Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Co se jinám nevešlo » Idealny šport na toto obdobie.

Vykupminci.cz
Numisargo

Idealny šport na toto obdobie.

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 6 7 8 9 10 11 12 13 > »

Autor Příspěvek
Moderátor
sigur napsal
Neotravuj. Nezaujímaš ma, Lasicky.


Ale tak si úprav profil..
Registrovaný uživatel
Nezaujímaš ma.
Moderátor
sigur napsal
Btw. lupola tvrdí, že moje šediny sú sexi. Tvoje názory ma nezaujímajú.


Ok ,ale tohle tady nikdo neřeší co je sexy moulo..
Zřejmě máš problém, asi sebevědomí, takže sexy je mentálně v piči :) konec konců je to vidět i na sběrateli, že máš pořád tendenci se do někoho navážet a porušovat pravidla..

Stejně tak jako sexy trotl obchodník a zahradník Alias Rumburak...to budou kluci k pohledání :lol: vypatlané pohnuté hlavy hnijící Od rána do večera na sběrateli.. zřejmě jediné místo kde si posílit sebevědomí.... :)
« Poslední úpravu provedl(a) Guldiner v 24. 7. 2022, 23:21. »
Registrovaný uživatel
Len si to zhoršuješ.
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Ale tak si úprav profil..


Pekne popros.
Moderátor
No já jen doufám že to čte ta tvá lupola, zřejmě asi ano, když to tady děckam předčitaš... pozdravuj jí musí to být trpělivá žena..Má sexy chlapa, ale nejspíš ti tím jen zvedá to tvý ubohý sebevědomí,aby se ti vůbec postavil když je třeba :lol:
Registrovaný uživatel
Neotravuj.
Moderátor
Sigur tak zase někdy když bude čas ;) .. a doufám že už budeš ok,nerad bych tě zase mazal..
Registrovaný uživatel
Tu ma nezmažeš.
Moderátor
sigur napsal
Tu ma nezmažeš.


Tu ma nezmažes he,he.. já som malý sivý retardovaný sigurek hé,hé...ale kludně možem byť aj dony donovitz ,he, he ..🤦
« Poslední úpravu provedl(a) Guldiner v 24. 7. 2022, 23:58. »
Registrovaný uživatel
To parodovanie slovenčiny je úbohé.
Registrovaný uživatel
Barbar začal fetovat?
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
Barbar začal fetovat?


Vadí mu sigurův popisek pod nickem :D
Ego a zastydlá puberta nepustí no :D
Registrovaný uživatel
A co mu na tom vadí?
Moderátor
ferovyobchodnik napsal
A co mu na tom vadí?


V podstatě nic jen to , že porušuje pravidla..

Mimochodem nevím, nechápu jak to souvisí s vámi ty a zahradník, že máte tendenci nevhodně reagovat...
Registrovaný uživatel
Asi proto, že to žádné pravidla neporušuje?
Moderátor
ferovyobchodnik napsal
Asi proto, že to žádné pravidla neporušuje?


Tak je snad každýmu jasný, že to směřuje na mou osobu.. Samotná věta mi nevadí,podstatu chápu v ,, rýpani,, což mi vadí..A jsem si jistý, že by tohle vadilo každému...
Nevím Jak by to tady vypadlo, kdybychom se vzájemně,, popichovali,, přes naše profily..
Nechodím na sběratel, pro to abych tady neustále šaskoval na něčí úkor, mimochodem tohle se týká hlavně tebe..
Už vůbec nechápu proč se do toho angažuješ
« Poslední úpravu provedl(a) Guldiner v 25. 7. 2022, 8:29. »
Registrovaný uživatel
Neporušuje
Nevadilo
Co tam máš dál?
Registrovaný uživatel
barbar napsal
ferovyobchodnik napsal
Asi proto, že to žádné pravidla neporušuje?


