Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Nálezy s detektorem » Jaký detektor kovů

Vykupminci.cz
Numisargo

Jaký detektor kovů

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Přijde mi ideální, frekvence a další věci nastavovat na lokalitu..Ne tam mít "všechno"... To je dobrý možná pro začátečníky...




našel jsem si v diskuzi:

Po komentářích na fb uvažuju, že bych zavřel i nějaké kladné hodnoty, třeba do ID 5, jelikož detektor je extrémně citlivý, reaguje úplně na vše a já nechci kopat kdejakou drobotinu, úlomky, apod.

To jen podporuje mojí myšlenku...
_______________
« Poslední úpravu provedl(a) Renegatus Paul v 4. 8. 2020, 9:01. »
Registrovaný uživatel
Ak si si nevsimol, tak pani je zaciatocnicka. Ked sa do toho dostane, tak multifrekvenciu moze vypnut...a ladit si frekvencie manualne :)

Ono to mas ako s automato...nadavaju nan...ale kazdy kto ho vyskusa, uz nechce ine :)
Moderátor
Pánové a přátelé,¨já to zde čtu, moc tomu nerozumím, ale někdo rozumný by měl udělat závěr a paní doporučit. Myslím, že by ji to moc pomohlo.
Registrovaný uživatel
janpeter napsal
Ak si si nevsimol, tak pani je zaciatocnicka. Ked sa do toho dostane, tak multifrekvenciu moze vypnut...a ladit si frekvencie manualne :)

Ono to mas ako s automato...nadavaju nan...ale kazdy kto ho vyskusa, uz nechce ine :)


ok
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Pánové a přátelé,¨já to zde čtu, moc tomu nerozumím, ale někdo rozumný by měl udělat závěr a paní doporučit. Myslím, že by ji to moc pomohlo.


Ono je těžký "poradit"..

Je to jako dotaz, který auto je dobrý pro začátečníka ;)

Ale názorů tu je dost..
Registrovaný uživatel
To je pravda....poradit a vybrat vzdy bude tazke...ale moze pani si pozriet diskusne forum na lovcipokladov, a tam je mnozstvo prispevkov aj na teru 705, vankquisa, equinoxa...atd...zato nic neda :)
Registrovaný uživatel
Paul napsal
Je to jako dotaz, který auto je dobrý pro začátečníka ;)

Gumový ;)
Registrovaný uživatel
To Altmann:

Citovat
Pánové a přátelé,¨já to zde čtu, moc tomu nerozumím, ale někdo rozumný by měl udělat závěr a paní doporučit. Myslím, že by ji to moc pomohlo.


Altmanne to je v pořádku, pánové mi poradili a hodně, jsem jim za to vděčná 8) .
A celé této diskuzi jsem moc ráda, protože v každém příspěvku se dozvím něco pro mě nového.
Registrovaný uživatel
Každý tu bude vychvalovat ten svůj. Nejlepší je zajít do prodejny, kde Vám ukáží a názorně předvedou Vámi vybrané a sama se rozhodnete, který je lepší. Každá lepší prodejna má svůj polygon pro předvedení detektoru.
Já mám Minelab Equinox 800 a jsem spokojen :-)
_______________
Registrovaný uživatel
lub121 napsal
Každý tu bude vychvalovat ten svůj. Nejlepší je zajít do prodejny, kde Vám ukáží a názorně předvedou Vámi vybrané a sama se rozhodnete, který je lepší. Každá lepší prodejna má svůj polygon pro předvedení detektoru.
Já mám Minelab Equinox 800 a jsem spokojen :-)


Jo a v prodejně nebudou vychvalovat svoje stroje. :mrgreen:
NAopak, tam je zištná snaha prodat, navíc začítečníka oblbovat.

na lovci pokladů a od Mlejnskýho bych si nekoupil ani rohlík..negativní zkušenost dvakrát stačila...

Platil jsem za servis, na dotaz co tam dělali odpověď nevim, pak nic..ale stálo mě to nic 500 + poštu. (A musel jsem se dva měsíce upomínat, přitom v záruce!!!)

