Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení papírových platidel, bankovek » **IDENTIFIKACE BANKOVEK**

Vykupminci.cz
Numisargo

**IDENTIFIKACE BANKOVEK**

Moderátoři: acme2000, smith, Šenfi.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 51 52 53 54 55 56 57 58 59 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobry večer, potřeboval bych poradit. Dostala se mě do ruky bankovka 200 kč r. v.1998 série E63. Bankovky E (1998) mají proužek široký 1,4 ale tahle bankovka má proužek široký jen 1,2 jako bankovky z r. 1993 což mě nesedí. Setkali jste se s tím ? Díky za odpověď. Petr
Registrovaný uživatel
Chtělo by to foto - z líce i z rubu. S největší pravděpodobností ale bude vysvětlení prosté.
Registrovaný uživatel
Zkusil jsem vyfotit ty 200 kč jak je na nich rozdílný proužek 1,4 a 1,2, snad to bude vidět.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dobrý den, mám doma velmi zajímavou bankovku. Bohužel vůbec nevím jak ji ohodnotit. Na internetu jsem našla, že by mohla mít cenu cca 1 000 KČ, ale také jsem našla stejnou bankovku za 50 000 KČ (možná šlo spíš o nějakou raritu). Proto se ptám, jakou cenu podle vás má? Jedná se o jednu marku polskou z roku 1916. Až na přehyb v půli je ve velmi dobrém stavu. :)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Bankovka má krížový prehyb, nie len zvisle.
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Moderátor
Pro srovnani:
https://aukro.cz/1-marka-polska-1917-6982862357
Registrovaný uživatel
To tak vypadá jen na fotce. Křížový přehyb nemá. Jinak děkuji za odpověď :)

smith napsal
Bankovka má krížový prehyb, nie len zvisle.
Registrovaný uživatel
Nasli jsme doma pri vyklizeni par bankovek. Nejspis si je na pamatku nechame, ale ze zvedavosti by me zajimalo, jestli maji nejakou hodnotu. Jestli někdo poradi, budu moc rada.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Co to je? Okrem toho ze to je keramika? :D nalez z vykopu...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
Dobrý den, mám doma tuto sérii bankovek. Jsou úplně nové (nikdo s nimi nikdy neplatil) a nejsou ani nijak z ohýbané. Jsou v číselné sérii za sebou - JT602001 - JT602020 - tedy 20 ks. Má to nějakou hodnotu? Děkuji Z.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Katalogova cena 50 Kčs je 900 Kč/ks. Pokial by boli na predaj , mal by som o vsetky zaujem. Moj mail: ciernyl@centrum.sk
Registrovaný uživatel
Jestli chcete výhodně prodat - dejte na aukro anebo do aukce. cena může být podstatně vyšší než 900,- Kč za kus. typuji od 2.-000,- Kč výše
Registrovaný uživatel
A prodávejte to po jednom, za celý soubor najednou dostanete (možná i výrazně) méně. Jednotlivě v UNC stavu určitě nepůjdou pod 1500/ks.
Registrovaný uživatel
Ad Mateska: povětšinou je to "šrot" v opravdu špatném stavu. Možná za tu 1000/1945 by bylo přes něco stovku, jinak cena vyloženě symbolická. Tuzex nedělám, ale myslím, že zrovna tato korunovka patří k těm nejběžnějším.
Registrovaný uživatel
jano7B9 napsal
Co to je? Okrem toho ze to je keramika? :D nalez z vykopu...

Já bych se toho zhostil, jako kuriozita do budoucna na výstavu dobrý. Pokud je to k mání. Kdyžtak písni na mail, měl by být viditelný.
Registrovaný uživatel
Dobrý den. Našli jsme po dědovi na půdě obálku s prachama. Než je půjdeme vyměnit, zajímá nás, zdali nemají nějakou hodnotu. 200 kč rok 1993 A70 718671, 200 Kč rok 1996 B54 016341, 3x 200 kč rok 1998 C06 094215, C11 671308, C17 617319. 500 kč rok 1995 B24 443951, 3x 500 kč rok 1997 C15 895394, C37 133335, C53 127019.
Fota bankovek mám nahrané na rajčeti.
https://taeril.rajce.idnes.cz/bankovky/
Registrovaný uživatel
Taeril napsal
Dobrý den. Našli jsme po dědovi na půdě obálku s prachama....


Zdravim, nejsou uplne v nejlepsim stavu (spis hodne spatnem pro sberatele), ale jiz maji vetsi cenu jak nominal.
_______________
If it is too good to be true it probably isn't.
Registrovaný uživatel
Pokud chcete prodat pište na astaffa@seznam.cz pár stovek navíc bych přidal.
Registrovaný uživatel
zdravím, i já bych měl zájem jhkr@horicko.cz
Registrovaný uživatel
Ahoj vsem, mam 100Kc z roku 93.

Ma nejakou toto hodnotu? nebo si ji mam nechat v tomto stavu.?
Je jeste bez ochraneho znaku vpravo v rohu.

Diky za informaci..

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ahoj, v tomto stavu ne. Navíc už je neplatná, takže je případně nutno vyměnit v ČNB.
Registrovaný uživatel
Dobrý deň rad by som sa spýtal akú to môže mať cenu

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
v tomto stavu do 100 Kč, nechte si ji na památku
Registrovaný uživatel
Ovšem na Aukru se podobné trosky nabízejí s popisky "krásná," "velmi pěkná," "vzácná" apod. za klidně 5-7 násobek této částky, leč tam leží stejně dlouho jako pověstná východní marka v parku...
Registrovaný uživatel
Aha tak ďakujem 😀

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 51 52 53 54 55 56 57 58 59 > »

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení papírových platidel, bankovek » **IDENTIFIKACE BANKOVEK**

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1