45. »
Registrovaný uživatel
Vyzerá to jak prepadák ⛏️
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
Takže okrem vyplakávania vám ešte ostáva možnosť pozerať v originálnom znení s titulkami.

Přišlo Ti že vyplakávám ? :D Kdepak,to by pak člověk nesměl říct nic :-)
Registrovaný uživatel
Mě to nevadí, statečný srdce je taky čistá fikce historický fantasy a je to pěkný film. Hlavne aby to mělo hlavu a patu. A jsem zvědavý jak se s tím Jakl popral když je to dokumentarista.
Vávra taky dostával gril za kingdom come deliverence a je to úspěšná a docela dobrá hra i když mě to tolik nezasáhlo. Posunul tím hranice český vývojářský scény tak doufám že se tohle podaří i jaklovo filmu.
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Na CSFD teď 67%, pro náročnějšího diváka to není. Navíc vždy na začátku to má v hodnocení support od všech, co na tom dělali a maj účet..pak to klesne.

Statečný srdce mě bavilo, epický bitvy, žádnej počítač, Gibson, to byl přeci jen velkofilm s rozpočtem jako prase. Historicky mimo, což je škoda..minimálně bitvy byly v reálu zajímavější, než ve filmu (na mostě, nebo taktika formací - schiltron. )

Jákl dokumentarista? Však jich natočil pár...

Propadák ten film nebude, zřejmě prostě průměr..
Registrovaný uživatel
Dnes dávali na ct2
https://www.csfd.cz/film/659023-nikdy-nezestarnou/prehled/
Parádny dokument. A koniec ma zabil 🙃 co si bol na nočnej?
😄
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
Paul napsal
Na CSFD teď 67%, pro náročnějšího diváka to není. Navíc vždy na začátku to má v hodnocení support od všech, co na tom dělali a maj účet..pak to klesne.

Statečný srdce mě bavilo, epický bitvy, žádnej počítač, Gibson, to byl přeci jen velkofilm s rozpočtem jako prase. Historicky mimo, což je škoda..minimálně bitvy byly v reálu zajímavější, než ve filmu (na mostě, nebo taktika formací - schiltron. )

Jákl dokumentarista? Však jich natočil pár...

Propadák ten film nebude, zřejmě prostě průměr..

Ja ho znam jen z dokumentarni sceny, svet podle daliborka, v siti, cesky zurnal.
No z nasi produkce je Zizka taky nejdrazsi film, tedy by se to v nasem rybnicku asi dalo nazvat velkofilmem. Ze se dnes pouziva green screen mi nevadi, muzou vznikat epictejsi zabery ale samo vseho moc skodi.
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
To sis spletl s Klusákem ;)
Registrovaný uživatel
No budu hodnotit až film uvidím ,dřív to asi nemá smysl :D
Registrovaný uživatel
Paul napsal
To sis spletl s Klusákem ;)

Nojo, vidíš to, to jsem blbec. (Nebo to popletla predikce telefonu? :twisted: )
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Jasně že predikce :D :D
Registrovaný uživatel
jano7B9 napsal
Vyzerá to jak prepadák ⛏️

Nie, nevyzerá.

Paul napsal
Na CSFD teď 67%, pro náročnějšího diváka to není. Navíc vždy na začátku to má v hodnocení support od všech, co na tom dělali a maj účet..pak to klesne.
Propadák ten film nebude, zřejmě prostě průměr..

Na CSFD film hodnotilo 712 fanúšikov, takže to hodnotenie bude fair a 67% zodpovedá fakt lepšiemu priemeru. Nie je to film historicko-dokumentárny, ale film inšpirovaný minulosťou a treba ho tak vnímať. Podľa trailerov mi pripomína štýl slávneho Gladiátora Ridleyho Scotta.
Do filmu naliali hodne peňazí, neokukané obsadenie, množstvo filmových trikov, spolu s filmom štartujú počítačové hry... Všetko dobre naplánovaná komercia na americký štýl, aby z nápadu vyžmýkali maximum.
Ešte som nekukol a sám som zvedavý na celkový dojem z deja, súbojov, kamery...
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 > »

Sběratel.com » Co se jinám nevešlo » FILMY

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1