Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Hradčany » Hradčany

Vykupminci.cz
Numisargo

Hradčany

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, blazek007, doddie, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den! mám dotaz ohledně HRADČAN:chci se pokusit o určení tiskových desek,mohl by někdo skušený poradit kde se dá sehnat dostupná literatura s
potřebnými informacemi? Nebo poradit co kde hledat.(myslím informace)
prosím poradte.
Registrovaný uživatel
Zkuste někde sehnat MONOGRAFII Československých známek 1. Tam se o Hradčanech dozvíte hodně.
Registrovaný uživatel
Diky! mám ji,jenže nejsem z ní zrovna nejchytřejší,kromně deskových vad
jednotlivých desek, se ještě v tom neorientuji.Snad se to zlepší.
Chtel bych se kouknout i na jiné zdroje.
Moderátor
Hamr-Škaloud: Rukověť pro sběratele Hradčan; zatím vyšly 3 svazky
Moderátor
Nejlepší by bylo sehnat si Rekonstrukce tiskových desek, dnes už asi vyšly od všech hodnot. Dá to ale práci zkompletovat. Snad by poradili v redakci Společnosti sběratelů knihtiskových známek, nebo pomocí inzerce.
Registrovaný uživatel
DÍKY VŠEM ZA RADY,SNAD TO NĚKDE SEŽENU.KDYŽ NE TAK VÁS POŽÁDÁM O RADU.
Registrovaný uživatel
zajímavé jsou také stránky http://knihtisk.com (v angličtině)
Registrovaný uživatel
Některé rekonstrukce TD vlastním.Problém je v tom,že ne všechny známky jsou tam vyobrazeny jako celek.Mám k dispozici celé archy 1H I a II TD,3 H I a II TD ale ne s retuší zlomené větve,5 H a kresba I TD,10H a kresba I TD.
Dále mám rekonstrukce 10H kresba V,15 H,20 H kresba V,25 H kresba V,
60H,75 H,80 H,100 H,120 H,200 H,300 H,400 H,500 H a 1000 H.Problém je v tom,že jsou určeny jen pro vnitřní potřebu sběratelů knihtisku a navíc jsou v tom další moje nové poznatky,které mají stupeň utajení PTZD ZRU.Zkuste mi kontaktovat a nechte si udělat nový OP.Pak můžeme spolupracovat.Zbytek rekonstrukcí by se dal sehnat u pana Miloty z Kynšperka.Okopírovat Vám je mohu,mám plnobarevnou kopírku se scanerem.Ale scanovat to nebudu,to by jste se nedoplatil.To Vám spíš pošlu svůj PC program Hradčany na rychlejší určování ZP.Jinak jsem ještě neviděl Rukovědi sběratele Hradčan.Je možné,že to bude opravdu jednodužší si je zakoupit.Víc k tomu zatím nemám co říci.
Registrovaný uživatel
čau Aleši.Stránky jsou to pěkné,ale na RKTD zcela nepoužitelné.Ale neva.Přesto se na to koukněte,je to pěkně udělaný.Skrblík
Moderátor
Skrblíku, stránky, které popisuje Aleš, jsou na rekonstrukce tiskových desek to nejlepší, co doposud existuje a je k dispozici. Nevím, podle čeho je děláš Ty.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Hradčany » Hradčany

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1