Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Antikvariát » Katolický kancionál 1872

Vykupminci.cz
Numisargo

Katolický kancionál 1872

Moderátoři: numismat, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, zda-li by jste někdo nevěděl něco bližšího k této knize. Respektive, vazba je jiná oproti tomu, co se mi podařilo dohledat. Většinou byly jednoduché. Je možné, že to bylo uděláno někomu ve vyšší funkci?
Stav je horší. Pokud by jste uměl někdo ocenit, byl bych také rád za tuto informaci.

Děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Prvé vydání kancionálu Tomáše Bečáka (1813-1855), pokud vím autora známé koledy "Nesem vám noviny", bylo v r. 1847. Zde máte šestnácté. Takto zdobené vazby nejsou u náboženských knih v 19. století ničím zvláštním. Zbytky těchto vazeb, podobně jako ve Vaší knize, rovněž nejsou ničím neobvyklým. A cena? Jako vždy, je dána poptávkou. Zkuste si to odhadnout sám. Třetí vydání z r. 1856 na Aukru za "kup teď" 349,- Kč nikdo nekoupil. Obchodní instituce, která má název "Levný antikvariát", chce za stejné vydání z r. 1856 5300,- Kč. Co myslíte, jaká bude asi po Vaší knize poptávka?
Registrovaný uživatel
Dobrý den,

děkuji za podrobné info. Ono už vzhledem ke stavu jsem nečekal nějaký šílený peníze, spíš mne zaujala ta vazba.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Antikvariát » Katolický kancionál 1872

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1