Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Literatura a katalogy numizmatika » Katalogy - Vlastislav Novotný

Vykupminci.cz
Numisargo

Katalogy - Vlastislav Novotný

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Tenzor má pravdu. Zdá sa vám normálne, že platíme autorské poplatky za každé kúpené prázdne CD, DVD, MP3 prehrávač, USB kľúč, tlačiareň, kopírku, harddisk, videokameru, počítač... a vlastne každé zariadenie umožňujúce kopírovanie ? De fakto sme si predplatili autorský obsah, i keď si tam nahráme rodinné fotky alebo amatérske péčko :D Platí "prezumpcia viny" a autorské zväzy bezdôvodne inkasujú poplatky. :( Ale to je asi nekonečný príbeh...
Registrovaný uživatel
Nemáte někdo kontakt na p. Novotného?
Registrovaný uživatel
Ja mám, ozvi sa mi na mail.
Registrovaný uživatel
neměl by vyjít tento rok katalog na R-U mince FJ I.?
Registrovaný uživatel
Fidzi napsal
Tenzor má pravdu. Zdá sa vám normálne, že platíme autorské poplatky za každé kúpené prázdne CD, DVD, MP3 prehrávač, USB kľúč, tlačiareň, kopírku, harddisk, videokameru, počítač... a vlastne každé zariadenie umožňujúce kopírovanie ? De fakto sme si predplatili autorský obsah, i keď si tam nahráme rodinné fotky alebo amatérske péčko :D Platí "prezumpcia viny" a autorské zväzy bezdôvodne inkasujú poplatky. :( Ale to je asi nekonečný príbeh...

Z toho všeho co jsi tu vyjmenoval ale autor knihy nedostane nic. Má to stejnou logiku jako by jsi řekl že v restauraci měli předražené jídlo a tak já za to šlohnu naproti v trafice cigára. ;)
Registrovaný uživatel
Korytnačka, to je mimo mojeho zmyslového aj mimozmyslového chápania. Asi to budem musieť hodiť do googla. Ten vie všetko :D
Registrovaný uživatel
Koupil jsem nový katalof FJI. a mělo by jít o VI. vydání. Máte také v této knize předmluvu k pátému vydání?

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3

Sběratel.com » Literatura a katalogy numizmatika » Katalogy - Vlastislav Novotný

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1