Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Co se jinám nevešlo » Idealny šport na toto obdobie.

Vykupminci.cz
Numisargo

Idealny šport na toto obdobie.

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2 3 4 5 6 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
Bych umřel ...
A mokrý náhubek je k ničemu.
Registrovaný uživatel
Ale neumrel, práve naopak. V chlade sa v tele aktivujú procesy, ktoré máme v sebe tisícky rokov a zabezpečovali nám prežitie. To že žijeme v konforte ich potláča, čím nám klesá imunita. Náhubok mokrý zrejme nebude, hlavu si zvyčajne neponárame.
Registrovaný uživatel
m1234 napsal
Tak dnes to bolo ako v rozpravke,takejto vode sa nedalo odolat.


Tichá závisť, mne sa dnes nedalo...
Moderátor
Se mi náhubek zamáčí i když jen pochoduju!
Registrovaný uživatel
m1234:
Prosím ťa, mňa vždy zaujíma, že ako sa potom ľudia zahrievajú. Ako to máte vy? Triaška, behanie alebo niečo iné, napríklad od Wima Hofa?
Registrovaný uživatel
Pavle, ale vo vode nepochoduješ, tam len existuješ. ;)
Moderátor
Já bych neexistoval, já bych umřel. Procesy by se ve mně zastavily.
Registrovaný uživatel
:lol:
Registrovaný uživatel
sigur napsal
Prosím ťa, mňa vždy zaujíma, že ako sa potom ľudia zahrievajú. Ako to máte vy?

Je to very easy. Sleduj...
https://youtu.be/WxgUb70qCQs
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
sigur napsal
m1234:
Prosím ťa, mňa vždy zaujíma, že ako sa potom ľudia zahrievajú. Ako to máte vy? Triaška, behanie alebo niečo iné, napríklad od Wima Hofa?
Po opusteni vody cvičime podla Wim Hofa,tak 10 -15 ,min pokial uplne neuschneme.Prve minuty vonku su najkrajšie.Potom nasleduje ta najtažšia čast ,obut a obliect.Potom idem velmi rychlou chodzou domov to mam dalšich 15 min.Pred domom už triažku necitim.Ešte teply čaj počas cvičenia padne dobre.
_______________
Registrovaný uživatel
Fidzi napsal
Je to very easy. Sleduj...


Teraz ty sleduj...
https://www.youtube.com/watch?v=lvYI183UTVY

...ak ho chceš stretnúť, tak občas sa prechádza s partou len v šortkách na Snežke. ;)
Registrovaný uživatel
m1234:
;) paráda... :D
Registrovaný uživatel
Nevydržím hodinu sedět a nic nedělat, natož v ledu.
Registrovaný uživatel
A meditovať dokážeš koľko?
Registrovaný uživatel
Vůbec. Nikdy jsem se to nenaučil, dám tak 2-3min a pak už bych vyzkocil z kůže
Registrovaný uživatel
Ja ani pol minúty. Ale toto je čistý existencializmus vo svojej najcistejsej podobe.
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
Vůbec. Nikdy jsem se to nenaučil, dám tak 2-3min a pak už bych vyzkocil z kůže


Kukni na rybacé klobásky v kecárni...
Registrovaný uživatel
sigur napsal
Otravnykomar napsal
Vůbec. Nikdy jsem se to nenaučil, dám tak 2-3min a pak už bych vyzkocil z kůže


Kukni na rybacé klobásky v kecárni...

Normálne som dostal chuť. Nie na vodu, dnes sa bol kúpať môj dobrý kamarát, brrrrrrrr, ale na tú klobásu.. Do obchodov nechodím, dá sa kúpiť?
Majú v tej kúpacej partii parťáka, ktorý do tej zmrznutej vody "lezie" šípkou... tvl.. :roll:
-s-
Moderátor
Ja zrovna sežral dvě klobásy nebyli sice domácí, ale i tak byly výborné, jihočeské.Prý českého chovu a výroby.. ;)
Jdu do pelechu,na můj vkus se tu moc neděje, krom u bankovkařu, chytaj zloděje nějaký inkvizitor a vypadá to, že je horší než mor.. 🤟
https://youtu.be/y4oIQgS5LmA
Registrovaný uživatel
Mne by dve klobásy vydržali aj na celý deň. A takto sa nažrať ešte o polnoci? By som sa krútil jak had až do rána.
Registrovaný uživatel
stani napsal
Majú v tej kúpacej partii parťáka, ktorý do tej zmrznutej vody "lezie" šípkou... tvl...


Tiež takého poznám, on to robí vraj už 15 rokov ale dávnejšie som s ním nebol. My sme všetci vystajlovaný v neoprénových čiapkach, rukaviciach a ponožkách. On má len na nohách staré číny, počká si, až sme všetci vo vode a potom šipka a keď je tenký ľad, tak bomba. Toto sa mu vraj zatiaľ nestalo:
https://www.youtube.com/watch?v=zd7c5tQCs1I
Registrovaný uživatel
sigur napsal
Mne by dve klobásy vydržali aj na celý deň. A takto sa nažrať ešte o polnoci? By som sa krútil jak had až do rána.

Mladší organizmus, s tým nič nenarobíš. Tiež som to kedysi zvládal, ale dnes by mi z toho do rána narástla ďalšia brada. :)
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Ani barbar nemôže byť z najmladších, veď bradu jak Matuzalém... :D
Moderátor
Fidzi napsal
sigur napsal
Mne by dve klobásy vydržali aj na celý deň. A takto sa nažrať ešte o polnoci? By som sa krútil jak had až do rána.

Mladší organizmus, s tým nič nenarobíš. Tiež som to kedysi zvládal, ale dnes by mi z toho do rána narástla ďalšia brada. :)


:)
No jsem rád, že ve i čtyřiceti mám pořád mladý organismu když to píšeš.. Nevím, ale s jídlem a trávením jsem neměl nikdy problémy, tak uvidíme jak dlouho mi to vydrží.. ;)
Moderátor
sigur napsal
Ani barbar nemôže byť z najmladších, veď bradu jak Matuzalém... :D




Už jsem je trocha zkrátil, začinaj šedivět.. ;)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2 3 4 5 6 ... > »

Sběratel.com » Co se jinám nevešlo » Idealny šport na toto obdobie.

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1