Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Skrblíkov » Identifikace známkových polí HaV II vytvářejících spojené typy

Vykupminci.cz
Numisargo

Identifikace známkových polí HaV II vytvářejících spojené typy

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, Jaromir, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Může mi někdo poskytnout informace,jaké jsou hlavní identifikační znaky známek pocházejících z velmi vzácných spojených typů.Případně prosím o obrázky této problematiky.Děkuji.Rád bych toto použil v připravovaném studijním katalogu na ČSR I.
Moderátor
Skrblíku, jedná se o spojené typy II. a III. u hodnoty 100h, identifikační znaky těchto typů si prohlédneš v každém katalogu. Rozdíl je především ve tvaru hodnotových číslic.
Registrovaný uživatel
Jde mi o to,jak poznat,že právě tato známka 2 a nebo 3 typu je možná známka
ze svislých a nebo vodorovných spojených známek 2 a 3 typu H a V II.
Rád bych toto přidal jako obrazový a textový výklad do připravovaného studijního specializovaného katalogu na ČSR I.Bohužel ani publikace od bratrů Žampachů identifikační znaky neukazuje a ani nepopisuje.Nebo je snad již hotová rekonstukce TD H a V II hodnota 100 H červená?Rád se poučím.V seznamu sekce knihtisku uvedena není.Nebo je tato problematika ukázána v Díle Ludvíka Pytlíčka,co jí teď nabízí nakladatelství Merkur-Revue z Brna?
Moderátor
Skrblíku, myslím, že u jednotlivých známek to je houby platné, pokud nejsou ve dvojici jako spojené typy.
Registrovaný uživatel
Blbost.Katalog u Hradčan a nebo Osvobozené republiky což je podobný případ a nebo u HaV I 400 H uvádí
i ocenění těchto položek.Tak proč dělat výjimku u 100 H HaV II?Jedná se mi o rekonstrukce této hodnoty.Z výmeny jich mám několik set kusů.
Registrovaný uživatel
Díky pochopení pana Ludvíka Pytlíčka se mi do této kolonky povedlo sehnat unikátní fotografie spojených 2 a 3 typů.Dnes to fotil pan Materna.Ke shlédnutí to bude pak na www.sbírky.wbs.cz ve Filatelii Skrblík.
Moderátor
Proč mi to na této adrese ukazuje Not found - nenalezeno. Je chyba u mne, nebo u Skrblíka?
Registrovaný uživatel
u Skrblíka...
Registrovaný uživatel
zde je správná adresa:
www.sbirky.wbs.cz
Registrovaný uživatel
Zaseklo se to.Materna to nafotil,na web to dává jeho syn.Asi mu nezdůraznil nutnost těch obrázků.Omlouvám se,zkusím sjednat nápravu.Má někdo kromě pana Pytlíčka tyhle věci ještě ve sbírce?Zkuste poslat fota,aťvidíme,kam tyhle opravený TD byly dál distribuovány.Děkuji za pochopení.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Skrblíkov » Identifikace známkových polí HaV II vytvářejících spojené typy

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1