Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Minerály » História baníctva

Vykupminci.cz
Numisargo

História baníctva

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Koho zaujíma technika, história baníctva, spracovania kovov až po numizmatiku, uvítam odkazy a postrehy. Existujú výborné videá od Václava Cílka Podzemní Čechy alebo od Pavla Dvořáka a iných ktoré sa dotýkajú týchto tém.
Na začiatok vkladám odkaz na sériu článkov o železorudnom baníctve na Gemeri a Špiši. Uvítam relevantné odkazy a postrehy iba k téme bez politiky.
https://saponify66.rssing.com/chan-61477634/latest.php
Registrovaný uživatel
Václav Cílek a jeho super videá.
https://www.youtube.com/watch?v=ctsydvyOT3k
Registrovaný uživatel
Náš zlatý Pavel Dvořák, niečo k numizmatike.
https://www.youtube.com/watch?v=HU32C5smQmw
https://www.youtube.com/watch?v=8jUz6UMF2sE
Registrovaný uživatel
máš toho viac pisaného :

Minerály-horniny: história a súčastnosť ťažby na Slovensku + je vlákno o Českej histórii.
Dlhšiu dobu nepribudol žiadny príspevok a mne sa už nechce. ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Minerály a mineralogické lokality ČR a SR
Stránka: ... 27 28 29 30 31
— mariluc
755 150983 Od: kpt >>
V: 15. 1. 2023, 19:14
Žádné nové příspěvky Minerály
Minerály-horniny: história a súčastnosť ťažby na Slovensku
Stránka: 1 2 3 4
— grofik
90 79187 Od: grofik >>
V: 25. 2. 2021, 21:35
Žádné nové příspěvky Minerály
Krabicky na mineraly
— jirka72
4 1656 Od: grofik >>
V: 14. 11. 2012, 19:05
Žádné nové příspěvky Minerály
Minerály-horniny: histórie a součastnost těžby v Čechách
— grofik
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Grófik ďakujem pekne aj za rady mimo fóra.
Napíšem to sem pretože som si dovolil sa stotožniť sa názorom Ramiresa ohľadom mazania a rád si prečítam aj iné názory, samozrejme v rámci slušnosti a dodržiavania platných zákonov.
Obraz si urobím sám a nepotrebujem k tomu cenzora.
Je zaujímavé, že jeden z moderátorov tu maže niektorým úplne všetko, nadáva, tak som sa pozrel na jeho vyjadrovanie aj inde ako na tomto fóre, samé vulgarizmy arogancia...pozrel som sa na jeho foto a video inde na webe a pochopil som, že on ma nemôže uraziť a už sa iba smejem pretože obraz presne sedí k slovníku ktorý používa.
Za komunistov prenasledovali tvoju rodinu vykladači písma a cenzori, keď je to tak aj dnes tak niečo nie je v poriadku.
Nemám rád propagandu žiadnej strany ani žiadne totalitné režimy, vojnu, cenzúru.
Je ťažké a takmer nemožné snažiť sa byť nad vecou. Spomeň si na slová Jana Wericha.
Registrovaný uživatel
Medo, mám do cca 16,30 bam :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

zaujímavé ja som "čierna ovca", ale ani jeden nemá z novodobých moralistov ocenenie za aktivity 89 roku odovzdané VPN kov mne a ďalším siedmim ľudom vo februári 1990 a vtedy isto nikto nevedel ako to dopadne,
Kritizujem, nakoľko smerovanie je úplne iné, žiaľ.

Slovami Biblie: Bože odpusť im, nevedia čo činia.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Tvoj príspevok nesúvisí z históriou,
Zmazané.
« Poslední úpravu provedl(a) grofik v 2. 4. 2023, 12:48. »
Registrovaný uživatel
Nič ku histórii baníctva,
Priateľ nerád, ale mažem.
« Poslední úpravu provedl(a) grofik v 2. 4. 2023, 12:50. »
Registrovaný uživatel
Kto chodí provokovať, snažiť sa urážať a keď na to nemá tak mazať je evidentné z prvého tvojho príspevku.
Súdny človek si urobí obraz aj bez cenzúry.
« Poslední úpravu provedl(a) Medo v 2. 4. 2023, 11:35. »
Registrovaný uživatel
Medo, malá informačná rada ku minerálom.
Máme samostatné vlákna na tému histórie ťažby v Čechách a Slovensku.
Myslím nájdeš hodne zaujímavých informácií zo svojho okolia na každú svetovú stranu len tak dýcha históriou.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Ďakujem, čítal som veľa z toho a paráda.
Nehnevaj sa, že som písal mimo témy a v podstate som aj porušil to čo som sám vyžadoval.
Nemôžem sa pozerať na to ako vulgárny, agresívny jedinec zneužíva postavenie moderátora a napáda a fakticky umlčiava iné názory, maže iné príspevky lebo si dovolili mať iný pohľad na vec ako cenzor čo si myslí, že je CML.
/centrální mozek lidstva/
https://www.youtube.com/watch?v=n7mcrD7erLQ
Moderátor
Zajímavé vlákno👍
Registrovaný uživatel
Osobne vedľajšie príspevky v Mineráloch tolerujem z dôvodu absolútne neférového jednania na všeobecnom diskusnom vlákne, kde moderuješ a žiaľ aj docent politológ, možno pokiaľ by bol profesor :D určite nepadne do piatej cenovej... ;)

