Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Co se jinám nevešlo » Idealny šport na toto obdobie.

Vykupminci.cz
Numisargo

Idealny šport na toto obdobie.

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 4 5 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Tak dnes to chcelo aj sekeru...Teplota vody 1,5 vzduch -2.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Registrovaný uživatel
Brrrrrrrrr, toto by som nedal. 😂😂😂🙄😊
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
m1234: No super. ;) A kde sa to konkrétne kúpete? Na hento sekeru? To pretlačíš rukami.
Ináč, bacha na tie kryhy. Minulý rok sa mi tiež raz podarilo, že som sa musel prebíjať cez taký tenký ľad a naivne som si myslel, že tie ostré hrany sa vo vode zahladia, tak som ich odtláčal stehnami, bruchom...no, keď som vyliezol, bol som dorezaný jak zebra... :lol:
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Brrrrrrrrr, toto by som nedal. 😂😂😂🙄😊

Ale dal ,len musiš ist do vody s pocitom Vááááááu a nie Brrrrrrrr. :P
_______________
Registrovaný uživatel
Ale rúško má len jeden. :roll:
Máte aspoň plavky? :D
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Ideálna sánkovačka... ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Fidzi napsal
Ale rúško má len jeden. :roll:
Máte aspoň plavky? :D

Na co plavky? Po takové koupeli jsou stejně téměř bez pohlavní ;)
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
... téměř bez pohlavní ;)


Občas mám pocit, že sa chce prevrátiť naruby a zasunúť dovnútra...takže do vody muž, z vody skorej žena... :lol:
Registrovaný uživatel
sigur napsal
m1234: No super. ;) A kde sa to konkrétne kúpete? Na hento sekeru? To pretlačíš rukami.
Ináč, bacha na tie kryhy. Minulý rok sa mi tiež raz podarilo, že som sa musel prebíjať cez taký tenký ľad a naivne som si myslel, že tie ostré hrany sa vo vode zahladia, tak som ich odtláčal stehnami, bruchom...no, keď som vyliezol, bol som dorezaný jak zebra... :lol:

Tak klobuk dole ,vidim že nie som tu sam.My chodime na viac lokalit ,podla čistoty vody ,ale najviac na Vodnu nádrž Sĺňava.To tvoje miesto mi pride ako niektora z nadrži na Myjavsku.
_______________
Registrovaný uživatel
Áno, je nás tu zopár podobne postihnutých. :)

https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/kecarna-tlacharna_post_-583750#post583750

No, nebol si ďaleko, Myjava je od nás cca 20 km, ale patríme do Senicka. Je to priehrada Jablonica a má veľmi čistú vodu, lebo je na kopci a prítok má zo studničky. Preto k nám chodí stále viac a viac otužilcov z okolia.
Registrovaný uživatel
Nechci vám do toho kafrat, ale ideální sport v tomto období je gauching :) Kdyby příroda chtěla, aby se pán tvorstva koupal v ledové vodě, Homo sapiense by nechala vymřít a vládnul by tu chlupatý Homo neanderthalensis ;)
Registrovaný uživatel
Niet lepšie ako dobrá sauna, po kúre aj do snehu sa dá vliezt...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Sigur... boha, jak si doplaval tak daleko od břehu v rukavicach...
Čepicu ještě chápu, hlavu si nejspíš nenořil co? .. 😀

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Stojím tak 3-4 metre od brehu. V týchto teplotách už neplávam, ani si nemáčam ruky. Tie rukavice sú neoprénové.

Btw. aj tá sauna sa u mňa nájde :D

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Čeče paráda, seš vybavenej.. Neoprenové rukavice, sauna..
Saunu si kupoval, nebo vyrobil..?
Registrovaný uživatel
Jasne, po večeroch strúham sauny. :lol: Ale nie, na takéto činnosti som ľavý a nikdy ma nabavili. Ale daj mi krompáč a lopatu, vykolíkuj trasu, zadaj hĺbku a ja budem kopať a kopať. Alebo ukáž kopu zeme a miesto, kam ju treba odvoziť a ja budem voziť a voziť. :D To je môj flow...
Registrovaný uživatel
sigur napsal
Jasne, po večeroch strúham sauny. :lol: Ale nie, na takéto činnosti som ľavý a nikdy ma nabavili. Ale daj mi krompáč a lopatu, vykolíkuj trasu, zadaj hĺbku a ja budem kopať a kopať. Alebo ukáž kopu zeme a miesto, kam ju treba odvoziť a ja budem voziť a voziť. :D To je môj flow...

Človeče, kde si bol keď som zakladal nový trávnik? :lol:
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Jáj, no to je škoda. Pamätáš si môj? Trošku do kopčeka a zhltol cca 10 tatroviek zeme. Keďže okolo domu boli staré jablone, tak ťažké mechanizmy nemali šancu, tak všetko ručne. Pod terasou mám pivnicu, ale kvôli starej hruške nebol možný príjazd, tak som to tiež vykopal ručne. Potom prišiel víchor a hruška spadla... :lol: Jáj, to boli časy, teraz už moc nemám do čoho kopnúť... ;)
Moderátor
sigur napsal
Jasne, po večeroch strúham sauny. :lol: Ale nie, na takéto činnosti som ľavý a nikdy ma nabavili. Ale daj mi krompáč a lopatu, vykolíkuj trasu, zadaj hĺbku a ja budem kopať a kopať. Alebo ukáž kopu zeme a miesto, kam ju treba odvoziť a ja budem voziť a voziť. :D To je môj flow...


😀
Vravíš, že tak maximálně po večerech stuháš svou ženu v sauně...
Tebe je škoda na kopání, plný furik je ťažký
Registrovaný uživatel
Čau chlapi,
já ten Ideálny šport pořešil takto, a super... V chladícím barelu mám vodu s mořskou solí, aby mi v zimě moc nezamrzla! ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Hmm.. Tak takhle se nakládá do pořádného sudu. :) To máš pro soukromé účely, nebo to patří k byznysu..
Registrovaný uživatel
blacknotes:
Tak toto je iná liga oproti tej mojej almare. :D
Registrovaný uživatel
Obidve sauny majú svoje čaro pokiaľ uprednostňujem viac súkromia.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
barbar... Ne ne, jenom pro mě a rodinku! Lavice má 2 M, tak se můžu i natáhnout... :)
Registrovaný uživatel
Tak dnes to bolo ako v rozpravke,takejto vode sa nedalo odolat.Teplota vody blizko k nule,teplota vzduchu -3 a nadherne slnko.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 4 5 ... > »

Sběratel.com » Co se jinám nevešlo » Idealny šport na toto obdobie.

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1