Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Rady pro začínající sběratele » jakou zlatou minci jako dar?

Vykupminci.cz
Numisargo

jakou zlatou minci jako dar?

Moderátoři: numismat, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobry den.Uvazoval jsem co koupit zene jako podekovani za to ze mi porodila syna...prstynek, nausnice nebo neco takoveho?Napadla me zlata mince....nechci nejakou pametni.Spise nejakou RU.
A protoze jsem v tomhle smeru uplny laik chtel bych vas poprosit o radu nebo nejake doporuceni.Nechci nic draheho na to opravdu nemam finance.Predstavoval bych si castku do 5000 kc.
Predem diky za rady a odpovedi. :)
Registrovaný uživatel
kup jí krásnou uherskou desetikorunu za max 3200 Kč... je to výtvarně nádherná mince .... jedna z nejhezčích co znám .... a cenu neztratí
Registrovaný uživatel
Tak jsem koukal a nejlevnejsi asi za 3500 a ta je nic moc.Ale jeste mam cas par dni.Snad neco najdu.
Registrovaný uživatel
Jako numismatik musí říci že to je dobrý nápad ale jako člověk který byl 3x ženatý Tě varuju, prsten bude rozhodně lépe přijat. ;)
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Jako numismatik musí říci že to je dobrý nápad ale jako člověk který byl 3x ženatý Tě varuju, prsten bude rozhodně lépe přijat. ;)


Pokud se na to divas takhle tak ano.Ale moje zkusenosti rikaji ze bude lepsi ta mince.Protoze kdyby jsme se nahodou rozesli tak co ja bych delal s prstynkem.(Dle moji zkusenosti se mi totiz vsechny cenosti vrati). :P :D
Registrovaný uživatel
:D Mně pak nezbývá než popřát aby Ti ten optimismus vydržel :roll: ;)
Registrovaný uživatel
hele..... a co ženě prsten a synkovi do kolébky zlaťáček ? .... :-) :-) :-)
Registrovaný uživatel
Zlatá mince patří ke křtinám:
"Po obřadu byla oslava doma a je zvykem, že kmotr nebo kmotra dá dítěti cenný dárek. Většinou to bývá zlatý řetízek nebo zlatá mince."

Jsem stále poprvé ženatý a dát manželce jako dárek zlatou minci místo prstýnku
(v době kdy jsem mince nesbíral) nevím, nevím .....
Registrovaný uživatel
Hm... já to řešil zlatým klíčkem. Za každé dítko dostala jeden. Teď nosí na krku klíčů svazek. :-)
Registrovaný uživatel
Sakra chlapy vy mě nahlodáváte..... :-D
Registrovaný uživatel
lapolda napsal
Sakra chlapy vy mě nahlodáváte..... :-D


Ta moje by byla schopná ten zlaťák hodit do automatu na kafe nebo do nákupního košíku v kauflandu!!! Fakt! Bacha na to!!! :lol: :lol: :lol:
Registrovaný uživatel
Tak nic budou šperky a tu desetikačku si koupím pro sebe.:-D
Registrovaný uživatel
Neotřelým šperkem se mohou stát třeba rámečky dioptrických brýlí,zlaté,nebo stačí i pozlacené.To mne tak napadlo,když jste se ptal:)
Registrovaný uživatel
ještěže mám normální manželku, briliantové náušnice ji stačí :)
Registrovaný uživatel
Když už minci, tak takovou, co už máš - jinak jí budeš sám závodět. :-))
Registrovaný uživatel
Ještě jeden dotaz. Novoražbu nebo je to jedno
Registrovaný uživatel
Doporučuji originál, většinou je rozdíl minimální, akorát u "novoražby (myslel jste určitě, mince které se stále razí např. RU 1 dukát 1915)". Někdy o málo horší kvalita, ale originál je originál.
Registrovaný uživatel
Děkuji za odpověď.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Rady pro začínající sběratele » jakou zlatou minci jako dar?

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1