Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1046 1047 1048 1049 1050 1051 1052 1053 1054 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Tak to je teda síla.Dost dobře islamská obec v ČR musela zalobovat.A nebo už ani nelobuje a přímo určuje?Ten chlapec,který chtěl k IS,tak dostal jenom tři roky.Na to,že je to v podstatě mnohonásobnýá vrah ve stádiu přípravy-tak teda síla.A ještě ta ohleduplnost:dáme ho do nejmírnější nápravné skupiny,v přísnější by ho mohli šikanovat.Toto klidně řekne soudce a předpokládám,že bez problémů bude soudit dál.https://www.youtube.com/results?search_query=jdu+blejt+velebnosti+
Registrovaný uživatel
Upozornění pro kuřáky

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
To se to kouřilo...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Beze slov:
https://www.novinky.cz/zahranicni/svet/430381-v-jizni-africe-se-rozhorely-protesty-proti-migrantum.html
Registrovaný uživatel
pavlinka napsal
Jeřábku- můj táta stále čeká na tvoji adresu! Nebo jsi jen připosraný sprosťák, který je silný jen pokud je za klávesnicí? To, co jsi o mém tátovi a mně napsal, si tady budem pamatovat opravdu dlouho. Tak co ty frajere- máš koule se mu ozvat?

ked ho apo stretne, tos nech mu jebne jednu aj za mna..par dni tu oxiduje a naserie polovicu fora...keby sa aspon venoval zberatelstvu,ale len hlupe reci...proste idiot.
Registrovaný uživatel
tomi napsal
pavlinka napsal
Jeřábku- můj táta stále čeká na tvoji adresu! Nebo jsi jen připosraný sprosťák, který je silný jen pokud je za klávesnicí? To, co jsi o mém tátovi a mně napsal, si tady budem pamatovat opravdu dlouho. Tak co ty frajere- máš koule se mu ozvat?

ked ho apo stretne, tos nech mu jebne jednu aj za mna..par dni tu oxiduje a naserie polovicu fora...keby sa aspon venoval zberatelstvu,ale len hlupe reci...proste idiot.

tomi - prečo toľko hrubosti ... Trochu viac súcitu s podobne hendikepovanými ľuďmi ... Aj keď na druhú stranu jedna dobrá po chriape by mohla byť aj dobrou terapiou ...
Registrovaný uživatel
na vychode je to tak.najprv par po papuli a potom si spolu vypijeme.a je po probleme
Registrovaný uživatel
nojo, primitivní agresivita... co jiného čekat od zdejších inteligentů :D
Registrovaný uživatel
keď si mal reagovať, tak si držal hubu, lebo sa jednalo "iba" o češku a nie o nejakého kozojeba a keď máš byť ticho , tak sa ako vždy strápňuješ
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
nojo, primitivní agresivita... co jiného čekat od zdejších inteligentů :D

Volóďa - neprovokuj, lebo sa ujde aj Tebe :P
Registrovaný uživatel
Aj? :D
-s-
Registrovaný uživatel
maros napsal
keď si mal reagovať, tak si držal hubu, lebo sa jednalo "iba" o češku a nie o nejakého kozojeba a keď máš byť ticho , tak sa ako vždy strápňuješ


jestli to je na mě, tak vůbec netuším o čem točíš....
Moderátor
tomi napsal
pavlinka napsal
Jeřábku- můj táta stále čeká na tvoji adresu! Nebo jsi jen připosraný sprosťák, který je silný jen pokud je za klávesnicí? To, co jsi o mém tátovi a mně napsal, si tady budem pamatovat opravdu dlouho. Tak co ty frajere- máš koule se mu ozvat?

ked ho apo stretne, tos nech mu jebne jednu aj za mna..par dni tu oxiduje a naserie polovicu fora...keby sa aspon venoval zberatelstvu,ale len hlupe reci...proste idiot.

Toš taťka sa asi dál aj na opravu hodin, protože mluvíl neco o Jeřábkově opravě ciferníku..... ;) Adresu ten hrdina neposlal a možná je to i dobře. Jak znám tátu, tak by hned druhý den sedl do auta a jel k němu. Nechci to ani domyslet, co by se tam dělo. ;)
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
tady mizí příspěvky. jen by mě zajímalo, proč???!

Nebol si zasa náhodou vulgárny?
Registrovaný uživatel
pavlinka napsal
tomi napsal
pavlinka napsal
Jeřábku- můj táta stále čeká na tvoji adresu! Nebo jsi jen připosraný sprosťák, který je silný jen pokud je za klávesnicí? To, co jsi o mém tátovi a mně napsal, si tady budem pamatovat opravdu dlouho. Tak co ty frajere- máš koule se mu ozvat?

ked ho apo stretne, tos nech mu jebne jednu aj za mna..par dni tu oxiduje a naserie polovicu fora...keby sa aspon venoval zberatelstvu,ale len hlupe reci...proste idiot.

