Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Co se jinam nevešlo » Hroty...?

Vykupminci.cz
Numisargo

Hroty...?

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravím všechny...
Sbírá tady někdo hroty šípů, kuší či oštěpů?
Registrovaný uživatel
No určitě by se někdo našel .Ale asi by bylo potřeba nafotit , případně popsat o jaké hroty se jedná , z jakého období , zda jsou zdobené ...atd...
Registrovaný uživatel
poradnydest napsal
No určitě by se někdo našel .Ale asi by bylo potřeba nafotit , případně popsat o jaké hroty se jedná , z jakého období , zda jsou zdobené ...atd...

Nejdoi bohužel vložit fotky... nicméně já sbírám hroty napříč časem...doba železná, bronzová, středověk...ať už ketly, halštat, skytské hroty, Řecko... Řím...
A rád bych třeba udělal výměnu či si jen pokecal...
Fota mé začínající sbírky rád pošlu... můj kontakt:
richter.peter1981@gmail.com
Registrovaný uživatel
A...už to jde...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Na tohle bych si dával pozor...na domácí sbírky jsou archeologové hodně háklivý...
Registrovaný uživatel
Biggger napsal
A...už to jde...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem


Pekné, ale požiadaj admina nech to zmaže...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
prosim,
kto mate mail na Zdenka (admina),
poproste ho nech to presunie sem:

https://www.sberatel.com/diskuse/sberatelstvi/nalezy-s-detektorem-22

tam to ukocirujem, nez sa toho chyti nejaky agent-provokater.
« Poslední úpravu provedl(a) tocomabyt v 15. 7. 2021, 23:06. »
Registrovaný uživatel
A...už to jde...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Aha...pokud jsou hákliví...tak to ukončete...já mám sice vše podložené papírově, že jde o nákupy ze zahraničních aukcích a pod.... a nebojím toho, ale chápu to...proto.prosim admina o smazání...nechci dělat rozruch zdytecne...
Díky a omlouvám se.
Registrovaný uživatel
Já myslím , že je to v klidu .Odborníkovi dojde , že se jedná o skytské šipky ,sice se na našem území občas vyskytují , ale daleko převažuje výskyt na východě , dva šípy s trnem , spíše také mimo naše území a pár gotických šipek do kuše ,z čehož ta nejzachovalejší s trnem vypadá , že byla ukována v XIX. Století . Trochu časově mimo je zlomen neolitické sekerky , ale vše se dá pořídit dodnes na českých burzách , geoburze , burzách v Německu atd . za pár peněz :- ) .Pokuď si chcete rozšířit sbírku o Afriku , jde to i u nás , zcela legálně i s účtenkou . Akorát musíte počkat až doplní zboží , přes Kovid se asi dost vyprodalo :- ) http://eshop.prirodniny.cz/eshop2.asp?page=2&s=12&podkat=339&kat=153&trid=zbozi.kod&vyrobce=
Registrovaný uživatel
Skytske šípky dvadsať - tridsať rokov nazad sa nachádzali na západom Slovensku v desiatkach kusov za jeden deň...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
poradnydest napsal
Já myslím , že je to v klidu .Odborníkovi dojde , že se jedná o skytské šipky ,sice se na našem území občas vyskytují , ale daleko převažuje výskyt na východě , dva šípy s trnem , spíše také mimo naše území a pár gotických šipek do kuše ,z čehož ta nejzachovalejší s trnem vypadá , že byla ukována v XIX. Století . Trochu časově mimo je zlomen neolitické sekerky , ale vše se dá pořídit dodnes na českých burzách , geoburze , burzách v Německu atd . za pár peněz :- ) .Pokuď si chcete rozšířit sbírku o Afriku , jde to i u nás , zcela legálně i s účtenkou . Akorát musíte počkat až doplní zboží , přes Kovid se asi dost vyprodalo :- ) http://eshop.prirodniny.cz/eshop2.asp?page=2&s=12&podkat=339&kat=153&trid=zbozi.kod&vyrobce=

Děkuji... přesně o to mi šlo... doplnit si legální cestou sbírku o nějaké ty zajímavé kousky...
Jinak ty skytské šípové hroty jsou koupeny z Anglie z aukční síně...a mám je rád...
Registrovaný uživatel
Zdravím vás...jen bych chtěl oplatit pomoc v doplnění si sbírky a taky přidám jednu možnost jak na to a hlavně...vše legálně...já sám jsem si zde něco málo zakoupil a dokonce je pán tak pohodový, že to co právě nemá v nabídce, tak je schopen zařídit...no teda většinu...já jsem totiž náročnější...😁😁😁 Tak hezký den...

https://historickeartefakty.cz/

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Co se jinam nevešlo » Hroty...?

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1