Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Grafiky

Vykupminci.cz
Numisargo

Grafiky

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zajímavá tématika. Vypadá to na rebelii u Chlumce,ale zase ti satyrové a nymfy v " oblacích ". Vzadu na horizontu je pumpa ve tvaru " T" . Ty jsou známy spíše z Uher, než u nás.
jardelll napsal
Zdravím sběratele,
Koupil jsem na bazoši dvě grafiky od mého oblíbence V.Kubašty.(2,3).
Paní mne přihodila pro ní dvě neznámé grafiky(4)F.Nikl.
Bohužel(1)není signavaná-sundal jsem i paspartu.
Možná někdo dle námětu,či kresby pozná autora.Litografie to je.Moc děkuji za pomoc.PS:neprodávám...Děkuji.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Je to tak Petrarca,také mně zpočátku napadly Uhry(ne na obličeji),nebo jih Slovenska...
Registrovaný uživatel
Jenom prosím vkládám jedno dílo H.Schwaigera a mého ďáblíka.:-)Podobu bych viděl.Jen jsem chtěl tímto příspěvekem poděkovat p.filoméně za odbornou radu a správné zařazení.
Pokuď pošlete na můj mail jaroslav.vasek1981@seznam.cz Vaši adresu,
tak Vám pošlu 0,5l.domácí mor.slivovice...(urodilo se mi na zahrádce 20litrů.)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Jardo promiň, jsem rád že někomu chceš poslat půlčíka moravské šlivovice, ale ty podvodníku milej to dost dobře nejde !!! Ty nesi moravak čeče, ty nemůžeš mit moravskóó šlivovicu přecik , dyť se ti to urodilo už v Čechách ,sic to máš k nám co by šutrákem ... , tak neojebávej jasný ??? :D Jinak tě zdravím přes kopec do kraje Maxe Švábinskoj :D
Registrovaný uživatel
Vypálená už je na Moravě,tož je moravská:-).Jinak zdravím Jirko na Šumpersko...
Registrovaný uživatel
jardelll napsal
Vypálená už je na Moravě,tož je moravská:-).Jinak zdravím Jirko na Šumpersko...
No to máš štěstí, už jsem tam k vám čecháčkům chtěl vyslat moravské vojsko , aby ti vyplenili sklépek s falešnou šlivovicou ... maš ščesti kuva to ti řikam
téda :P :D
Registrovaný uživatel
lachtan napsal
jardelll napsal
Vypálená už je na Moravě,tož je moravská:-).Jinak zdravím Jirko na Šumpersko...
No to máš štěstí, už jsem tam k vám čecháčkům chtěl vyslat moravské vojsko , aby ti vyplenili sklépek s falešnou šlivovicou ... maš ščesti kuva to ti řikam
téda :P :D
Ty Jaróšu prosim tě dej mi odkaz na ulici u vás, kde je ten antik, nebo bazar co tam lovíš ty dobrý věci pro sběratele, jestli můžeš. Já bych se tam rád i podíval, protože čoveče máš občas dobrý úlovky a já to k tobě mám cca 35 minut přes Lanškroun, tak bych ten obchod rád obhlídl, jestli ti teda nevadí, že bych loupil pro sebe v tvém revíru :D
Registrovaný uživatel
Vůbec neva Jirko,je to 200m od vlakového nádraží,směrem do města.Rozhodně za zmíňku stojí obrovské množství pohlednic(prodává je za tři kačky),kabinetky(ty sbírám já),velké množství literatury,tak cca 50 obrazů(ulovil jsem tam dřevoryt Švabinského za tři kila)Dále hist.petrolejky(mám krásnou komplet ditmarku z přelomu století za 500kč.)Hodně hutního skla(Škrdlovice,Nový Bor...za pár šesťáků.)Koupil jsem tam pět nádherných kávových servisu z období Art deca(Pirkenhamer,Stará role,Rybáře u K.V.)Atd...
Registrovaný uživatel
To mně zajímá , dej mi ulici a podívám se tam. Najdu si to v goo, dík. Jinak mám vztah ke Kozlovu, trávil jsem tam hodně prázdnin, jako kluk na chatě M. Švabinského a strejda tam dělal hospodského a bydleli tam. Samozřejmě jsem chodil kolem jeho letního bytu (chalupy) M.Š. A v té hospodě bylo strašně moc litografií originál od M.Š na půdě ... už tehdy jsem se tím rád probíral, i když jsem tomu tehdy , jako malý kluk nerozuměl. Jóó kdybych to tenkrát věděl, tak bych si to vzal ... leželo to na půdě v takových velkých deskách. Rád na ty léta strávené tam vzpomínám ...
Registrovaný uživatel
Je to ulice Sadová,č.p.nemám.Někde mám na něj číslo,lepší je zavolat,protože je občas na výkupu a může se stát,že bude mít zrovna zavřeno.Na chatě M.Švabinského jsem často,protože tam výborně vaří moje teta.:-).Kraj je to krásný...
Registrovaný uživatel
jardelll napsal
Je to ulice Sadová,č.p.nemám.Někde mám na něj číslo,lepší je zavolat,protože je občas na výkupu a může se stát,že bude mít zrovna zavřeno.Na chatě M.Švabinského jsem často,protože tam výborně vaří moje teta.:-).Kraj je to krásný...
Krásný je moc a dík najdu si to na G. :D
Registrovaný uživatel
lachtan napsal
jardelll napsal
Je to ulice Sadová,č.p.nemám.Někde mám na něj číslo,lepší je zavolat,protože je občas na výkupu a může se stát,že bude mít zrovna zavřeno.Na chatě M.Švabinského jsem často,protože tam výborně vaří moje teta.:-).Kraj je to krásný...
Krásný je moc a dík najdu si to na G. :D
Mám to a vím, kde to je směrem k Javorce, že ? No jo chodili jsme tam k jezírku koukat na vodníka , jako děti :D
Registrovaný uživatel
Jj,směrem k Javorce na levé straně.Vodník tam je pořád;-)I hospůdka v Javorce stále funguje...
Jinak v té chatě M.Švabinského visí už pouze tisky a reg.malíři..
Registrovaný uživatel
jardelll napsal
Známky mám celé album,většinou protektorát.Mohu nechat celé,jelikož mně nic neříkají.Pošlete mail,ať tu nemusím toto řešit.Děkuji...
......................Vážený !!!! Nechapu baví -li vás vytahovat z lidí meil.adresu. Nevím nač ste jej chtěl- každopadně jej ihned zruším. Nepotřebuji publicitu !!!!!:mrgreen:
Registrovaný uživatel
bobinek21 napsal
jardelll napsal
Známky mám celé album,většinou protektorát.Mohu nechat celé,jelikož mně nic neříkají.Pošlete mail,ať tu nemusím toto řešit.Děkuji...
......................Vážený !!!! Nechapu baví -li vás vytahovat z lidí meil.adresu. Nevím nač ste jej chtěl- každopadně jej ihned zruším. Nepotřebuji publicitu !!!!!:mrgreen:


O víkendu Vám to nafotím.Já dělám 12h.směny vážený...

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Sběratel.com » Umění - obrazy » Grafiky

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1