Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Starožitnosti » Jak rozluštit puncovní značku na příboru

Vykupminci.cz
Numisargo

Jak rozluštit puncovní značku na příboru

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Vie mi niekto poradiť o aký kov ide a rydzost

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
To neviem, ale stálo to 3 ruble aj 30 kopejok, povedal by som a to kedysi bolo cca 39 Kčs.
-s-
Registrovaný uživatel
Aha, už to riešite inde. Tak pardóón. :)
-s-
Registrovaný uživatel
Dobrý večer, byl by někdo schopen identifikovat zboží na této nekvalitní fotografii? Díky

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ano. Pretože je ale obrázok nekvalitný, ča aj sám viete, tak Vám to nepoviem. Ak sem vložíte kvalitné foto s fotoaparátom s makrom, dostanete kvalitnú odpoveď. Lenivosť nepodporujem.
Registrovaný uživatel
stator napsal
Ano. Pretože je ale obrázok nekvalitný, ča aj sám viete, tak Vám to nepoviem. Ak sem vložíte kvalitné foto s fotoaparátom s makrom, dostanete kvalitnú odpoveď. Lenivosť nepodporujem.

Je to fotografie, která mi byla zaslána, nepořizoval jsem ji. A protože se mám podle ní rozhodnout o koupi nebo nekoupi, žádám o názor. Že nepodporujete lenost, vám chválím. Nicméně výtka nepatří mně a kdoví, zda autorovi - neznám jeho schopnosti, možnosti, stáří, nemoce ani stav mentální svěžesti. Obviňování je snadné, není to ale projev vstřícnosti.
Registrovaný uživatel
Tak napíšte výrobcovi, vlákno je o starožitnostiach, nie o obchode so súčasným tovarom.
Registrovaný uživatel
stator napsal
Tak napíšte výrobcovi, vlákno je o starožitnostiach, nie o obchode so súčasným tovarom.

Název vlákna zní: “Jak rozluštit puncovní značku na příboru”. Je mi líto, pane, jste snad znalý, nicméně nadutý hlupák. Snad vám nebude činit nesnáze převést si toto označení do rodného jazyka.
Registrovaný uživatel
Fanobrel: Požádej prodávajícího o lepší fotografii, protože nebudeš kupovat zajíce v pytli.
Registrovaný uživatel
Fanobrel napsal
stator napsal
Tak napíšte výrobcovi, vlákno je o starožitnostiach, nie o obchode so súčasným tovarom.

Název vlákna zní: “Jak rozluštit puncovní značku na příboru”. Je mi líto, pane, jste snad znalý, nicméně nadutý hlupák. Snad vám nebude činit nesnáze převést si toto označení do rodného jazyka.


Toto fórum má svá pravidla. Detailní foto značky a také foto celého předmětu nebo souboru je tu standardem. Vaše urážení uživatele stator je naprosto nepřípadné. A přidávat k urážkám narážky na to, že někdo mluví slovensky, ukazuje dost, co jste zač. Chcete něco výhodně koupit, a když Vám tu hned všichni zadarmo neporadí, tak urážíte jak trumpeta. Kdybyste taky nebyl trumbera a uměl číst, tak si dáte do googlu nápis z vidličky „ERCUIS 84“ a hned víte, co je to za „cennost“.

Tady si můžete počíst, co znamená to číslo 84, pokud tedy ovládáte i jiný jazyk než tu Vaši báječnou češtinu.
https://www.925-1000.com/a_platenumbers.html
Registrovaný uživatel
Fanobrel napsal
stator napsal
Tak napíšte výrobcovi, vlákno je o starožitnostiach, nie o obchode so súčasným tovarom.

Název vlákna zní: “Jak rozluštit puncovní značku na příboru”. Je mi líto, pane, jste snad znalý, nicméně nadutý hlupák. Snad vám nebude činit nesnáze převést si toto označení do rodného jazyka.


Ak ste si nevšimli, tak sa nachádzate v sekcii starožitnosti čiže logicky sa tu určujú starožitné príbory. A keďže ste drzý na ľudí, ktorý majú vedomosti a zadarmo tu pomáhajú, lúštite si to sám:-)
Registrovaný uživatel
:shock: ...je to neodpustitelné a mělo by být k tomu přistupováno jako k odstrašujícímu případu a vyvodit také patřičné důsledky.

Navrhuji lámání kolem..nebo dobře,já vím budeme humánní...aspon španělskou botku. :)
Registrovaný uživatel
[img] :D [/img] ;)
Registrovaný uživatel
Ďakujem za podporu Dargor6 a zvlášť užívateľovi nataradza.
Registrovaný uživatel
Žádal jsem o názor, nikoli o nákupní radu. Už jsem měl tu čest osobně se seznámit se znalci, ve kterých jejich jednu úhlovou sekundu specializovaný záběr probudil nečekaný sklon k bezdůvodnému pocitu nadřazenosti. Skutečně rád se s touto společností vzdělaných analfabetů a exaltovaných hulvátů rozloučím. Doufám, že jsem neformuloval příliš komplikovanou myšlenku pro jakýkoli jazyk.
Registrovaný uživatel
Lopez1506 napsal
:shock: ...je to neodpustitelné a mělo by být k tomu přistupováno jako k odstrašujícímu případu a vyvodit také patřičné důsledky.

Navrhuji lámání kolem..nebo dobře,já vím budeme humánní...aspon španělskou botku. :)

Začal dobre, v takom mierovom duchu, potom sa to zvrhlo. Nie len vinou Fanobrel.. To sa niekedy stáva.
Mňa oslovil príspevok od nataradza. ;)
-s-
Registrovaný uživatel
Dobrý den, prosím o identifikaci zobrazeného příborového nože. Mohlo by se jednat o Ag 800/1000, punc z období protektorátu?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Vypadá to tak. Používáno 30.01.1941 až 25.1.1949, myslím. Ale ze stříbra je jen střenka, čepel je nerez.
Registrovaný uživatel
nataradza napsal
Vypadá to tak. Používáno 30.01.1941 až 25.1.1949, myslím. Ale ze stříbra je jen střenka, čepel je nerez.

To u příborů také bývá: střenka ze stříbra???
Registrovaný uživatel
Alexandros napsal
To u příborů také bývá: střenka ze stříbra???


Hm, řekl bych, že jo. Proč se Vám to nezdá? Vždyť je na té střence vyražený punc.
Registrovaný uživatel
nataradza napsal
Alexandros napsal
To u příborů také bývá: střenka ze stříbra???


Hm, řekl bych, že jo. Proč se Vám to nezdá? Vždyť je na té střence vyražený punc.

Omlouvám se, měl jsem na mysli samozřejmě čepel. Takže opakuji otázku: existují stříbrné příbory se stříbrnou čepelí?
Registrovaný uživatel
Áno existujú strieborné príbory.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Áno existujú strieborné príbory.

OK, díky, vím víc, než předtím:-)
Registrovaný uživatel
Dobrý večer, potreboval by som pomôcť s identifikáciu tohto puncu na príbore. Je to nôž a vidlička

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Doplnujem detailnejšie fotky

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 > »

Sběratel.com » Starožitnosti » Jak rozluštit puncovní značku na příboru

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1