Vložíš odkaz na univerzitného profesora a sedlák to drzo zmaže a častuje okolie vulgárnosťami a je happy.
Nakoniec to poznáš trojica géniov mu robí krovie a aplauz...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Mne je to tiež ľúto ale máš na 100% pravdu.
Cenzúra je ako skala, pravda je ako voda v skalnom masíve, cestičku si nájde.
Moderátor
Tak to vypadá,že jediný svobodný prostor na zdejším webu je tady mezi kameny..:)
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Tak to vypadá,že jediný svobodný prostor na zdejším webu je tady mezi kameny..:)


Dohodni s Adminom možnosť vytvorenia vlastnej témy a bude kľud...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
grofik napsal
barbar napsal
Tak to vypadá,že jediný svobodný prostor na zdejším webu je tady mezi kameny..:)


Dohodni s Adminom možnosť vytvorenia vlastnej témy a bude kľud...


Admin už toho má všeho po krk, nechci ho tím více zatěžovat, kašlu na to.....Ale je to škoda, že zde na sběrateli není prostor pro normálního svobodnou diskusi,bez toho aniž by člověk byl neustále napadán..
Registrovaný uživatel
Barbar - nerob zo seba obeť. Ta zmazana diskusia pokračovala dalej, aj grofik sa slobodne vrátil. Celé si to zabil ty nezmyselným mazaním po dvojdňovej neprítomnosti a zamknutim témy. Nie pre mňa. Ale pre ostatných. Plačeš na zlom mieste
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Moderátor
jano7B9 napsal
Barbar - nerob zo seba obeť. Ta zmazana diskusia pokračovala dalej, aj grofik sa slobodne vrátil. Celé si to zabil ty nezmyselným mazaním po dvojdňovej neprítomnosti a zamknutim témy. Nie pre mňa. Ale pre ostatných. Plačeš na zlom mieste


Jasně jsem tě žádal aby si v tom vlákně nezasahoval, při zakládání jsem ti psal email bez odezvy..Ale ok znáš pořekadlo tichá voda břehy mele,tak uvidíme,víc bych to asi neřešil..
Registrovaný uživatel
🤣 Humorista
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
jano7B9 napsal
Barbar - nerob zo seba obeť. Ta zmazana diskusia pokračovala dalej, aj grofik sa slobodne vrátil. Celé si to zabil ty nezmyselným mazaním po dvojdňovej neprítomnosti a zamknutim témy. Nie pre mňa. Ale pre ostatných. Plačeš na zlom mieste


Škoda fotky pomníka padlých vojakov vo vojne.

Jano zmazať celé vlákno, kde je viac moderátorov bez uváženia a dohody, hmmm.🧐🧐🧐🧐
Zrejme pri psychotestoch by si mal problém...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Pozri aký tu je kľud, keď sa sem nepíšu kktiny. Zober si príklad
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
Kamene sú večné /takmer/ je smutné keď som sa tu musel presunúť po bezdôvodnom mazaní príspevkov
/ lapis refugii /
Barbar a Grófik má moju podporu , nemusím s kýmkoľvek súhlasiť ale rád si prečítam všetky názory, mozaika je pestrá.
Moderátor
Pro sprostý slova nejdu daleko pokud se provede nějaká všivárna,ale abych smazal celý vlákno kde ostatní přispívají je svinstvo, tohle bych si nedovolil divím se že takový člověk je zde ve funkci moderátora,na psycho testech by měl opravdu problém, držení zbraní nemluvě ..

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Sběratel.com » Minerály » História baníctva

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1