Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Rady pro začínající sběratele » Kazety na mince

Vykupminci.cz
Numisargo

Kazety na mince

Moderátoři: numismat, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Ahoj,

díky za informace. Sám jsem trochu pohledal a vyzkoušel například běžné dřevěné kazety fy Leuchtturm, část z nich sedí i na naše mince, jsou dost luxusní, ale drahé (naštěstí se mi je podařilo sehnat zhruba o 35% levnější cenu, než je běžná předražená na našem trhu).

Taky jsem nově vyzkoušel 2 dřevěné kazety na http://www.numisland.cz/index.php?str=html/nabidka_kazety.php
(jednu na zlaté a druhou na 10 stř.), ty mě příjemně překvapily tím, že mají úložný prostor uvnitř, narozdíl od těch Leuchtturm.

Ještě zvažuji vyzkoušet mincovní skříňku (v kategorii Kazety na "Naše mince"). Nemáte někdo odkaz či foto kazet od pána v Šali? I jinde jsem o tom slyšel a rád bych se aspoň podíval.

Nebo jste narazili i na další nabídky a možnosti? Pokud jo, určitě napište!
Moderátor
Libor napsal
Tuto větev jsem zakládal, aby zde uživatelé dali ukázky dřevěných kazet pro pamětní stříbrné a zlaté mince a hlavně dostat názor, které jsou dobré. Takže prosím ty četaře, ať si jdou o pánu z šali a pánu z Hradce atd. četovat jinam.
Libor


:mrgreen: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
To facctory: Nevěděl jsem, že máš zuby :))
Moderátor
to vieš...nezabudol som :lol: :lol: a teraz bez zubov...
Registrovaný uživatel
presne som si nato spomenul facctory :D :D
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
Ja by som prosila o radu ako skladujete mince PROOF v obaloch a kapsliach, v ktorých ich dodáva banka. Je na to nejaký dobrý kufrík, alebo skrinka, kde by sa to dalo uložiť aj s certifikátom? Prípadne aj bez certifikátu, ale aby to bolo možné uložiť systematicky tak, aby mi to nevypadávalo a aby v tom bol prehľad.
Registrovaný uživatel
Podívejte se sem:
http://www.lindner-falzlos.de/eshop2/index.php?main_page=product_info&cPath=6326_6327_6371&products_id=3967
Registrovaný uživatel
panna maria :shock: :roll: :lol: :lol:
vy ste znovuobjavili toto forum po 3 rokoch :P
Registrovaný uživatel
Dúfam, že to nevadí, akosi mám málo času, prišli vnúčatá...
Registrovaný uživatel
nie v pohode. je to taka raritka ;)
Moderátor
Maria: Pošlete mi zprávu na mailíka v odkazu. Vzhledem k tomu, že jsem proofky zlikvidoval ( ted ty české ), mám volnou kazetu na ně.
Určitě se domluvíme.
Registrovaný uživatel
pavelgregor napsal
Maria: Pošlete mi zprávu na mailíka v odkazu. Vzhledem k tomu, že jsem proofky zlikvidoval ( ted ty české ), mám volnou kazetu na ně.
Určitě se domluvíme.


Moja adresa je : drabmaria@gmail.com. Vopred ďakujem, maria.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Sběratel.com » Rady pro začínající sběratele » Kazety na mince

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1