Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o známkách » Frankujete filatelisticky?

Vykupminci.cz
Numisargo

Frankujete filatelisticky?

Moderátoři: ikanek, Jaromir, pavlinka, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dokonce ani našim západním sousedům se nevěří, že neposílají dopisové bomby...
Registrovaný uživatel
Tento pátek mne zase napadlo, kam asi směřuje filatelie a pošty vůbec, když jsem dostal od obchodníka z Sharjah(UAE) zásilku formátu A4 se zásilkou známek.
Na obálce v rohu je drobně napsán rukou odesílatel z adresy POBoxu, adresa příjemce nalepena na malé samolepce. Jediná nálepka od pošty je ta z fotky a mimo příchozího razítka naší celnice je celá obálka zcela prázdná. Trochu smutná realita, stále z více zemí... :roll:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
když jsem si to přečet poprvý, tak jsem myslel, že prázdná i vevnitř. To by bylo ještě smutnější;)
Registrovaný uživatel
Naštěstí ne, obsah byl celkem zajímavý za slušnou cenu... ;)
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
Tady přidám jednu bez bomby :mrgreen: . Hezky vyfrankováno od obchodníka.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
To je výrazně lepší, než barcody z Emirátů. A oceňuji trpělivost obchodníka, lepit známky na tlustou bublinkovou obálku je práce nezáviděníhodná.
Registrovaný uživatel
To není o trpělivosti, ale o tom, že to obchodník získá hluboko pod nominál a co s tím má dělat než lepit...
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
Jen ať lepí :twisted: . Přidávám pár zahraničních kousků (také od obchodníků) ve formátu DL, který normálně nemám moc v lásce. Ale když je to rekomando s pěknou frankaturou...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Chci se zeptat Frantiga, ten první kousek je z obálky vystřihnutý?
Registrovaný uživatel
Ne, proboha, jenom se nevejdou tři celé obálky DL na sklo skeneru.
Registrovaný uživatel
Tak to jo, mě může vždycky vzteknout, když mi snaživci od nás s firmy přinesou vystřihnuté známky. A člověk jim ještě za to musí s úsměvem poděkovat. Jsou i takový, kterej člověk prostě nevysvětlí, že si to když tak z té obálky vystřihnu sám.... :(
Registrovaný uživatel
Copak moderní obálky, to se ještě dá přežít. Jednou jsem dostal plnou krabičku výstřižků, všechny byly se zeleným 5h Franz Josefem. Výstřižky byly z litografických pohlednic z desátých let dvacátého století. Lacrimae rerum.
Registrovaný uživatel
No to by mě asi fakt trefilo....
Registrovaný uživatel
Tak a posílám ještě jednu bombovku...Ta obálka je tak velká, že se mi nechtěla vejít ani do skeneru, tak omluvte malou neostrost. Z Bukurešti....

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
« Poslední úpravu provedl(a) plinha v 24. 3. 2014, 12:25. »
Registrovaný uživatel
Rumunským pošťákům vyseknout poklonu za vzorné razítkování i na tlusté obálce
Registrovaný uživatel
No musím uznat, že když nám od nich něco dojde, je to vždy vyfrankováno :)
Registrovaný uživatel
Nájezd snaživého blba. Na používání nůžek by měl být zaveden zbrojní pas....

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
No, stále lepší, než kdyby to hodil do kamen (skartovačky) celý...
Registrovaný uživatel
No dnes dorazilo jedno Německo. Sice krásné razítko od Bodamského jezera ale zbůsob vyplacení je tedy pekelný :twisted:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
P.
Registrovaný uživatel
To Jaa-chym: To je sice fakt, ale v tomhle případě bych radši, aby byl línej a když jdu okolo jeho kanclíku, dal mi do ruky celou obálku. Von musí bejt úslužnej..... :evil:
« Poslední úpravu provedl(a) plinha v 24. 3. 2014, 18:29. »
Registrovaný uživatel
To SakoMDKcz: asi došli k závěru, že by tomu známka uškodila
Registrovaný uživatel
Tomu nerozumím ? Osobně bych byl raději za známku. ;)
_______________
P.
Registrovaný uživatel
plinha napsal
To Jaa-chym: To je sice fakt, ale v tomhle případě bych radši, aby byl línej a když jdu okolo jeho kanclíku, dal mi do ruky celou obálku. Von musí bejt úslužnej..... :evil:


no taková celistvost z Guernsey není k zahození. A když píšeš z kancliku, jestli tohle posílal nefilatelista, nebo to takhle hezky olepila paní v poustoficu, tak všechna čest.
Musíš je v tý práci lépe motivovat - Češi slyšej na chlast a žrádlo, tak třeba - kdo ti za rok nanosí nejvíc obálek se známkama (ne jen výstřižky!), dostane flašku nebo štangli lovečáku. A uvidíš, jak se budou činit: :)
Registrovaný uživatel
Jo ale těm kozám od nás z práce bych musel dát asi salát. Dietový královny..... :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Guernsey je opravdu škoda, je třeba vzdělávat - po čase mi kolegové nosili vždycky celé obálky 8) . Na druhou stranu, jsou osoby, co nevládnou ani nůžkami a občas přeformátují i známku na výstřižku.
« Poslední úpravu provedl(a) Frantig v 24. 3. 2014, 22:25. »

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... > »

Sběratel.com » Pokec o známkách » Frankujete filatelisticky?

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1