Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Rakousko » hádanka púlená 40 hal

Vykupminci.cz
Numisargo

hádanka púlená 40 hal

Moderátoři: babygulka, kolo101, regula_jan, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
dobré ráno nemohu spát a tak dávám k diskusi zde se jedná o pravou celistvost a byl bych rád viděl na tomto foru zdůvodnění děkuji Jirka z Moravy
razítko Laibach- 3>1.1919

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Zdravim pane Jirko z Moravi ja myslim ze to je mistni tarif z Lubljany do Lubljany..? Nebo ( tiskopis) 👍😀
Registrovaný uživatel
ještě menší ukázka k půleným známkám a různým způsobem znehodnocování známek oproti běžným razítkům Jirka z Moravy

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
ještě menší ukázka k půleným známkám a různým způsobem znehodnocování známek oproti běžným razítkům Jirka z Moravy

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Zdravim vas pane jirko taky jsem neco doma nasel pulene znamky RU Zdravim krasnou Moravu 😀

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Donnovan napsal
:roll:
Zdravim vas pane jirko taky jsem neco doma nasel pulene znamky RU Zdravim krasnou Moravu 😀

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
podle mě je to filatelistický výrobek kterých v té době bylo hodně proslavil se s nimi poštmistr Maresch toto půlení nedává žádný smysl Jirka z Moravy
Registrovaný uživatel
Zdravim vas ja vim ze to je filatelisticky motivovane to ani jinak nebylo mozne takto zasilat postu!! Poslal jsem to jen tak z nudy na tema 😂

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Rakousko » hádanka púlená 40 hal

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1