Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o známkách » Frankujete filatelisticky? S Heydrichem skoro vždycky...

Vykupminci.cz
Numisargo

Frankujete filatelisticky? S Heydrichem skoro vždycky...

Moderátoři: ikanek, Jaromir, pavlinka, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
To záleží na tom, jak dobrého máš právníka.
Registrovaný uživatel
Filateliu č. 7/2015 nemám a ani som nevidel/nečítal, tak neviem, či to je v tom článku ohľadom "Heydrichovej obálky" spomenuté, ale táto obálka je súčasťou "Heydrichovho hárčeka", ktorý bude v ponuke jednej nemenovanej aukčnej spoločnosti. Konkrétne v jej 47. aukcii. Na úvodnej web stránke tejto aukčnej spoločnosti je uverejnený tzv. aukční journal a tam je o tom zmienka ...
Moderátor
Pavel_III napsal
V tom případě by mne zajímalo, kde se dají sehnat práva na zobrazení známek a razítek. Dost pochybuju, že je má. Dyť je to nesmysl. Já taky nemám autorská práva na Vlastní známky co jsou na dopisech co skenuju.

A ty šipky a kolečka na těch razítkách jsou moje tvorba!! :twisted:

A kdyby něco, nejedná se o komerční využití (sic!!) a autor a zdroj byli uvedeni. Chyběla akorát stránka a pro věc nepodstatné části.


Pavle, můžeš mi, prosím, ten článek poslat na email? wjem zavináč seznam.cz
Předem díky za ochotu.
Moderátor
Brett napsal
Filateliu č. 7/2015 nemám a ani som nevidel/nečítal, tak neviem, či to je v tom článku ohľadom "Heydrichovej obálky" spomenuté, ale táto obálka je súčasťou "Heydrichovho hárčeka", ktorý bude v ponuke jednej nemenovanej aukčnej spoločnosti. Konkrétne v jej 47. aukcii. Na úvodnej web stránke tejto aukčnej spoločnosti je uverejnený tzv. aukční journal a tam je o tom zmienka ...


Už jsem to zhlédnul. Díky za dobrý tip.
Moderátor
No, takže už asi posílat nemusím?

-----------------------------

A autorská práva ... dyť já dělal v podstatě reklamu a navíc zadarmo, tak jaký autorský práva. Stejně nikdo od autora posmrtné masky, a amajitele autorských práv, Heydricha nemá povolení k zobrazování, tak jakýpak copak. ;)
« Poslední úpravu provedl(a) Pavel_III v 19. 7. 2015, 2:56. »
Registrovaný uživatel
Wjem napsal
Brett napsal
Filateliu č. 7/2015 nemám a ani som nevidel/nečítal, tak neviem, či to je v tom článku ohľadom "Heydrichovej obálky" spomenuté, ale táto obálka je súčasťou "Heydrichovho hárčeka", ktorý bude v ponuke jednej nemenovanej aukčnej spoločnosti. Konkrétne v jej 47. aukcii. Na úvodnej web stránke tejto aukčnej spoločnosti je uverejnený tzv. aukční journal a tam je o tom zmienka ...


Už jsem to zhlédnul. Díky za dobrý tip.

U nás sa hovorí - Nie je zač / Rado sa stalo ;)
Registrovaný uživatel
Tak som zvedavý, ako to dopadne ... - vyvolávačka je zaujímavá
položka - 2280

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Sběratel.com » Pokec o známkách » Frankujete filatelisticky? S Heydrichem skoro vždycky...

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1