Tak je snad každýmu jasný, že to směřuje na mou osobu.. Samotná věta mi nevadí,podstatu chápu v ,, rýpani,, což mi vadí..A jsem si jistý, že by tohle vadilo každému...
Nevím Jak by to tady vypadlo, kdybychom se vzájemně,, popichovali,, přes naše profily..
Nechodím na sběratel, pro to abych tady neustále šaskoval na něčí úkor, mimochodem tohle se týká hlavně tebe..
Už vůbec nechápu proč se do toho angažuješ


asi jsem v sobě objevil cit pro spravedlnost...
to, že ti něco vadí, ještě neznamená, že to musí zmizet ze světa. navíc, běžný uživatel si to s tebou ani nespojí... což je možná škoda :D
Registrovaný uživatel
perly si musíme chránit...
Moderátor
ferovyobchodnik napsal
barbar napsal
ferovyobchodnik napsal
Asi proto, že to žádné pravidla neporušuje?


Tak je snad každýmu jasný, že to směřuje na mou osobu.. Samotná věta mi nevadí,podstatu chápu v ,, rýpani,, což mi vadí..A jsem si jistý, že by tohle vadilo každému...
Nevím Jak by to tady vypadlo, kdybychom se vzájemně,, popichovali,, přes naše profily..
Nechodím na sběratel, pro to abych tady neustále šaskoval na něčí úkor, mimochodem tohle se týká hlavně tebe..
Už vůbec nechápu proč se do toho angažuješ


asi jsem v sobě objevil cit pro spravedlnost...
to, že ti něco vadí, ještě neznamená, že to musí zmizet ze světa. navíc, běžný uživatel si to s tebou ani nespojí... což je možná škoda :D


Ok tedy,dokola tady šaškuj-te na něčí úkor já to budu jednoduše mazat...
Registrovaný uživatel
barbar napsal
ferovyobchodnik napsal
barbar napsal
ferovyobchodnik napsal
Asi proto, že to žádné pravidla neporušuje?


Tak je snad každýmu jasný, že to směřuje na mou osobu.. Samotná věta mi nevadí,podstatu chápu v ,, rýpani,, což mi vadí..A jsem si jistý, že by tohle vadilo každému...
Nevím Jak by to tady vypadlo, kdybychom se vzájemně,, popichovali,, přes naše profily..
Nechodím na sběratel, pro to abych tady neustále šaskoval na něčí úkor, mimochodem tohle se týká hlavně tebe..
Už vůbec nechápu proč se do toho angažuješ


asi jsem v sobě objevil cit pro spravedlnost...
to, že ti něco vadí, ještě neznamená, že to musí zmizet ze světa. navíc, běžný uživatel si to s tebou ani nespojí... což je možná škoda :D


Ok tedy,dokola tady šaškuj-te na něčí úkor já to budu jednoduše mazat...


právem přebujeného ega?
Moderátor
ferovyobchodnik napsal
barbar napsal
ferovyobchodnik napsal
barbar napsal
ferovyobchodnik napsal
Asi proto, že to žádné pravidla neporušuje?


Tak je snad každýmu jasný, že to směřuje na mou osobu.. Samotná věta mi nevadí,podstatu chápu v ,, rýpani,, což mi vadí..A jsem si jistý, že by tohle vadilo každému...
Nevím Jak by to tady vypadlo, kdybychom se vzájemně,, popichovali,, přes naše profily..
Nechodím na sběratel, pro to abych tady neustále šaskoval na něčí úkor, mimochodem tohle se týká hlavně tebe..
Už vůbec nechápu proč se do toho angažuješ


asi jsem v sobě objevil cit pro spravedlnost...
to, že ti něco vadí, ještě neznamená, že to musí zmizet ze světa. navíc, běžný uživatel si to s tebou ani nespojí... což je možná škoda :D


Ok tedy,dokola tady šaškuj-te na něčí úkor já to budu jednoduše mazat...


právem přebujeného ega?


V tvém případě ano...
Registrovaný uživatel
Barbare, kdyby jsi misto vyhruzek a delani skopicin ho o to slusne pozadal, treba by se ledy pohnuli. Mekke vzdy rozdrti tvrde.
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Ideálne, keby mi tu niekto vykydal tento Augiášov chliev.
Turtle, možem poprosiť premazať? Keď nie, nevadí. Dík.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 6 7 8 9 10 11 12 13 > »

Sběratel.com » Co se jinám nevešlo » Idealny šport na toto obdobie.

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1