Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Naše papírová platidla » Jaký byl návrh 500 Kčs poslední komunisticé série?

Vykupminci.cz
Numisargo

Jaký byl návrh 500 Kčs poslední komunisticé série?

Moderátoři: acme2000, smith, Šenfi.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Ak môžem ešte otravovať, tak by som tiež poprosil o zaslatie uz tolkokrat tu zaslanej tabulky. Dakujem. yardiik@centrum.cz
Registrovaný uživatel
Hej, tak potom poprosím ešte aj ja fidzi_ zavináč post.sk (s podčiarovníkom). Ďakujem.
Registrovaný uživatel
Sice je to vlákno o 500Kčs A. Brunovského, ale jinam se to moc nehodí. Konečně jsem našel reprodukci návrhu federální 200 Kčs O. Kulhánka. Notafilie, č. 34.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
aha, já ho tuším někam nahrával taky už hodně hodně dávno (?) ještě s tisícovkou a stovkou (?) prohrabu archivy a zkusím to sem dát znovu
Registrovaný uživatel
Tisícovka je tady. Jenom jsem ty Notafilie prolistoval a tuhle jsem měl za českou...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Už jsem našel, co jsem hledal. Jedno je z novin (bohužel, nevím který), to druhé a třetí z Květů 1/93 (? aspoň myslim). Za pozornost stojí zejména uvažovaná barva 2000 Kč a to, jak měly být kombinované české a slovenské osobnosti v případě federální měny. A samozřejmě zmínka o papírové desetikoruně (kdyby někdo objevil aspoň nějakej obrázek...)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
acme, když už sem dáváš střípky ze svýho archívu, nemáš náhodou někde uloženou kulhánkovu nerealizovanou 10-ti kačku (pavel z levoče) v barvě?
ten jeho návrh se mi strašně líbí, ale zatím jsem jí všude viděl jen čb
« Poslední úpravu provedl(a) Šenfi v 11. 10. 2011, 9:54. »
Registrovaný uživatel
Já neviděl ani ČB, takže nepohrdnu ani jím! ;)
Moderátor
po ruce mám zrovna jen mobil, tak aspoň pro ilustraci ;)
ale ta barevná verze by mě zajímala...


Obrázek vložený uživatelem


Obrázek vložený uživatelem


Obrázek vložený uživatelem
« Poslední úpravu provedl(a) Šenfi v 11. 10. 2011, 12:39. »
Registrovaný uživatel
10 Kč bankovka se Svatoplukem - obejvil se někde (po těch letech) její návrh? Ale ten navrhovaný rozsah hodnot bankovek (největší 500x hodnotnější než nejmenší) byl zajímavý. I když vlastně pak byl nastejno s mincemi 50 Kč = 500x 10h

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3

Sběratel.com » Naše papírová platidla » Jaký byl návrh 500 Kčs poslední komunisticé série?

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1