Podruhý se mi zlomila opěrka, prej to je unikát a nikomu se to ještě nestalo..
Tak jsem tam přestal nakupovat...
« Poslední úpravu provedl(a) Renegatus Paul v 4. 8. 2020, 12:44. »
Moderátor
lub121 napsal
Každý tu bude vychvalovat ten svůj. Nejlepší je zajít do prodejny, kde Vám ukáží a názorně předvedou Vámi vybrané a sama se rozhodnete, který je lepší. Každá lepší prodejna má svůj polygon pro předvedení detektoru.
Já mám Minelab Equinox 800 a jsem spokojen :-)


No ja aktuálně svou multifunkční noktu dvakrát nehajím,netvrdím, že je špatná, ale například levnější Terka 705 mi přijde mnohém praktičtější ve stejném výkonu, dále diskuse s využitím multifrekvence mi přijde v praxi (terénu) jako zbytečná, nejen v mém pohledu, ale také kolegu.. Většina z nás používá standardní nižší frekvenci (hloubka) základem je vždy kvalitní diskriminace.. V terénu se většina detektorářu vyhýbá místu s prilišnými signály (skládky smetí atd. ), je to docela vyčerpávající kopat každý zajímavý signál a tahat neustále bordel. Neexistuje totiž žádný detektor na diskriminaci předmětů,ale pouze kovu.Vsichni znáte situace kdy je signál luxusní, na displeji nádherné číslo a pak plechovy špunt, nebo podložka, patrona, nebo něco podobného...
Osobně s multifunkční noktu chodím pouze v jedné frekvenci a nastavení, pouze občas měním nastavenou diskriminaci..
Stejný to bylo i u terky 705, jediné co jsem si k ní časem dokoupil (na velké pole) pořádnou cviku s širším záběrem Nel Storm...
« Poslední úpravu provedl(a) barbar v 4. 8. 2020, 12:47. »
Registrovaný uživatel
barbar: ziadna nokta este nema simultannu multifrekvenciu.....a na pole pouzivat velku cievku.....to nie je ziadna vyhra:(
Registrovaný uživatel
re : Paul, mne Elmara tiez nie je sympaticky...uz mi dvakrat zmazal nick...doslova ma vyhodil z fora.....ale snazim sa byt nad vecou a riesime tu detektor pre pani Rozaliu :)

A tiez si myslim, ze v ktorejkolvek predajni ju dobehnu a predaju jej detektor, o ktory nema nik zaujem, len aby sa ho zbavili.....
Moderátor
janpeter napsal
barbar: ziadna nokta este nema simultannu multifrekvenciu.....a na pole pouzivat velku cievku.....to nie je ziadna vyhra:(


Možnost výběru nastavení třech frekvencí...

https://www.lovecpokladu.cz/eshop/produkt/detektor-kovu-nokta-impakt-1734?gclid=CjwKCAjwjqT5BRAPEiwAJlBuBWv6Y6R2K0BLb_VuwmWz7R3-M2SLJEC5xuhw_hDUv-X07-2gmWFeVRoCTw0QAvD_BwE#495

Na polích to teda výhra je, ale to snad každý posoudí sám..
Malá cívka je jako kosit trávu srpem, namísto kosou.. ;)
Velká cívka, prostě lepší větší záběr.. :)
« Poslední úpravu provedl(a) barbar v 4. 8. 2020, 13:36. »
Registrovaný uživatel
re : barbar, tie frekvencie nejdu nikdy naraz !
Velka cievka sa neodporuca na pole, tam kde je bordel....velka cievka ide do hlby, cize je vhodna dol lesa.....a mala do bordelu....ale to su zakladne veci....to by si mohol vediet.....
Moderátor
janpeter napsal
re : barbar, tie frekvencie nejdu nikdy naraz !
Velka cievka sa neodporuca na pole, tam kde je bordel....velka cievka ide do hlby, cize je vhodna dol lesa.....a mala do bordelu....ale to su zakladne veci....to by si mohol vediet.....


