Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Literatura, katalogy, časopisy » Jan Bajer - katalog 2010

Vykupminci.cz
Numisargo

Jan Bajer - katalog 2010

Moderátoři: numpszi, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
super :D to vyuzijem .ked sa podari
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Moderátor
Ty jsi teda vytvalec. ;) :)
Čekat někde ve frontě, aby mi Bajer s Holnou počmárali úplně novej katalog, to by mi musela nejdřív spadnout pořádná cihla na hlavu :D
Registrovaný uživatel
Proč ?? Já mám podepsané Papírové peníze na území Československa od J.Séma s datem 17.1.1970
A byla o to docela před lety bitva na aukci.
Moderátor
nesnáším fronty, jakmile jsou přede mnou víc jak dva lidi, tak to ve mě začíná vřít.
Ono i když už bych si to chtěl nechat podškrábnout, tak bych si spíš počkal na podzimní aukci ČNS PPP :)

v podstatě já bych si ani kvůli sémovu podpisu první vydání nekupoval, 2. mi příjde lepší
« Poslední úpravu provedl(a) Šenfi v 17. 8. 2010, 19:25. »
Registrovaný uživatel
Nechal jsem si podepsat i První české mince od Z. Petráně, když měl u nás přednášku - když je příležitost, a bez tlačenice jak píšeš, proč ne....
Moderátor
bez front, to jo ;)
já jsem si taky nechal podepsat peníze od kulhánka, nebo například kamarád má zase podpis od milana paumera, když ho potkal na nádraží v nymburce :)
Registrovaný uživatel
Kulhánka bych také bral, vypadá jako sympatický člověk. Tvůj kámo měl tedy štěstí......
Moderátor
je to sympaťák, já ho potkal vloni v luxoru, tak jsem využil situace :)
paumera zase kamarád chytil, když jel někam na přednášku do prahy, prej litoval, že si s ním do toho práglu nedal zajížďku. škoda, že už odešel :'(
Registrovaný uživatel
Šenfi napsal
nesnáším fronty, jakmile jsou přede mnou víc jak dva lidi, tak to ve mě začíná vřít.

haha tebe dat auto do ruky a si hotovy pretekar :P to chce klidek :mrgreen:
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
Šenfi napsal
taky se už nemůžu dočkat září.
Jen je škoda, že se ceny budou zase uvádět přímo u bankovek, víc mi vyhovovalo, provedení z vydání 03


proc? me prijde, ze ten cenik hned na strance s bankovkou je docela praktickej ... rychleji najdu obrazek nez polozku v ceniku ...
Registrovaný uživatel
Pro ty komu zprávy nedošly nebo není členem ČNS, katalog uvnitř vypadá takto... :)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
A když už tu přišla řeč na Numismatické zprávy ČNS, jaké na ně máte názor po třech číslech(obsah, zpracování, ...atd.) a nechcete do nich případně někdo něco napsat o bankokách či mincích???
Moderátor
jano7B9 napsal
haha tebe dat auto do ruky a si hotovy pretekar :P to chce klidek :mrgreen:

náhodou, od ledna už mám zase jen 7 bodů (doufám) :D

jirka72 napsal
proc? me prijde, ze ten cenik hned na strance s bankovkou je docela praktickej ... rychleji najdu obrazek nez polozku v ceniku ...


nevím, já si zase říkám, že ceník zestárne nejdřív a do bareja chodím hlavně kvůli variantám, sériím apod., takže bylo alespoň na stránce víc místa pro podstatný věci.
Moderátor
Kdybych na to mel vedomosti tak bych rad, ale ony potrebne veci zatim postradam :).
Registrovaný uživatel
Já myslím, ževcelku dobré, každý si tam může něco najít, je to zaměřeno jak na mince tak i bankovky. Jen jestli to tak dále vyrží. A k příspěvkům. jistě byse dalo něco vytvořit, ale ten čas
Registrovaný uživatel
Díky za pozitivní odezvu, věc se má totiž tak, že pokud chceme, aby podobný zpravodaj dále vycházel, je nutné do něj také psát příspěvky i od členů z mimopražkých poboček. Pokud si dobře pamatuji, tak mimo cca 4 článečky byly všechny ostatní příspěvky jen od několika lidí převážně z vedení pražské pobočky a ti nemohou táhnout obsahovou náplň sami donekonečna(zdarma a ve svém volném čase jako i zajišťtovat redakci apod.).
Takže lze asi řící, že pokud budou příspěvky pro náplň čísel 4x ročně 16 stran, pak asi bude nadále i zpravodaj a pokud náhodou ne… :?
Registrovaný uživatel
Vrátím se k Bajerovi. Bude nějaké to "přednostní rozesílání zaregistrovaným" ještě před Sběratelem?
Registrovaný uživatel
Potvrdzujem, že sa bude predávať na Sberatelovi, ja som si to pri objednávke tak dohodol.Budem tam, takže nemusím aspon platiť poštovné.O autogramiáde som nevedel.
A pokiaľ viem, tak sa rozosiela už pred Sberatelom.
Registrovaný uživatel
Vždyť jsem v tomto vláknu tady psal, že už je mají rozesílat. Dneska jsem byl u p.Holny, ale nikdo mi v jeho firmě neotevřel. Chtěl jsem si koupit Bajera osobně.
Registrovaný uživatel
mischel13: ty to mas k nim nejak blizko? ja nez bych dojel na Lhotku ... A kdy ma byt ten den D, kdy uz bude fyzicky knizka v ELEKTRISU??? To uz melo byt dneska?
Moderátor
někdo tu i psal, že má být i nějaká zvýhodněná cena pro čns, případně kombinace katalogů bajer + nouzovky.
nevíte o otom něco bližšího?
Registrovaný uživatel
Šenfi napsal
někdo tu i psal, že má být i nějaká zvýhodněná cena pro čns, případně kombinace katalogů bajer + nouzovky.
nevíte o otom něco bližšího?

Jo, je možný koupit katalog s katalogem nových a starých nouzovek za velmi zvýhodněnou cenu - tohle bude možné i na sběrateli (ceny nevím z hlavy, ale pamatuju si, že tam fakt byla slušná sleva)
Registrovaný uživatel
tady...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Jen do vyprodání zbytků starých zásob... ;) (tedy omezené počty)
« Poslední úpravu provedl(a) Dracek v 17. 8. 2010, 22:34. »
Registrovaný uživatel
to Jirka72: od pondělí jsem si měl zavolat sekretářce, kdy si mohu pro něj přijít. Mám to na Lhotku cca 2km.
Moderátor
Já bydlím od Elektrisu 10 minut ;-) - s asistentkou pana Holny jsem si psal včera, psala, že ještě chvíli strpení, že až "otevřou stavidla" a pustěj to mezi lidi, že se to objeví jako první na stránkách bankovky.cz

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... > »

Sběratel.com » Literatura, katalogy, časopisy » Jan Bajer - katalog 2010

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1