Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Odznaky » fotbalové odznaky

Vykupminci.cz
Numisargo

fotbalové odznaky

Moderátoři: Altmann, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den, mimo svoji sbírku mám několik odznaků, které nedovedu určit. Bude někdo vědět o jaké odznaky se jedná? Moc by mi to pomohlo v zařazení do správného katalogu. Děkuji Petr z Varů

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dobrý den, nevím zda jsem na správné stránce, ale zatím mi nikdo neodpověděl. Buďte tak hodní a podraďte mi kam se mám obrátit na sběratele fotbalových odznaků. Děkuji za radu Petr z K.Varů
Registrovaný uživatel
Ten první je F. C. Rapid Poblense (Sa Pobla-Palma de Mallorca) založen v roce 1935,
já se o fotbal naprosto nezajímám ale někdy stačí zeptat se strejdy Googla ;)
Registrovaný uživatel
Děkuji za označení a radu. Já se tam díval, ale i když mi to stále zavádělo do Španěl, tak nevím proč jsem si myslel, že patří k Rakousku. Neznáte stránky sběratelů sportovních odznaků?Ještě jednou díky.
Registrovaný uživatel
HNV je odznak Nederlands Handbal Verbond
pre zberateľov futbalových odznakov stranka
http://fbpins.com/
Stanleymar
Registrovaný uživatel
Pro uživatele varak - Petr z K. Varů: Ahoj, sbírám věci s tématikou Baleár a ostrova Mallorca (pohlednice, odznaky apod.). Narazil jsem na tvůj odznak F. C. Rapid Poblense. Nebyl by možný prodej, či případná výměna?
Předem díky za odpověď.
Michal
Registrovaný uživatel
Dobrý den,

mohu poprosit o určení odznaků? Mělo by se jednat převážně o fotbalové.

Předem děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
DTJ Dělnická tělovýchovná jednota
Registrovaný uživatel
Pro Matejcek61,ta ryba je určitě FC Santos (Pelé),kolo šacuju na Národní svaz cyklistů nebo tak něco,AFC a TCU je nějaká jižní Evropa.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Odznaky » fotbalové odznaky

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1