Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Jan Zrzavý

Vykupminci.cz
Numisargo

Jan Zrzavý

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Mně šlo ve skutečnosti o něco jiného a je mi jedno jestli ten obraz je Zrzavý nebo ne. Kdyby lidé kupovali obrazy podle toho zda se jim líbí a ne podle jména malíře leccos by se vyřešilo.
Registrovaný uživatel
jazzdr napsal
Píšete Ale ne, AdamekPOS jen bojuje s větrnými mlýny, když chce očistit Aukro od padělků.
S čeho tak soudíte. Ve svém příspěvku nic takového nezmiňuje. Píše o dobré volbě a to bez jakékoli ironie. Nakonec v dalším příspěvku píše že mu je jedno jestli je to falzum nebo originál.
Registrovaný uživatel
Napsal, že to je dobrá investice. A to si tedy nejsem jistý, jestli falešný obraz za 40000 je dobrá investice.

Jenis napsal
S čeho tak soudíte. Ve svém příspěvku nic takového nezmiňuje. Píše o dobré volbě a to bez jakékoli ironie. Nakonec v dalším příspěvku píše že mu je jedno jestli je to falzum nebo originál.
Registrovaný uživatel
Spíš to byla dobrá investice pro prodávajícího.
Moderátor
Buďto to byla ze strany AdamekPOS naivní dobrá vůle, anebo "vychcanost", pokud ten obraz sám prodává a takto na něj nenápadně upozorňuje...

Přikláním se osobně k první variantě.
« Poslední úpravu provedl(a) Wjem v 24. 11. 2022, 15:44. »
Registrovaný uživatel
Přikláním se k variantě, že se AdamkoviPOS vymstila ironie.
Moderátor
jazzdr napsal
Přikláním se k variantě, že se AdamkoviPOS vymstila ironie.


Jasně, dáváte AdamkoviPOS cestu, jak z toho vyjít se ctí...

No, nic ve zlým, já s ním mám výbornou zkušenost, kdy mi prostřednictvím svého táty prodal jeden obraz. A i ze zdejších diskuzí je patrno, že je to slušný čestný člověk a zapálený sběratel...
Registrovaný uživatel
Já jsem se do toho zamotal. A fakt nejsem podvodník, který by prodával padělky obrazů a okrádal lidi. Z mojí strany se jednalo o takovou hloupou provokaci. Prostě jsem na Aukru hledal nějaký obraz, o kterém jsem se domníval, že to je padělek. Našel jsem tohohle Zrzavého a potom ještě Cyrila Boudu, o které jsem založil další vlákno. Chtěl jsem, aby tady někdo otevřeně napsal "vždyť to je falzum" a čekal jsem, jak zareaguje bolt, jestli dotyčného upozorní, že by měl vážit slova a že by se mohl obávat případné žaloby. Přesně jako to psal mně v souvislosti s tím padělkem Oldřicha Hlavsy. A z toho důvodu jsem se ještě ptal "A kde berete jistotu, že to nemaloval Zrzavý?". Stejně jako se bolt ptal "A kde AdamekPOS bere jistotu, že to není Hlavsa?". Nic víc v tom nebylo.

Wjem: Díky za důvěru. Ten obraz jsem teď našel:

http://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/nesignovany-obraz-35198

Tenkrát někdo u nás prodával dům nebo byt a měli tam kontejner do kterého vyhazovali harampádí. Já šel zrovna okolo když vyhazovali ten obraz tak jsem si ho vzal, toť vše. Byl to ten Rosák?
Registrovaný uživatel
Mimochodem stále mi nikdo nevysvětlil, proč ten obraz ze stránek Zbraslavi zmizel. Byl tam od loňského června až doteď. Jen co jsem o tom začal psát, tak zmizel. Proč sakra?
Registrovaný uživatel
Drtivá většina zdejších přispěvatelů jsou slušní lidé a za to jim díky. Pokud někdy jsme ztraceni ve svém amaterismu a naivitě, tak nám prosím odpusťte, pokud umíte. A Vaše znalosti nikdo nikdo nezpochybňuje, na nich se učíme, vážíme si jich a jsme všichni za ně jenom rádi, pokud se o ně podělíte. A určitě vaše znalosti jsou tak hluboké, že všichni je respektují a nikdo nemá potřebu s vámi soupeřit.
Registrovaný uživatel
[quote=stepanik]
Drtivá většina zdejších přispěvatelů jsou slušní lidé a za to jim díky. Pokud někdy jsme ztraceni ve svém amaterismu a naivitě, tak nám prosím odpusťte, pokud umíte. A Vaše znalosti nikdo nikdo nezpochybňuje, na nich se učíme, vážíme si jich a jsme všichni za ně jenom rádi, pokud se o ně podělíte. A určitě vaše znalosti jsou tak hluboké, že všichni je respektují a nikdo nemá potřebu s vámi soupeřit.
[/quote
Souhlas ;)[/quote=stepanik]

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Sběratel.com » Umění - obrazy » Jan Zrzavý

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1