Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Odznaky » Katalog či literatura

Vykupminci.cz
Numisargo

Katalog či literatura

Moderátoři: Altmann, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, zda nevíte, jestli existuje nějaký katalog či literatura o podnikových odznacích. Vím, že v podstatě nemají cenu. Bratranec sbírá odznaky Zetoru, posléze zkl a snažíme se zjistit, kolik jich vlastně bylo. Dá se to nějak zjistit? Děkuji za jakoukoliv reakci. Witko
.
Registrovaný uživatel
Viem,že v polovici 90.rokov boli katalógy ohľadom odznakov stavebných podnikov a ČSAD.Boli v tvare vysokoškolských skrípt,formát A4.Vyskytovali sa na burzách,viem,že jeden pán mal taký s odznakni Tatra.
Registrovaný uživatel
Jako kluk jsem sbíral odznaky brněnské firmy MEZ, včetně odznaků jejich pobočných závodů. Měl jsem jich nakonec více než 500 různých kusů, pokud se počítají i rozdílné barvy, a to jsem je měl pouze od roku 1960. Myslím, že ZETOR na tom nebude o nic hůře.
Jinak, sběratele odznaků sdružoval a sběratelskou literaturu vydával Klub sběratelů kuriozit - kontakt na internetu je snadno k dohledání.
Adalbert
Registrovaný uživatel
Díky moc, kouknu po tom. Witko
Registrovaný uživatel
Witko, to ani neskúšaj - pokojne zbieraj. To bude v 100 kách...
Registrovaný uživatel
Někde dále v historii tohoto fora je příspěvek od člověka sbírajícího podnikové odznaky, který počet svých kusů odhadoval na 130 000+. S takovými počty vám těžko někdo někdy udělá katalog.
Registrovaný uživatel
V minulým tisícročí vychazel časopis sběratele oznaku /sport,firmy,junák.........../. Mám jich několik kusů,koupil som jich kdysi na "A" za pakatel.................nikdo to nedražil,tak sem to koupil na přečtení ač odznaky nesbírám.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Odznaky » Katalog či literatura

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1