Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Poptávka a nabídka mincí » jak prodat sbírku

Vykupminci.cz
Numisargo

jak prodat sbírku

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
kšeft je kšeft, hlavně aby to nebyli zlatokopové :D
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
kšeft je kšeft, hlavně aby to nebyli zlatokopové :D


Bo kopky :P :mrgreen:
Moderátor
Koukám reakce jen určitých vzájemně a chytře spolupracující ze sboru kolektivu ČSN z H. K....No budete mít nejspíš pěknou aukci... Nejlépe soukromou
Registrovaný uživatel
jestli se nepletu, tak hradec moc nefotí, tam to bude soukromé asi vždycky.. :D
Moderátor
ferovyobchodnik napsal
jestli se nepletu, tak hradec moc nefotí, tam to bude soukromé asi vždycky.. :D


Tak tak :mrgreen:
Registrovaný uživatel
numis42
Nafoť to.Naházej na Aukro a víc neřeš
Gl
Registrovaný uživatel
Tak jsem si říkal, schválně, kolik závistivých oslů se ozve, ale Barbar mě překvapil. Aukce je vždy celá převedena zájemcům, každý si může prohlédnout.
Moderátor
petr1596 napsal
Tak jsem si říkal, schválně, kolik závistivých oslů se ozve, ale Barbar mě překvapil. Aukce je vždy celá převedena zájemcům, každý si může prohlédnout.


Petře omlouvám se, sám jsem byl překvapen již na začátku, příspěvkem kacury, poté numismata . Mrzí mne náš zdejší kolektivní přístup k takovýmto příspěvkům.. Numismatika není, jen o tom získávat, ale i o vědomostech určování, ocenění, rozlišování od padělků a poradenství alespoň v mém případě. Rád se tomu věnují a rád bych si na tomto stavěl.. V takových to případech věci řeším soukromě, je trapné když někteří svou aroganci matou tazatele a staví se nad všechny jako mistři světa,samozřejmě s podporou svých klubových kolegů....
Moderátor
barbare, co te prekvapilo na mem prispevku? Napsal jsem neco spatne? Proti nekomu konkretne? Pokud ano, rad to vysvetlim nebo se omluvim.
Registrovaný uživatel
ještě jednou děkuji všem za rady . Nechtěně jsem zavdal příčinu k drobnému pošťuchování. Nicméně ze všech příspěvků je cítit opravdová a poctivá snaha mě poradit co nejlépe. Toho si velmi vážím, zdaleka ne na všech forech na internetu se s takovým přístupem člověk setká.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Sběratel.com » Poptávka a nabídka mincí » jak prodat sbírku

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1