Toš taťka sa asi dál aj na opravu hodin, protože mluvíl neco o Jeřábkově opravě ciferníku..... ;) Adresu ten hrdina neposlal a možná je to i dobře. Jak znám tátu, tak by hned druhý den sedl do auta a jel k němu. Nechci to ani domyslet, co by se tam dělo. ;)



Držím palce Taťkovi. ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Kto je najlepší strelec na svete?
Šľak - trafí ťa aj za rohom.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
maros napsal
keď si mal reagovať, tak si držal hubu, lebo sa jednalo "iba" o češku a nie o nejakého kozojeba a keď máš byť ticho , tak sa ako vždy strápňuješ


jestli to je na mě, tak vůbec netuším o čem točíš....


:D :D no ....my sme tu už tak trochu zvyklí, že netušíš o čom sa točí, ale zapojíš sa, tak čo je ti na tom tak divné teraz??
Registrovaný uživatel
grofik napsal
pavlinka napsal
tomi napsal
pavlinka napsal
Jeřábku- můj táta stále čeká na tvoji adresu! Nebo jsi jen připosraný sprosťák, který je silný jen pokud je za klávesnicí? To, co jsi o mém tátovi a mně napsal, si tady budem pamatovat opravdu dlouho. Tak co ty frajere- máš koule se mu ozvat?

ked ho apo stretne, tos nech mu jebne jednu aj za mna..par dni tu oxiduje a naserie polovicu fora...keby sa aspon venoval zberatelstvu,ale len hlupe reci...proste idiot.

Toš taťka sa asi dál aj na opravu hodin, protože mluvíl neco o Jeřábkově opravě ciferníku..... ;) Adresu ten hrdina neposlal a možná je to i dobře. Jak znám tátu, tak by hned druhý den sedl do auta a jel k němu. Nechci to ani domyslet, co by se tam dělo. ;)



Držím palce Taťkovi. ;)


neviem prečo, ale niečo mi hovorí, že dědu jeřábka by našiel v Brne ;)
Registrovaný uživatel
stani napsal
Aj? :D
-s-

Aj všetky následné klony pôvodného jedinca 8)
Registrovaný uživatel
Já teda nevim, ale neměly spíš ty dva Jeřábkovy příspěvky být hned smazány a on okamžitě zablokován? Neporušují snad jednoznačně pravidla? A proč tam ještě pořád jsou? :shock: Nebo se to tady řídí podle nějakýho jinýho klíče? :roll:
Registrovaný uživatel
a načo??? budeme tu mať postupne jeřábka 1,2.... atď.
Registrovaný uživatel
jezevec napsal
Já teda nevim, ale neměly spíš ty dva Jeřábkovy příspěvky být hned smazány a on okamžitě zablokován? Neporušují snad jednoznačně pravidla? A proč tam ještě pořád jsou? :shock: Nebo se to tady řídí podle nějakýho jinýho klíče? :roll:


ano, mažou se jen (mé) nesouhlasné příspěvky. byť pravidla neporušuji, aspoň si toho nejsem vědom.
zajímavé je, že ti nevadí příspěvky altmanovi...
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
jezevec napsal
Já teda nevim, ale neměly spíš ty dva Jeřábkovy příspěvky být hned smazány a on okamžitě zablokován? Neporušují snad jednoznačně pravidla? A proč tam ještě pořád jsou? :shock: Nebo se to tady řídí podle nějakýho jinýho klíče? :roll:


ano, mažou se jen (mé) nesouhlasné příspěvky. byť pravidla neporušuji, aspoň si toho nejsem vědom.
zajímavé je, že ti nevadí příspěvky altmanovi...


Jistě že vadí, a myslím že to už není jen otázka pravidel tohohle fóra, ale že se dostal mnohem dál... ale on je moderátor, čili nedotknutelný 8) A navíc napsal, že už se s náma bavit nebude ;)

Jeřábek ale vážně ujel a mělo to být smazaný hned, jak si to jeden ze tří zdejších moderátorů přečetl. Je mi jasný proč to neudělali, ale nebudu jim sahat do svědomí. Místo toho mažou Tebe, protože jsi podle nich Voloďa a hotovo ;) Čili teď už každej novej, kdo se tady bude podobat Volodovi, má smůlu 8) :mrgreen: To je zdejší systém.
« Poslední úpravu provedl(a) jezevec v 26. 2. 2017, 17:04. »
Registrovaný uživatel
Nechcu polemizovat,jestli je zdejší systém dobrý nebo špatný.To bude asi věc názoru.Ale vím jistě,že zdejší systém má jednu velkou výhodu:komu nevyhovuje,tak ten sem nemusí chodit.
Moderátor
Svatá pravda a poslední slova odlét do bronzu. ;)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1046 1047 1048 1049 1050 1051 1052 1053 1054 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1