Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Hradčany » Hradčany-určení odstínů??

Vykupminci.cz
Numisargo

Hradčany-určení odstínů??

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, blazek007, doddie, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Přeji hezký sobotní podvečer, mám prosbu na zdejší odborníky, zda by někdo nebyl schopen poznat jsou li v této partii nějaké jiné odstíny( tím myslím odstíny nad rámec základní řady), případně jaké? Vím, že je to přes foto špatně poznat, ale třeba mi někdo poradí? Předem mnohokrát děkuji za všechny odpovědi.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Pokiaľ ide o farebné odtiene známok, tak skutočne podľa foto je ťažké ich rozlišovať. Dobrou pomôckou na ich určovanie a rozlišovanie, aj keď nie 100%nou, sú súčasné farebné aukčné katalógy. Niektoré sú veľmi podrobné a zobrazujú známku overenú znalcom v konkrétnom farebnom odtieni. Potom stačí už iba porovnať.
Z Vami predložených známok tipujem iba 2 ks cennejších odtieňov a to u 5h modrozelená a u 200h slivkovomodrá. Je to však iba foto a reál môže byť úplne iný.
Registrovaný uživatel
děkuji za vaši odpověď:)
Registrovaný uživatel
a jak to dopadlo?

já bych si z fotky tipnul jen na 25h světle modrou, zbytek běžné odstíny (i když 5 i 200 vypadají tmavší, tak bych je stejně tipnul na běžné odstíny...)


kawilek napsal
děkuji za vaši odpověď:)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Hradčany » Hradčany-určení odstínů??

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1