Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Literatura a katalogy numizmatika » Joachim Ernst von Brandenburg-Ansbach

Vykupminci.cz
Numisargo

Joachim Ernst von Brandenburg-Ansbach

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdrávím,sháním nějakou literaturu ohledně tohoto markraběte,pokud možno v češtině.Vlastním krejcar z tohoto období a chtěl bych se dozvědět víc.Vím že působil i v Čechách v době třicetileté války.Za případné nasměrování budu vděčen,děkuji.
Registrovaný uživatel
Dobrý den,

obávám se, že pokud jde o literaturu v češtině tak bude vaše hledání nejspíš marné. Jinak - jaké máte informace ohledně jeho působení v Čechách prosím?
Registrovaný uživatel
Mohl bych poprosit tedy o nějaký odkaz,na ražbu mincí z tohoto období,děkuji.
Registrovaný uživatel
Zkuste se zeptat na google.com - hledejte třeba pod heslem Tolarové období a podobně...

http://www.coinhistory.cz/tolarove-obdobi-151920-1857
například tohle, nečetl jsem, neznám, ale google mi to našel hned mezi prvními odkazy. Hledejte, studejte, pátrejte. Tohle za vás nikdo neudělá.

A jinak..nechci znít nepříjemně, ale děkuji za odpověď na mou otázku...
Registrovaný uživatel
Velice děkuji,hledal jsem dost dlouho, hlavně dle jména.(Asi špatně zadaná otázka)Pana gůgla používám docela často a věřte nebo ne,nenašel jsem co jsem potřeboval,proto dotaz zde.Studuji a pátrám,skoro každý den,ještě jednou děkuji.Zmínku o Jáchymovi Arnoštu z Ansbachu jsem nalezl v jednom českém archivu,ale byla to zřejmě chyba určení...Zmátl mě nález této mince na švédských šancích u Staré Boleslavi.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Literatura a katalogy numizmatika » Joachim Ernst von Brandenburg-Ansbach

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1