Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Kartičky » hokejové kartičky

Vykupminci.cz
Numisargo

hokejové kartičky

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Mam zajem o hokejove karty,NHL PRO SET 1991,koupim nebo vymenim.KONTAKT Mr.18@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Predám/vymením hokejove karty!!! Mám cca 1000kusov(od roku 1991-2007). Piste co zhanate! peti.cee@hotmail.com
Registrovaný uživatel
pro Mistr: Jáke karty sháníš? mám docela velkou sbírku karet od roku 89-2004 . Kdyžtak napiš na ICQ nebo mail 294310303 , Krocil.T@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Chtěl bych se zeptat jestli by mi někdo nemohl poslat ceník hokejových karet nebo nějakou stránku kde se dá najít . Díky moc:)
Registrovaný uživatel
opas napsal
:D :D :) Chci hrače z Dítrojtu a balíček golmanů.ozvěte se na Opatrny4@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Jsem bývalý sběratel hokejových karet a chtěl bych prodat svoji sbírku. Mám ve sbírce hokejové karty hráče JEREMIHO ROENICKA - 81 karet a každá jiná, a hráče TEEMU SALENNEHO - 27 karet a také každá jiná.

když tak se prosím ozvěte na email: pattyglum@seznam.cz
Registrovaný uživatel
zavuju se své sbírky hokejových karet! už jich je jen kolem stovky! většina karet jsou pozlacené nebo jinak ozdobené! karty jsou zachovale! všechny možné ročníky! napište kdo má zájem! Market.N3@seznam.cz icq 320-793-430 ! dohodnem se o ceně!
Registrovaný uživatel
rusim celou moji zbirku karticek novejch i starejch a chtel bych je nekde prodat ale nevim kde a kdyby nekdo vedel nbo by si je chtel koupit at mi napise na muj e-mail hory.paja@seznam.cz jsem z Prahy takze nekde ten kramek v prazedikes ;-)
Registrovaný uživatel
Zdravim!

Mám na prodej 6000 hokejových karet. Převážně z NHL. V případě zájmu mě kontaktujte na mail sevcikkarel@seznam.cz . Nebo se podivejte na stránky www.hockeycards.websnadno.eu
Registrovaný uživatel
Zdravim!

Mám na prodej 6000 hokejových karet. Převážně z NHL. V případě zájmu mě kontaktujte na mail sevcikkarel@seznam.cz . Nebo se podivejte na stránky www.hockeycards.websnadno.eu
Registrovaný uživatel
Staré karty českých brankářů, ale také z NHL. Pokud máte zájem ozvěte se na potkana22@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Rusim zbirku hokejovych karticek
mam skoro kompletni sbirku karet PRO SET (640) dale, mnoho karet APS(a vsechny tym vychod a tym zapad).Mam i Wayene Gretzkyho 20karticek
JInak spoustu dalsik hokejistu a brankaru cca 2000 kdyztak pisnete dohoda jista(levne) dj-andylarkin@seznam.cz
Registrovaný uživatel
nemely byste nahodou karticky Michailova Petrova Charlamova Ragulina nebo Tretiaka kdyz jo tak prosim my dejte vedet na e-mail joy777@azet.sk
Registrovaný uživatel
Ahoj sháním karty Romana Turka a Wien 96. Pište prosím na DoggyCat@seznam.cz . Díky
Registrovaný uživatel
jestli nekdo chcete koupit cca.2000 karet tak se ozvite na e-mail hon.sojka@seznam.cz
Registrovaný uživatel
mam i hafo karet wien 96
Registrovaný uživatel
Prodám pár podle mě cených karticek např. :Wayne Gretzky na stribrny Uper-Deck s cenou ART ROSS TROPHY, Mario Lemieux na Score91, Dominik Hašek na Premier Hockey+Marquee men, Eric Lindros na Marquee men,Robert Reichel na Premier Hockey, Wayne Gretzky, Martin Brodeur,Ed Belfour,Mike Vernon,Pavel Bure,Paul Kariya,Paul Coffey,Mats Sundin,Jeremy Roenick,Brendan Shanahan,Pat Lafontaine vsechny na Marquee men.Jaromir Jagr na pinacle inside a Topis, Wayne Gretzky na Pinacle inside,score a fleer 96-97, Roman Hamrlik na Donruss98 a mnoho dalsich.Cena dohodou.
Info na Pppajik@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Prodám cca 1130 hokejových karet NHL. Různé značky (Collector's Choice, Parkhurst, ProSet, Fleer Ultra, Victory, ...), nekompletní ročníky (1990-2004). Cena: 2200 Kč, při rychlém jednání sleva. Kontakt: vsivacek.k@seznam.cz
Registrovaný uživatel
prodavate reprezentace a legendy?

www.hokejove-karticky.websnadno.cz
Registrovaný uživatel
www.hokejove-karticky.websnadno.cz
Registrovaný uživatel
www.hokejove-karticky.websnadno.czwww.hokejove-karticky.websnadno.czwww.hokejove-karticky.websnadno.czwww.hokejove-karticky.websnadno.czwww.hokejove-karticky.websnadno.czwww.hokejove-karticky.websnadno.czwww.hokejove-karticky.websnadno.czwww.hokejove-karticky.websnadno.czwww.hokejove-karticky.websnadno.czwww.hokejove-karticky.websnadno.czwww.hokejove-karticky.websnadno.czwww.hokejove-karticky.websnadno.czwww.hokejove-karticky.websnadno.czwww.hokejove-karticky.websnadno.czwww.hokejove-karticky.websnadno.czwww.hokejove-karticky.websnadno.czwww.hokejove-karticky.websnadno.czwww.hokejove-karticky.websnadno.czwww.hokejove-karticky.websnadno.czwww.hokejove-karticky.websnadno.czwww.hokejove-karticky.websnadno.czwww.hokejove-karticky.websnadno.cz
Registrovaný uživatel
prodam kartu NHL PRO SET Wayne Gretzky.karta je rocnik 1900-91.Cena dohodou.
Registrovaný uživatel
prodam přes 850 hokejových kartiček z let 92 až 98 spousta obyč ale i dost speciálek.
Registrovaný uživatel
Ahoj sbírám Milana Hniličku když by někdo měl napište prosim na mejl: karty-ofs@seznam.cz nebo koukněte na:

www.karty-ofs.websnadno.cz
Registrovaný uživatel
Vedel by mi niekto poradiť kde zoženiem nejaký box kartičiek 2009/2010???Ak áno, napíšte mi prosím na e-mail: king1002@azet.sk... alebo kúpim priamo od vás.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 >

Sběratel.com » Kartičky » hokejové kartičky

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1