Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pražské groše » groše Jiřího z Poděbrad

Vykupminci.cz
Numisargo

groše Jiřího z Poděbrad

Moderátoři: jacx, oliver, pavelgregor, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
:mrgreen: :mrgreen: teď jste mne pánové pobavili. Také jsem na toho tvého, Kacuro, Jiříka koukala, ale jsem nějak švorc, tak jsem ani nepřihazovala. Budu si muset ještě počkat, než se mi nějaký ve sbírce objeví. :shock:
« Poslední úpravu provedl(a) korunka v 11. 8. 2010, 20:06. »
Registrovaný uživatel
pg JP šel relativně dobře, za to to Kladsko, co jsem tam měl, šlo v podstatě zadarmo ....
Registrovaný uživatel
kacuro napsal
pošlu k tomu i katalagové zařazení ;)

tak to bude super. dikec ;)
Registrovaný uživatel
kacuro napsal
pg JP šel relativně dobře, za to to Kladsko, co jsem tam měl, šlo v podstatě zadarmo ....

Na to kladsko jsem si také brousila zuby. Škoda, že jsi ho tam nedal až po prázdninách, to už bych snad mohla i přihazovat :'(
Registrovaný uživatel
Posledný prírastok do mojej zbierky.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Registrovaný uživatel
Já bych si takový do sbírky nedal.
oliver napsal
Uz posledni grosik, taky uznavam, ze zadnej zazrak... taky uz ho nejakej patek mam... dokazete o nem rict neco blizsiho?

Registrovaný uživatel
To Garfield52: Tak sem hoď svůj grošík JzP, ať vidíme jak má vypadat pořádný pražský groš ;)
Mám nulovej.
Ale jednou jsem jednomu dlouholetému sběrateli PG ukázal 20 svých
"Grošů na podívanou", a on od té doby přestal sbírat a chodit na aukce, protože zjistil, že má doma akorát 3 kýble "hnoje".
No pokusím se. Zdravím.
LukeH2O napsal
To Garfield52: Tak sem hoď svůj grošík JzP, ať vidíme jak má vypadat pořádný pražský groš ;)
Registrovaný uživatel
:P Na ty bych se ráda podívala. To s tím tvým přítelem jistě nebude až tak horké, nebo byl nějakej divnej 8) .
Registrovaný uživatel
Je pravda,že se zde objevují mince, po kterých si musím "utírat klávesnici od slintů". Když to máš. tak ukaž :)
Moderátor
Mohol by som sa aj ja pridať k prosebníkom? Veľmi rád by som sa na tie groše pozrel. ;)
Registrovaný uživatel
To Garfield52: ukaž nějaké groše (klidně i tolary, ty já radši ;-) :-D ) v pěkných stavech a nějaké rarity - všichni se rádi podíváme na pořádné mince :-)
Moderátor
Taky se nemůžete dočkat toho 0/0 groše od Garfielda? ;)
Moderátor
Asi sa ani nedočkáme... 8)
Registrovaný uživatel
Ale jo. Ale musím pro to dojít do banky. Pak to naskenovat, pak do sem nacpat. Tak vydržte.
Archypov napsal
Registrovaný uživatel
Měl jich hodně, ale samé "šoupance", něco jako plíšky z brnění.
Michaela napsal
:P Na ty bych se ráda podívala. To s tím tvým přítelem jistě nebude až tak horké, nebo byl nějakej divnej 8) .
Moderátor
Garfield52 napsal
Ale jo. Ale musím pro to dojít do banky. Pak to naskenovat, pak do sem nacpat. Tak vydržte.
Archypov napsal

Tak OK, berieme na vedomie. Ale nezabudni na nás. :o
Registrovaný uživatel
Garfield52 napsal
Měl jich hodně, ale samé "šoupance", něco jako plíšky z brnění.
Michaela napsal

Dlouholetý sběratel PG a má jen samé plíšky z brnění ? To mi prostě neštimuje.
Na ty tvé grošíky jsem zvědavá čím dál víc,věřím,že můžou být excelentní a sednu si na zadek,ale své plíšky z brnění k vůli tomu nepřestanu mít ráda. ;)
Moderátor
Chvili to tu nesleduju a koukam, ze se nejakej popichovac nedobrej otira o muj gros... doufam, ze aspon to, co vybali bude stat za kouknuti...

Mily Garfielde52, sbirka kazdeho z nas odrazi to, na co ma, kolik toho sbira a jaka obdobi. Ja mam na rozdil od tebe zrejme ponekud sirsi zaber a spickova kvalita me sice potesi, ale ne za kazdou cenu. Ja ti tve uzasne a prekrasne grose preju, kor, pokud jsi jich nabyl cestne a legalne. Presto nechapu, co te vede k tem lascivnim kecum, co tu mas. Mozna udelas lip, kdyz se misto kritiky cizich minci budes starat o ty sve v bance... ;)
Moderátor
oliver napsal
Chvili to tu nesleduju a koukam, ze se nejakej popichovac nedobrej otira o muj gros... doufam, ze aspon to, co vybali bude stat za kouknuti...

Mily Garfielde52, sbirka kazdeho z nas odrazi to, na co ma, kolik toho sbira a jaka obdobi. Ja mam na rozdil od tebe zrejme ponekud sirsi zaber a spickova kvalita me sice potesi, ale ne za kazdou cenu. Ja ti tve uzasne a prekrasne grose preju, kor, pokud jsi jich nabyl cestne a legalne. Presto nechapu, co te vede k tem lascivnim kecum, co tu mas. Mozna udelas lip, kdyz se misto kritiky cizich minci budes starat o ty sve v bance... ;)

Dobre receno...
oliver napsal

není co dodat

....... "Presto nechapu, co te vede k tem lascivnim kecum, co tu mas"......
nechápu ani já
Howgh
Registrovaný uživatel
Upřímně řečeno také nevěřím ve zveřejnění grošíků. Když už bych je měl, tak si je alespoň vyfotím ať se mám s čím mazlit, když odpočívají v bance.
Registrovaný uživatel
Garfield52 napsal
Já bych si takový do sbírky nedal..

:roll:
Mně tyhle výroky připadají infantilní a snobské. Podobně jako:
"Mně můj bohatý tatínek koupil lepší koloběžku héééč a nikomu ji nepůjčím." :twisted:
Moderátor
No ale zvedavý na jeho nádhery som aj tak. Garfield52 nedaj sa znechutiť, všetci ti len závidia, veď to poznáš zo základky. ;) Tak ukáš tie maškrty čím skôr, skoč do banky a nafoť ich. Alebo radšej počkáme kým ti dajú občianku? :)
Ale nie, som zvedavý.
Registrovaný uživatel
Koukat na fotky mincí, to je stejné jako kdyby v galerii místo obrazů vystavovali jejich fotografie.
ambrosius napsal
Upřímně řečeno také nevěřím ve zveřejnění grošíků. Když už bych je měl, tak si je alespoň vyfotím ať se mám s čím mazlit, když odpočívají v bance.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 ... > »

Sběratel.com » Pražské groše » groše Jiřího z Poděbrad

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1