Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, určení a identifikace mincí » je nějak zvláštní ? 20ti koruna z roku 2000

Vykupminci.cz
Numisargo

je nějak zvláštní ? 20ti koruna z roku 2000

Moderátoři: numismat, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
dostala se mi do ruky 20ti koruna z roku 2000 a má jednu stranu jinou není tam Václav s koněm ale tyto technické kresby.
byla to normální série ?

Díky Líba

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
« Poslední úpravu provedl(a) turtleoverhead v 12. 12. 2015, 4:43. »
Registrovaný uživatel
Není zvláštní, 20 Kč ročníku 2000 s knížetem Václavem bylo vyraženo 5.694.581 kusů a s frakmentem astrobálu (to je ta Vaše) 10.015.065 kusů.
Občas se objeví i na aukci Aukra jako například (viz obrázek) kdy byly prodány za 79 Kč.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Děkuju
Moderátor
20 Kč v ceně 20 Kč prodané za 79 Kč? To už je na zbavení svéprávnosti...
Registrovaný uživatel
https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/jak-spravne-vlozit-dotaz-18679 :evil:
Registrovaný uživatel
To jsem netušil, že pro někoho je 15 let stará mince ještě žhavou novinkou. Občas by neškodilo se sem tam podívat na peníze, kterými platíme a máme je denně v ruce. Docela mě v jedné TV soutěži zarazilo, jak málo lidí ví, kdo je třeba vyobrazen na našich bankovkách...
Registrovaný uživatel
Prosím, ráda bych zjistila jaký čas je vyobrazený na pozadí fragmentu astrobalu na 20 kč Milenium.
Já osobně se domnívám, že je to 22:22 ale nikde nemohu nalézt žádné vysvětlení ani podrobné informace o minci.
Předem děkuji za reakce k mému dotazu.
Registrovaný uživatel
peK2022 napsal
Prosím, ráda bych zjistila jaký čas je vyobrazený na pozadí fragmentu astrobalu na 20 kč Milenium.
Já osobně se domnívám, že je to 22:22 ale nikde nemohu nalézt žádné vysvětlení ani podrobné informace o minci.
Předem děkuji za reakce k mému dotazu.

já to vidím na zapět minut půl pátý :mrgreen:

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Ocenění, určení a identifikace mincí » je nějak zvláštní ? 20ti koruna z roku 2000

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1