Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » japan

Vykupminci.cz
Numisargo

japan

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, dejvy, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
mam, aj chlie, cinu, grand liban s nejakym pretiskom, alzirsko, novy zeland, australiu, nejakych ottomanes, turecko, palestinu, mexiko, nova kaledonia, kuba, ceylon, dominikanska republika, urugay, mozambik, nejake z mauritiusu, peru, juzna rhodesia, canada, paraguaj, newfundland, braziliu, argentina, vsetky europske staty, ukrajinu, rusko,rep. libanaise, india, palestina, monaco, maroko, litva, jamaica, rep. shqiptare, south wales. oplati sa tu nieco z toho dat?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
toho je taková fůra , že by jsi fakt potřeboval katalogy , pokud chceš ale ve zbírání pokračovat , tak si vyber oblast , kup katalog a můžeš bádat a hledat
Moderátor
Prozatím vše vypadá na sbírku běžnějších známek.
Registrovaný uživatel
dalo by sa aj tak ze kupim katalog a budem len jedno zberat. ja by som to chcel skorej cele nejak zosumarizovat a poukladat ako celok. co s tym zbtkom, ktory nebudem chciet? neni tu niekto z okolia hodonina? :)
Registrovaný uživatel
jojo - bývávalo - ale nyní bydlím v Praze takže ti nepomůžu , pokud mi to pošleš mailem tak to projdu a řeknu ti alespoň to zajímavější na co by ses mohl soustředit
Registrovaný uživatel
to by bolo fakt na dlho (nafotit, poposielat, ...). skusim niekde v okoli zohnat niekoho kto by to so mnou popozeral. mam aj vela znamok len tak v obalkach naskladanych.
Moderátor
Píšeš slovensky a hledáš u Hodonína?
Registrovaný uživatel
jj som zo skalice. ked by som pisal po "nasom" (zahoracky) tak mi bude malo kto rozumiet :D
Registrovaný uživatel
Pavlínko - v Hodoníně žije spousta slováků a do Holiče , nebo Skalice je to jen přez vodu
Registrovaný uživatel
keny - ale bude ti rozumět , to jen někteří hrají divadlo
Registrovaný uživatel
sak ja si myslim ze ta nasa hatmatilka ma bliz k cestine nez k slovencine :)
Registrovaný uživatel
tady máš něco z Ameriky - http://www.mysticrarestamps.com/ , a už jste s američany uzavřeli příměří ???
Registrovaný uživatel
mam ten dojem ze stale ne, ale mame vyhodu, zatat nas nenasli na mapje :)
Moderátor
No chtěla jsem napsat, že jsi ze Skalice.V Trnavě je mám dojem výborný klub, tak tam by ti poradili a v Senici určitě taky.To zas tak daleko nemáš.Jinak to tam znám dobře.Mohla bych se zeptat do Hodonína na někoho, kdo by se ti na to podíval, ale nebylo by to asi hned.
Registrovaný uživatel
tož prote ste sa trli :mrgreen: , aby ste byli menší a nebylo Vás vidět
Registrovaný uživatel
tak a amici vcil hledaju ze kde to slovensko je :)
to je jak ked slovaci na cinu zautocili. Mao sa pyta: Kolik ich je?
ministr obrany mu rika ze 5 milionu. a Mao na to: a v kerem hoteli su? :)
Registrovaný uživatel
tak to jsem fakt neznal - moc dobré :mrgreen:
Registrovaný uživatel
tak sem nasel nejakeho panka co byva kusek odskalice, ze sa mi na to kukne. podla hlasu mu je neco cez 150, tak dufam ze dozije teho naseho strtnuta
Moderátor
150? A nepředstavil se jako Abrahám?
Moderátor
Pavli, ty jsi světlá výjimka; naprostá většina filatelistů už bohužel jen stěží udrží pinzetu a moč :).
Registrovaný uživatel
neco jak otec Metuzalem mumlal do telefonu
Registrovaný uživatel
:mrgreen: dejvy - tak zase 50 , to není snád tak moc , moč ještě udržím a sm tam iněco jiného :mrgreen:
Moderátor
To Packa- to jako tu pinzetu? :lol: :lol: :lol:
Registrovaný uživatel
Pavlínko , takhle na dálku Ti to nemůžu vysvětlit , ale zeptej se táty a uvidíš :mrgreen: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
:)
kamaraduv tata nam vzdycky rika: chalani v mojem vjeku uz nemusi stat, staci ze pevne vysi :)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » japan

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1