Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Rady začátečníkům » Jak udelat filatelistickou obalku?

Vykupminci.cz
Numisargo

Jak udelat filatelistickou obalku?

Moderátoři: dejvy, ikanek, Jaromir, pavlinka, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dento napsal
Prominte vi nekdo o novem prazskem obchode Fauna Stamps?
Ma nejake stranky nebo kde se nachazi? Dekuji.

http://fauna-stamps.com/cs/contacts ;)
Registrovaný uživatel
Odkud jsi se o Fauna Stamps vlastně dozvěděl?
Registrovaný uživatel
Danke pane Maxmilian, dekuji pane turtleoverhead :)
z casopisu Filatelie 5/2012 stranka 46.
Registrovaný uživatel
Zajima mne otazka kde muzu koupit v Nemecku znamky ktery skoncili na poste?
Je tam nejaky obchody jako v Cesku? myslim musi byt.
Registrovaný uživatel
Ahoj Dento,myslis znamky,ktere maji jeste DM hodnotu,tedy "predeurove"?Ty se
daji koupit pouze u filatelistickych obchodniku...
Moderátor
Obchodníků je v Německu celkem dost. Když třeba otevřeš Briefmarken Spiegel, je jejich adresář na několika stránkách.
Registrovaný uživatel
Jsem od takovetoho blbiho hnusneho svinskeho vyderani ale sblaznim...
Kde to probohoha je te Susici? Jestli vedle Pardubic, mysleji ze pujdu pesky aby jich obohatit? Jeste vydavaji pametni listy a dopisnici. Dopisnici za 50 a pametni listi za stovku, a je to jen obarvene listy papiru... blbi...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
prominte, mam nervy s podobnych propogaci a z nekterych veci Ceske posty, a jeste jsem zapomenoul ze to nelze smazat...
Moderátor
Sušice sú na Šumave. Od Prahy smer na juh na Rakúsko. Od Plzne cca. 80 km. Tam sa volakedy vyrábali svetoznáme zápalky (sirky) SOLO....
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Moderátor
Dento napsal
prominte, mam nervy s podobnych propogaci a z nekterych veci Ceske posty, a jeste jsem zapomenoul ze to nelze smazat...

Dvakrát měř a jednou řež!
Než začneš něco psat počítej do deseti a ...raději nic nepiš.
Nikdo tě nenutí nic dělat, vše děláš dobrovolně. Žádné "obarvené listí" si pořizovat nemusíš :evil:
_______________
Registrovaný uživatel
dobre ;) prominte pane Akire.
Registrovaný uživatel
Kdo vi, co je to za vypad od Ceske posty?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Mel jsem zkusenost s ukrajinskymi vlastnimi znamkami a ruskymi taky.
a te znamky je proste postovni vineta
Moderátor
Myslím si, že tu ide o personalizované kupóny známok, ktoré si môžeš dať potlačiť.
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
Mne rekli ze "jedná se o výplatní písmenové samolepící známky." FDC k nim nebude.
Moderátor
Pravděpodobně půjde o personalizované známky (obdobné, jako vycházejí např. v Rakousku).
Moderátor
Ze serveru ČP:

Vlastní známky – samolepící písmenové výplatní známky NOVINKA !
Dne 20. 06. 2012 Česká pošta vydá 3 nové emise samolepících výplatních známek, které budou sloužit jako
vzor pro úpravu zákaznických vydání dle individuálních zakázek a podkladů zadavatelů:
. Vlastní známky „A“ – VZOR (známky formátu 23 x 30 mm orientované na výšku; motiv Balík Do
ruky+Balík Na poštu)
. Vlastní známky „A“ – VZOR (známky formátu 30 x 23 mm orientované na šířku; motiv Balík Na
poštu)
. Vlastní známky „E“ – VZOR (známky formátu 30 x 23 mm orientované na šířku; motiv Balík Do ruky)
Vlastní známka je vydávána jako personalizovaná výplatní písmenová poštovní známka (s možností dotisku)
a je platná pro poštovní účely. Známka je tištěna na samolepící papír a je vydávána na tiskovém listu s 25
známkami oddělenými zoubkovaným násekem, doplněným o unikátní atypickou modifikaci, sloužící jako
bezpečnostní prvek. Jednotlivé známky jsou mezi zoubkovaným násekem odděleny průsekem pro jejich
jednodušší možnost vytržení z tiskového listu (TL).
Tiskový list se skládá z pole pro standardní označení TL, obsahujícím číslo objednávky, název TL, označení
www.ceskaposta.cz a bezpečnostní prvek – hologram, vlastního známkového pole a dále z informačních
polí (jedno hlavní a dvě okrajová) dle předlohy kupujícího vztažené k příslušné emisi.
Každá vlastní známka se skládá z fixně definované části obsahující povinné atributy, a to název státu Česká
republika, mikrolinku s textem ČESKÁ POŠTA . VLASTNÍ ZNÁMKA a písmenové vyjádření nominální hodnoty
známky formou symbolů, např. A (aktuální cena za vnitrostátní Obyčejné psaní – standard do 50 gramů) či E
(aktuální cena za prioritní Obyčejnou zásilku do zahraničí do 20 gramů - evropské země) a vlastního
prostoru pro individuální motiv, do kterého musí být zakomponován rok vydání VZ.
Bližší informace o poskytované službě včetně obchodních podmínek, objednávkových formulářů a technické
specifikace najdete následně po vydání vzorových emisí na webových stránkách České pošty.
Objednávky na zhotovení výplatních známek budou přijímány na adrese: Česká pošta, s.p., odbor
Známková tvorba, Politických vězňů 909/4, 225 99 Praha 1, e-mail: vlastni.znamka@cpost.cz
Registrovaný uživatel
fio! Tak toto jsem nenasel a nenajdu... a ani pres Google
Bylo by pekne podivat na te obrazky vlastnich znamek
Registrovaný uživatel
ale pres to moc diky pane Dejvy! ;)
Moderátor
Bude to trochu "něco za něco" - s velkou pravděpodobností skončí provoz známkových automatů.
Registrovaný uživatel
jak to je mozne? budou dodavat hodnoty znamek postupne? vyjdou zatim jen 3 hodnoty znamek, ze?
prave ted' 500 smsek... :P
Registrovaný uživatel
nechapu jeste jednu vec:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
asi pro to ze ten autor razitka je sam klub.
A teti listi je pro mne blbi vyhazovani prebytecnych penez,
proc takovy blbiny vubec existuji, proc to neni privat jako ta novorocenska obalka?
Nejen ze to neni dobra vec tak jeste neni pekna, a toho v Ceske filatelie je moc.
Registrovaný uživatel
Tem kdo myslii, ze mluvim o necim nebo nekym, tak prominte to neni pravda.
A neni to ani dvousmysl. Jde jenom o to ze mne nektere veci proste nelibi a kvuli tomu musim o neco ustoupit, a to mne zlobi. Takze prominte ale jde jenom o mem.
Registrovaný uživatel
Zdravim,
prosim Vas jak odlisit opravdovy znamky od padelek?
Zdase mi ze je to elementarni udelat dobre falesne znamky pres printer a to i postovnich zemi.
Je na to nejaka dobra literatura? Dekuji.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... > »

Sběratel.com » Rady začátečníkům » Jak udelat filatelistickou obalku?

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1