Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Hradčany » Hradčany

Vykupminci.cz
Numisargo

Hradčany

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, blazek007, doddie, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Chcel by som sa opytat:

mam peciatkovanu 25 h znamku Hradcany (tmavofialova). V prirucke pofis-u z roku 1966 som sa docital, ze tato znamka s prerusenou spiralou (vlavo hore) ma cenu 25.- nepresla a 15,- presla postou. Kolko to ma hodnotu teraz ?
Registrovaný uživatel
této známky je ale více typov - záleží, jestli je zoubkovaná nabo ne . u zoubkované je nutné určit zoubkování a typ příčky .
jestli se vyzmáš v katalogu, tak ti pošlu scan o této tématice
napiš mejl
Registrovaný uživatel
obrazok je na adrese http://kosice.wz.cz/hradcany.jpg
moj mail: lacko.r@sas-snowboarding.sk
znamka je zubkovana: 11 3/4. Neviem ci ma aj ine doskove chyby. V katalogu som nasiel len tuto.
V katalogoch sa ako-tak vyznam. Mal som pozicany nejaky z roku 1986 a boli tam uvedene hodnoty znamok vo filatelistickych jednotkach (alebo nieco take) tomu som celkom nerozumel.
Registrovaný uživatel
K této problematice se typy rozšířily ještě o typy obloukové.Pro jednotlivá známková pole konkkrétní tiskové desky a barvy jsem počítal cenu.Pošli scan známky,cenu ti obratem zašlu.
Registrovaný uživatel
K této problematice se typy rozšířily ještě o typy obloukové.Pro jednotlivá známková pole konkkrétní tiskové desky a barvy jsem počítal cenu.Pošli scan známky,cenu ti obratem zašlu.Bohužel obrázek známky už je smazán.Škoda.Já totiž navíc dokládám použití těchto známek s kompletními razítky,barvou a strukturou a tloušťkou papíru.Mohli jsme se dovědět víc.Navíc i náklad tohoto zoubkování je podle posledních mých statistických výpočtů podstatně menší,než uvádí rekonstrukce TD u této hodnoty.Navíc chci u tohoto zoubkování upozornit na ojedinělý výskyt uzavřené spirály u zoubkování Hz 11 3/4.
Registrovaný uživatel
Hmm, odpovídat skoro po 3 letech - doporučuji návštěvu MUDr. Chocholouška nebo v Bohnicích...
Registrovaný uživatel
Je jedno,za jak dlouho,ale co může pomoci i ostatním.Mně taky přišel katalog na perfiny Slovenska až po 5 letech co jsem na to mněl inzerát na internetu.A byl jsem rád,že dopis přišel.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Hradčany » Hradčany

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1