Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Chlubírna - filatelie » HARCEK- DETOM

Vykupminci.cz
Numisargo

HARCEK- DETOM

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, Jaromir, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravim vsechny dnes rano jsem po dlouhe pause vyrarazil s Radosti maleho decka na burzu 😀 a huraaaa opravdu doslova jak to male decko jsem si koupil hracku 👍😁 ktera aj odpovida tematu .... Celistvost HARCEK- DETOM... kdyz jsem dorazil konecne domu zacal jsem studovat a hoopala, zjistil jsem ze to asi je filatelist. Motivano ale to mne osobne vubec nevadi..
Proc to zde posilam ? Ta celistvost Ma BRATRICKA 👏 ktereho jsem nasel na EXPONET .od pana Martin Jurkovic— HARCEK-DETOM / cisl.759 str 12/15 stejnej adresat atd jen Moje celistvost je frankovana horni casti archu a jeste Ma R nalepku c.1389
Jo kdyz mam takovou radost tak posilam zde a treba se jeste dozvim neco zajimaveho zde .

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
« Poslední úpravu provedl(a) smith v 15. 8. 2020, 18:57. »
Registrovaný uživatel
Zde EXPONET ukazka👍

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Muze mne nekdo poradit kde se dozvim neco vice,info ohledne zde uvedeneho vydani Prosim. Tedy mimo exponet ( konkretne blok B )
Registrovaný uživatel
Zdravim vas je mozne ze mne poradite kde najdu informace o zde popisovanem vydani znamek... prohlednul jsem filaso dig. Knih. Ale zatim bohuzel jsem nic nenasel.. predem diky
Moderátor
Pěkné, jen bych prosil nezakládat v sekci Chlubírna zbytečně nová témata, protože už je zde téma Slovenský štát, kam se Váš příspěvek hodí. Pokud budete chtít cokoliv nového vložit, podívejte se prosím, zda už v Chlubírně není založeno téma, pod které se dá příspěvek zveřejnit.
Registrovaný uživatel
Dobra rozumim diky, nasel jsem par nesrovnalosti v tisku zde uvedenych znamek.. muze mne nekdo pomoct kde najdu vice info? Mam jen normal Kat. Slowakei. Dik
Moderátor
Třetí do party je vyobrazený v katalogu z roku 2007:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Zdravim vas dejvy, tak to by byl kompletni arch B se shodnym se adresatem 😀 dekuji za prispevek.
Jak jsem zde us napsal nasel jsem na mne uvedene celistvosti par neschdilosti v tisku a nevim jestli to jsou nahodilosti tisku nebo Retuse +DV ? Hledal jsem nejaky clanky na dig.. knihovna filaso ale zatim jsem nic na tema nanasel tak zatim to nechci zde uvadet. Pokud mne muzete pomoct budu rad abych to porovnal o co jde ? Diky
Registrovaný uživatel
Poslusne hlasim ze jsem us nasel prispevek na toto Tema dig. Knihovna slovensky filatelista😀
Registrovaný uživatel
veru pekny ulovok :)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Chlubírna - filatelie » HARCEK- DETOM

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1