Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o známkách » Kam to mizí?

Vykupminci.cz
Numisargo

Kam to mizí?

Moderátoři: ikanek, Jaromir, pavlinka, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Předkládám zásadní dotaz týkající se diskuse ve Sběrateli.5 minut smolím příspěvek,který mi nejde odeslat,protože se nemohu dostat na spodní lištu,takže nevidím ani smailíky.Pouze se mi nabízí nabídka odebírat téma.Když na ní kliknu,objeví se mi hláška nyní jste přihlášen k odběru tématu,ale celý příspěvek zmizí.Otázka zní :Kam?Jak je možno tento příspěvek vrátit k odeslání.Bylo by možné,aby vedle nabídky odebíat téma bylo na stejném řádku i kolonka odeslat příspěvek?Poud ano,byl by to nejlepší dárek k Vánocům,který bych na Internetu dostal.Skrblík
Registrovaný uživatel
Jinak mám ještě jednu prosbičku.Aby se přidala možnost v příspěvcích setřídit od posledního příspěvku.Moc to zdržuje,když to mám listovat.Teď mám internet i v mobilu,ale než jsem se stačil jen zaregistrovat,tak mi O2 operátor sebral 350 Kč kredit.To jsou blbý srandičky.
Registrovaný uživatel
a to ještě nevíš co ti sebere soud ? asi svobodu ale ty jsi již profláknutej vid ? dlužíš dětem alimenty a tak doufám že se zase rychle vrátíš do kriminálu jen at všichni vědí co jsi zač hlavně at ti nikdo nenaletí protože ty nemáš nic jen sny a dluhy a o rejstříku trestů ani nemluvit !

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Pokec o známkách » Kam to mizí?

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1