Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1084 1085 1086 1087 1088 1089 1090 1091 1092 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
jezevec napsal
grofik napsal
Hmmm :shock: kua hodnotný príspevok , zasa viem niečo nové a kam koho zaradiť . ;)


"Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti." Toho bych se držel ;)


Ja áno, neviem ako je to u iných... , ale občas čítajúc príspevky veľmi plytké znalosti , pre určitú činnosť však postačujúce...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
ptal ses, odpověděl jsem... narozdíl od většiny lidi tady ;)

Tak to som rád, že sme to takto uzavreli ;)
Tak zasa pokecáme, ako spieva Katapult - Někdy příště
Moderátor
Jezevče,
nějak si to neuvědomuješ ( doufám) a opravdu Ti kluci ze Slovenska se mohou cítit (zbytečně to říkám já) uraženi.
Občas jsi do fora hodil prima myšlenku či námět, ale v poslední době sleduješ i bobky co zde trousím. :P
Registrovaný uživatel
https://www.youtube.com/watch?v=YAx9w8TMwNY
-s- :P :P :P náš spolužiak,kamarát... ;)
Len tie baby..Opačný smer. :roll:
-s-
Registrovaný uživatel
hele, já su dneska happy, já vyhrál 2krejcar :) už svůj druhý, ale pořád pocit jako první :)
Registrovaný uživatel
fuj, další hnusná propaganda https://zpravy.idnes.cz/rozhovor-historik-alexej-kelin-d3w-/zahranicni.aspx?c=A171114_092432_zahranicni_bur
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
hele, já su dneska happy, já .....vyhrál atd.

To je dobre,že si happy. :) Kto je happy,"nezlobí."
-s-
Registrovaný uživatel
mě se na Rusech právěže líbí, že jsou přímočaře agresivní a sprostí :) nesnáším pokrytectví, kdy se na tebe v bohatém státe usmívají a hrají divadlo ale myslí si jaká nejsi hnusná svoloč z východu co jim to tam zamořuje ;) viz Švýcaři nebo Norové. přestože se mi v jejich státech líbí de facto víc věcí, a v Rusku bych bydlet nechtěl, tahle jedna přebíjí deset.
Němci jsou taky krásně 'slušní a korektní', ale dobře víme, za co nás považují, a tak už je to hezkých pár století.

Rusové aspoň můžou tvrdit, že jejich agresivita je oprávněná, když jim tam pořád někdo leze. Germánská povýšenost, to se nedá ani léčit.
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Registrovaný uživatel
tak finále - kdyby někdo mohl doporučit... vůbec se nemůžu rozhodnout :)

https://mobilni-telefony.heureka.cz/srovnani-produktu--samsung-galaxy-s8-g950f-64gb_-_huawei-p10-plus-6gb-128gb-dual-sim_-_honor-8-pro-dual-sim_-_huawei-mate-9-dual-sim/?fromclipboard
Registrovaný uživatel
https://olomouc.idnes.cz/svedske-sance-frantisek-hybl-historik-prerov-nemecke-vyznamenani-karol-pazur-1hh-/olomouc-zpravy.aspx?c=A171012_357500_olomouc-zpravy_mip
Registrovaný uživatel
Jo, po válce byl německý národ na odstřel.
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Jezevče, nějak si to neuvědomuješ ( doufám) a opravdu Ti kluci ze Slovenska se mohou cítit (zbytečně to říkám já) uraženi.
Občas jsi do fora hodil prima myšlenku či námět, ale v poslední době sleduješ i bobky co zde trousím. :P


Uražení? Nech si najskôr pozametajú pred vlastným prahom ;)

A ty bobky by bylo lepší netrousit... pak nebude co sbírat ;)
_______________
Registrovaný uživatel
hele jezevec, odkud jsi, s tebou může být dobrá debata u piva :)
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
https://olomouc.idnes.cz/svedske-sance-frantisek-hybl-historik-prerov-nemecke-vyznamenani-karol-pazur-1hh-/olomouc-zpravy.aspx?c=A171012_357500_olomouc-zpravy_mip

Otázka: Co pro vás Kříž za zásluhy se stuhou Záslužného řádu Spolkové republiky Německo vyznamenání znamená?
Odpoveď: ... ale neříkal bych pravdu, kdybych tvrdil, že mě ocenění nepotěšilo.