Hele ja nepsal do pole tam kde je bordel.. Do lesa mezi stromy a nálety, kořeny :mrgreen: kopat do hloubky :shock: :lol: kamaráde do lesa vždy s menší cívka a do bordelu a zlato úplně drobné specialni vysokofrekvenční civky.. To by si mohl vědět ;)
« Poslední úpravu provedl(a) barbar v 4. 8. 2020, 14:22. »
Registrovaný uživatel
janpeter napsal
To je pravda....poradit a vybrat vzdy bude tazke...ale moze pani si pozriet diskusne forum na lovcipokladov, a tam je mnozstvo prispevkov aj na teru 705, vankquisa, equinoxa...atd...zato nic neda :)


Na lovcipoklopů si každej chválí to svoje a hlavně je tam několik nicků kteří VYLOŽENĚ nutí novýho uživatele stránky ke koupi detektoru co se prodává právě na LP
Za těch spousty let co tam denodenně nakouknu vím svý
Registrovaný uživatel
re : kato, ved ty si Rozalii poradil gareta, a ten sa tiez predava na lovcipokladov :)

p.s: majitel LP tam predava spisckove znacky, len mi je divne , ze Deusy tam nema....
« Poslední úpravu provedl(a) janpeter v 4. 8. 2020, 16:43. »
Registrovaný uživatel
janpeter no XP má přeci konkurenční web.. Proto Elmara vidí Deus i v noci pod postelí jako bubáka.
Registrovaný uživatel
janpeter napsal
re : kato, ved ty si Rozalii poradil gareta, a ten sa tiez predava na lovcipokladov :)

p.s: majitel LP tam predava spisckove znacky, len mi je divne , ze Deusy tam nema....


nj Deusa nemůže mít každej :D
Mě fascinuje jak každý nový detektor od Minelabu je vždy ten NEJ NEJ NEJ
Už je to směšný stejně jako Roman GmPro a jeho recenze na každý nový detík. On se do něj vždy zamiluje :D
Registrovaný uživatel
re: kato, to som si vsimol na LP, kazdy novy detektor ma neskutocny hlbkovy dosah oproti staremu typu alebo konkurencii....kazda jedna novinka sa tam takto propaguje.....to by uz detektory podla tohto mali zachytit mincu aj v 2 metroch :) : ) :)
Registrovaný uživatel
detektor web je XP ? to som nevedel, ale teraz mi to dava logiku....
Paul napsal
janpeter no XP má přeci konkurenční web.. Proto Elmara vidí Deus i v noci pod postelí jako bubáka.
Registrovaný uživatel
janpeter napsal
re: kato, to som si vsimol na LP, kazdy novy detektor ma neskutocny hlbkovy dosah oproti staremu typu alebo konkurencii....kazda jedna novinka sa tam takto propaguje.....to by uz detektory podla tohto mali zachytit mincu aj v 2 metroch :) : ) :)

Jo jo a jak si tam otevřeš hubu na téma který Mlejnskýmu nevoní tak BAN .D
Registrovaný uživatel
Paul napsal
janpeter no XP má přeci konkurenční web.. Proto Elmara vidí Deus i v noci pod postelí jako bubáka.

:D jj
Registrovaný uživatel
Taky jsem tam dostal kdysi BAN...Koukám že kdo tam neměl BAN, jako by nebyl...
A to jsem ani nekritizoval žádnej detektor a měl v tý době Tesoro od nich.

Vyplísnil jsem uživatele, co čistil smirkem stříbro..A Mlejnskej mi napsal, že BAN z důvodu toho, že prý kazím lidem radost z nálezu.. (plísnil jsem všechny brutální čističe, ale samozřejmě ne vulgárně.)
« Poslední úpravu provedl(a) Renegatus Paul v 4. 8. 2020, 17:28. »

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Sběratel.com » Nálezy s detektorem » Jaký detektor kovů

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1