Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Antikvariát » Josef Čapek (1887 – 1945) S.K. Neumann: Ať žije život! Bibliografie

Vykupminci.cz
Numisargo

Josef Čapek (1887 – 1945) S.K. Neumann: Ať žije život! Bibliografie

Moderátoři: numismat, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den,

nevite kde toto dílo dobře prodat?

bibliofilie | 14 ilustrací -11 kreseb a 3x linoryt a obálka linorytem Jos. Čapek, Volné úvahy o novém umění, úv. slovo V. Nebeský, VIII. sv. Edice Června, vyd. Fr. Borový, Praha 1920, orig. brož, vazba rozpadlá, zachovalý stav


antikvariáty mě často odpovi, že na tento druh nemají klientelu.

ještě mám dvě středně zajímavé ale.uz od jiného autora

děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Treba tady?
https://www.trhknih.cz/kniha/l8xts2vr8
Moderátor
Knížku jste 23.5. koupil ve Vltavínu v aukci za 500 Kč, tak nečekejte, že vám bude tady někdo pomáhat v překupničení...
Moderátor
Zde důkaz...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
jste blázen mám jí z aukce tady si každý myslí vše stala 1900
Registrovaný uživatel
tohle je antikvariát ostrovni mám Vám dokládat kde jsem to koupil a naco a omlouvá se ?? to je už moc
Registrovaný uživatel
trochu zavidite zkuste online aukce
Wjem napsal
Zde důkaz...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
a poslední věc páč dále nemá cenu tady nic říkat .. za 500 Kč a o nikde nekoupite a pokud něco víte o cakovy a Neumannovy a signovaný Bib. tak by jste tohle nikdy neřekl na hlas pane překupníků .. každý tady se ptá na ceny a kde prodat o ničem jiném to tady není až na 5 procent skalních co si doma leští sve úlovky
Wjem napsal
Knížku jste 23.5. koupil ve Vltavínu v aukci za 500 Kč, tak nečekejte, že vám bude tady někdo pomáhat v překupničení...
Registrovaný uživatel
to je ta česká povaha neustále závidět nebo útočit v zahraničí tohle není tam si lidé pomáhají přeji si podporují se .. snad vaše děti budou o něco dál hezký večer
Moderátor
Flex22 napsal
tohle je antikvariát ostrovni mám Vám dokládat kde jsem to koupil a naco a omlouvá se ?? to je už moc


Antikvariát Ostrovní spadá pod aukční síň Vltavín, který je zahrnuje do svých aukcí...
Registrovaný uživatel
pokud máte.. pardon to nevím
Registrovaný uživatel
ano a vltavín musí usporad aukci a tam se musíte přihlásit a přijít osobně nebo online 500 byla vyvolávací cena chcete nějaký důkazy pro klidný večer ?
Wjem napsal
Flex22 napsal
tohle je antikvariát ostrovni mám Vám dokládat kde jsem to koupil a naco a omlouvá se ?? to je už moc


Antikvariát Ostrovní spadá pod aukční síň Vltavín, který je zahrnuje do svých aukcí...
Moderátor
Flex22 napsal
to je ta česká povaha neustále závidět nebo útočit v zahraničí tohle není tam si lidé pomáhají přeji si podporují se .. snad vaše děti budou o něco dál hezký večer


Ty vaše výtvarná či knižní dílka, resp. vydražené položky vám tady rozhodně nikdo nezávidí... Račte si je tedy nabízet a prodávat v zahraničí - tady vás nikdo podporovat nebude...
Registrovaný uživatel
takže vy říkáte že se nesmí kupovat díla a prodávat je a co dělají galerie aukční saly u čeho žijou z neustaleho výkupu co antikvariát a ostatní to by jste vše zavřel a zakázal obchod který splňuje požadavky poptávky a nabídky?
Registrovaný uživatel
Flex22: Vy jste šílenec. Dal jste sem fotku přímo z té aukce a hádáte se tady s nejlepšími odborníky. Věnujte se radši něčemu, na co máte, dobrý obchodník z Vás nikdy nebude.
Registrovaný uživatel
Položka vydražena za 800 Kč, k tomu 24% aukční přirážka zaokrouhlená na celé 50.Takže Vltavínu zaplatí 1000 Kč. Pokud se bude snažit opět prodat, pár stovek vydělá. Ale jestli si tazatel vyzvedl vydraženou položku už v pátek nebo dnes, nevím. Každopádně je to trochu úsměvné
Registrovaný uživatel
úžasné máme vše v přímém přenosu ještě má někdo zajímavé téma informace o někom pro tento portál ??
Profa napsal
Položka vydražena za 800 Kč, k tomu 24% aukční přirážka zaokrouhlená na celé 50.Takže Vltavínu zaplatí 1000 Kč. Pokud se bude snažit opět prodat, pár stovek vydělá. Ale jestli si tazatel vyzvedl vydraženou položku už v pátek nebo dnes, nevím. Každopádně je to trochu úsměvné
Registrovaný uživatel
... a tak tady nekníkejte, že Vás někdo prokouknul, zaregistrujte se na Trhuknih (jak Vám ostatně nekdo uz dříve doporučil), a řeknete si o 1 500,- za tu knihu - chvili počkejte a on to někdo koupí. Oni si vezmou 25 procent provize a Vy na tom vyděláte tak 300,- (= cca 4-5 točených plzní, jak kde). Chce to tam 7 lidi a nikdo jiny to nenabízí, to máte šanci to prodat. https://www.trhknih.cz/kniha/l8xts2vr8

No a smiřte se s tím, ze takhle asi nezbohatnete. A prosím, pokud nejste uplnc cizinez (tam by to bylo akceptovatelné), zkuste se naučit pravopis a interpunkci (to jsou tečky a čárky za větami), hned bude příjemnější to Vaše kňourání číst.

Jo - ještě můžete tu obálku a všechny iliustrace vyříznout, tužkou podepsat Čapka, zarámovat a prodávat na Aukru od 1 000,- výš. Tohle ale možně znáte, nebyl byste sám. Pokud je tam 14 ilustrací, tak se Vám investice může vrátit. Ale to byste tady nesměl takhle exhibovat, teď si Vás bude každý pamatovat.

Spánembohem!


úžasné máme vše v přímém přenosu ještě má někdo zajímavé téma informace o někom pro tento portál ??
Profa napsal
Položka vydražena za 800 Kč, k tomu 24% aukční přirážka zaokrouhlená na celé 50.Takže Vltavínu zaplatí 1000 Kč. Pokud se bude snažit opět prodat, pár stovek vydělá. Ale jestli si tazatel vyzvedl vydraženou položku už v pátek nebo dnes, nevím. Každopádně je to trochu úsměvné

Registrovaný uživatel
já se jen ptal na cenu ale ten poměr lidi co vidělo tuhle diskuzi je rekordní tak jsem rád vše se stalo jak mělo. všem.hezky večer

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Antikvariát » Josef Čapek (1887 – 1945) S.K. Neumann: Ať žije život! Bibliografie

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1