Hovorí sa, že každý máme nejakú "úchylku". Niekto malú - neškodnú (ja napríklad zbieram pohľadnice) a niekto väčšiu a pre spoločnosť aj "nebezpečnú" ... Úchylka, ktorou trpí p. Hýbl patrí do tej druhej skupiny...
A to možno pán historik študoval z daní, ktoré odviedli pozostalí po obetiach germanizácie ...
Registrovaný uživatel
A jakou, ze to má uchýlku?
Registrovaný uživatel
Pan Hýbl nejspíš skutečně odkrývá pravdu, akorát nám nějak vypadl z kontextu. Ten kříž má dubové ratolesti? :)
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
https://olomouc.idnes.cz/svedske-sance-frantisek-hybl-historik-prerov-nemecke-vyznamenani-karol-pazur-1hh-/olomouc-zpravy.aspx?c=A171012_357500_olomouc-zpravy_mip


už jsem se vyjádřil takhle i veřejně, žít v roce 1945, tak rovnou píšu petici pro strýčka Stalina, ať si všechny místní skopčáky odveze za Ural, a ať s nimi udělá co chce, že vracet je nechceme :twisted: :mrgreen:
ano, jsem pomstychtivý a líbí se mi to tak :D
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Registrovaný uživatel
Díky plichtě spojenců na Labi vlastně Němci nemuseli za druhou světovou zaplatit. Jo kdyby je celé dobyl Stalin..
Registrovaný uživatel
a zduraznuju pro slabé povahy tu cast 'zit v roce 1945'.

ono je jednoduche tedka moralizovat. ta svoloč (skvělé ruské slovo), co dneska dělá 'pochody smíření' a odsuzování poválečných 'masakrů' asi málo mluví s Čechy, co opravdu žili za Protektorátu.

vybrali by si z nás pár kusů jako z dobytka, a zbytek by šel na jatka - takže musí i omezenec plně chápat, že někomu ruply nervy a šel si vyřizovat účty s PPŠ nebo MP40 v ruce, zvlášť ti, kterým odvezli celou rodinu nebo komu esesák zabil děcko jenom tak že se mu chtělo.
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Moderátor
Přátelé, nemyslíte si, že máme jiné problémy než se zde vzájemně napadat? Já bych to ukončil. Je právo aby každý měl svůj názor, ale neměl by jej nikomu vnucovat.
Registrovaný uživatel
vlad_dracul1989 napsal
a zduraznuju pro slabé povahy tu cast 'zit v roce 1945'.

ono je jednoduche tedka moralizovat. ta svoloč (skvělé ruské slovo), co dneska dělá 'pochody smíření' a odsuzování poválečných 'masakrů' asi málo mluví s Čechy, co opravdu žili za Protektorátu.

vybrali by si z nás pár kusů jako z dobytka, a zbytek by šel na jatka - takže musí i omezenec plně chápat, že někomu ruply nervy a šel si vyřizovat účty s PPŠ nebo MP40 v ruce, zvlášť ti, kterým odvezli celou rodinu nebo komu esesák zabil děcko jenom tak že se mu chtělo.


Zdůrazňuj si co chceš, ale když tyhle prasárny schvaluješ, schvaluješ de-facto i ty prasárny předtím. Tyhle věci je možný zastavit jedině tak, že už nikomu "nerupnou nervy a nejde si vyřizovat účty", jinak to je pořád dokola. Bohužel tohle právě omezenci, kteří tyhle věci schvalujou a tak rádi hlásaj, nikdy nemůžou pochopit :-(

Dělat si úsudek o stavu myšlení našeho národa z týhle diskuse (myšleno tady z tlachárny obecně), to by byl hodně smutnej obrázek. Zbývá jen doufat, že sem normální slušný lidi prostě nechoděj... jdu se k nim přidat, nazdar!
_______________
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
hele jezevec, odkud jsi, s tebou může být dobrá debata u piva :)
Proboha chlapci,jestli se u toho piva potkáte,tak pite opatrně.Hlavně né žádnej pančovanej rum,gáži máte jistě slušnou.Protože kdyby se vám něco stalo,moc by jste mně chyběli.
Registrovaný uživatel
no jen do mě :) tohle schytávám i v debatách o trestu smrti, jsem na to zvyklý. jsem zvědav, jestli ta morálka vydrží i ve chvíli, kdy takovýmto 'rytířům práva a morálky' někdo umučí děcko nebo ve válce upálí celou rodinu ve stodole.

je totiž rozdíl schvalovat a pochopit. ano, já dokážu lidsky pochopit, proč se někdo pak mstí za zvěrstva: aniž bych to schvaloval. i to je totiž lidské, mstít se.
ale jak říkám, klidně do mě, jestli nesouhlasíte 8)
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
« Poslední úpravu provedl(a) vlad_dracul1989 v 20. 11. 2017, 9:33. »
Registrovaný uživatel
Pro vlad_dracul1989:no to tady od některých schytáš,já to tady nedávno v otázce msty schytal taky,no a co:).I tak se za svoje názory nestydím a rozhodně je nehodlám zapírat.
Registrovaný uživatel
Je to stejný hnus jak dělali ss, tj stejná úroveň. A nebojím se napsat, ze snad i těch co to schvalují a určitě těch, co se chtějí priprojít.
Btw kontext, je po válce, část z těch lidi jsou antifasisti, 2/3 ženy a děti... Ty kontexte

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1084 1085 1086 1087 1088 1089 1090 1091 1092 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1