Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Karel Holec

Vykupminci.cz
Numisargo

Karel Holec

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravím přátelé,
Jsem sběratel malíře Karla Holce.Malíř byl žákem A.Kalvody a jeho krajinky jsou jeho rukopisem.Pochází ze stejného kraje,jako já.Mohu nabídnout výměnou V.Malého,litografie Součka a jinè.
Pokuď naleznete nějaký odkaz,nebo něco zajímavého o tomto malíři,tak se prosím podělte.
Děkuji mnohokrát...
Registrovaný uživatel
Jo , jo , Karel Holec dobré , to má smysl .
Registrovaný uživatel
Děkuji Petře...moc se mi líbí jeho krajinky a když pak visí v obýváku obraz s kopcem,kde jsme si jako děcka hráli,tak to nemá chybu.
Registrovaný uživatel
Ještě přidávám foto mých tří obrazů od K.Holce.
Mohu nabídnout výměnou za Holce...J.Bártka,litografie Součka H.Schwaigera,Michla,grafické práce od Kubašty,Laudy,Koblihy a jiné...
Děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Slušné , dobré . Pochvala.
Registrovaný uživatel
Moc díky,konečně jsem našel směr...
Registrovaný uživatel
Odkaz - Holec : https://baggira.aukceobrazu.eu/obrazy/detail/1597/?page=28&state=normal
Registrovaný uživatel
Heda napsal
Odkaz - Holec : https://baggira.aukceobrazu.eu/obrazy/detail/1597/?page=28&state=normal


Děkuji za odkaz.Jsem koukal,že mají poštovné a balné 700kč:-)
Registroval jsem se ve Vltavínu,tam po mě nechtěli č.O.P.,jako ve výše uvedené galerii.
Obraz bych rád vydražil,ale ty podmínky v g.baggira...
Máte někdo zkušenosti s touto galerií baggira?
Děkuji
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
zkušenosti docela dobré. Zakoupena u nich jedna krajinka od Paura a jeden akvarel od Emlera a spokojenost. Poštovné sice mají smrtelné, ale při osobním vyzvednutí odpadá. A i pro osobní vyzvednutí to dost slušně zabalili, dlužno dodat.
jardelll napsal
Heda napsal
Odkaz - Holec : https://baggira.aukceobrazu.eu/obrazy/detail/1597/?page=28&state=normal


Děkuji za odkaz.Jsem koukal,že mají poštovné a balné 700kč:-)
Registroval jsem se ve Vltavínu,tam po mě nechtěli č.O.P.,jako ve výše uvedené galerii.
Obraz bych rád vydražil,ale ty podmínky v g.baggira...
Máte někdo zkušenosti s touto galerií baggira?
Děkuji
Registrovaný uživatel
amotorik napsal
Dobrý den,
zkušenosti docela dobré. Zakoupena u nich jedna krajinka od Paura a jeden akvarel od Emlera a spokojenost. Poštovné sice mají smrtelné, ale při osobním vyzvednutí odpadá. A i pro osobní vyzvednutí to dost slušně zabalili, dlužno dodat.
jardelll napsal
Heda napsal
Odkaz - Holec : https://baggira.aukceobrazu.eu/obrazy/detail/1597/?page=28&state=normal


Děkuji za odkaz.Jsem koukal,že mají poštovné a balné 700kč:-)
Registroval jsem se ve Vltavínu,tam po mě nechtěli č.O.P.,jako ve výše uvedené galerii.
Obraz bych rád vydražil,ale ty podmínky v g.baggira...
Máte někdo zkušenosti s touto galerií baggira?
Děkuji


Tak děkuji za informace.
Registrovaný uživatel
Myslím že v Platýzu mají také povinnost doložit občanku. Jinak v galerii kde je ten Holec jsme koupily mimo jiné i nějaké grafiky a na poštovném jsme se v pohodě předem domluvili.
Registrovaný uživatel
Jenis napsal
Myslím že v Platýzu mají také povinnost doložit občanku. Jinak v galerii kde je ten Holec jsme koupily mimo jiné i nějaké grafiky a na poštovném jsme se v pohodě předem domluvili.


Tak děkuji za info.:-)
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
jestli máte ještě zájem o obrazy malíře Karla Holce,tak jeden předválečný se mi dostal do rukou.V případě zájmu mne kontaktujte na jindravalsa@centrum.cz.Jindra
Registrovaný uživatel
Trochu to zde oživím. Získal jsem tento obraz připsaný K.H. nicméně mám pochybnosti o pravosti, je mi to sice vcelku jedno, protože jsem na obraz přihodil z důvodu, že se mi líbí stylem, takové skoro ( berme s rezervou ) až "Blažíčkovské" chalupy, nebo trochu jako od Pavla Kabeláče, případně jiných malířů podobných výjevů, jenom jsem si říkal, že Holec není žádný echt ceněný ( myšleno finančně ) autor a pokud je to falzum, zda to vlastně má nějaký smysl padělat takové malíře, vlastně i rozměr je jaký Holec používal ( 60x70 ), tak nevím, ale mate mě signace vlevo ( ač jsem i takový od K.H. našel - otázka jestli ten byl pravý ) a bez datumu za pomlčkou, což myslím, že dělal ( vždy? ). No, ale jak říkám, nemám to na kšeft a na zdi bude jistě hezký.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » Karel Holec

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1