Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Hradčany » Jakou má asi cenu?

Vykupminci.cz
Numisargo

Jakou má asi cenu?

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, blazek007, doddie, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 10 11 12 13 14

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den, jsem absolutně bez zanlostí filatelie a proto bych chtěl poprosit o radu ohledně známek po babičce, jde mě o to, jestli má cenu se tím vůbec probírat, studovat co a jak má být, nebo jestli jsou to bezcené kusy. Po pár hodinách pročítání fóra začínám mít obavy, abych při dalším samostudiu "do toho nespadl". A to si bohužel nemůžu dovolit dřív, než v důchodu. :D Přikládám odkaz na fotku Hradčan které jsem ve sbírce našel. Kdyby to na základní určení nestačilo, vyrobím kvalitnější foto až najdu chvilku. Děkuji.
https://papilloncz.rajce.idnes.cz/Hradcany/

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
budte bez obáv, nič vzácnejšie tam nie je. Ak vám za to niekto ponúkne 100 kč, tak mu to rýchlo predajte.
Registrovaný uživatel
Díky, nemám obavy ani tak o finanční stránku, ale sám sbírám hodinky a kolikrát trpím když vidím co některými jedinečnými kousky jsou lidé schopni udělat. Za stovku prodávat nebudu, to je raději věnuji někomu, komu udělají radost. Kdyby někdo věděl o začínajícím nemajetnem sběrateli, nebo třeba kroužku co by je uvital, dejte vědět. Díky za pomoc.
Registrovaný uživatel
trosku mimo misu, ... jake hodinyk sbirate ??? moje neterinka PRIM
Registrovaný uživatel
Pár Primek mám, ale zaměřuji se na CCCP, Vostok, Poljot, Slava... Většinou automaty a snažím se je mít funkčně stoprocentní. Jako doplněk fotím hodinky, strojky a součástky. A začíná ve mě hlodat myšlenka fotit také známky, jen mít víc času. Na ukázku - https://papilloncz.rajce.idnes.cz/Hodinky/

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 10 11 12 13 14

Sběratel.com » Hradčany » Jakou má asi cenu?

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1