Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1165 1166 1167 1168 1169 1170 1171 1172 1173 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Ještě pichnu do vosiho hnízda u nedělního obědu, koneckonců je to jen diskuze.
Uměl bych si představit v čele místo nezkušeného pana Havla,( ikdyž pan Havel byl skvěla osobnost a velky člověk)pana Dubčeka, zkušeného politika, který by nedopustil rozpad a velké porevoluční rozkrádání Československa.Věřim,že za jeho vlivů,by reformace politiky, včetně startování ekonomiky,byly pozvolné a moudré a svět by nás,tak drtivě neroztrhal, přesněji nerozkradl.
Porevoluční sestava nezkušených politiků byla rájem pro chytré zkušené západní podnikatele.
Vzpomínám ještě v Anglii jak jsem se bavil s jedim panem,co jsem u něj něco stavěl,co vzpomínal na skvělé časy jak se mu dařilo na začátku 90 let v easten europe, kde zbohatl a konkrétně na čem?.... Zkupovani konkurenčně slabých podniku a jeho rozprodáváním,či skupováním,spekulace s nemovitosti.
A pro úplnost,jméno člověka Davide Lovat Hearn, pan patřici nejúspěšnějším podnikatelům v Británii v 90 letech se o něm psalo i v nejmenovanem bussnis publikaci.Dnes postarší sečtěly extremně bohaty,ale velmi skromny pan,jezdící ve starém Fordu a kupující v sainburys věci ve slevě,
Jakou chudák, žijící v zámku opklopen služebnictvem :) Všude byl, vše viděl,nic ho nebaví,jen šetřit a šetřit..... ;) :) kdyby jste jej někde potkali v obchoďáku potkali, vůbec by jste nevěřili co je zač.. :) ;) ...


chápu, lituji ho...
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Altmann napsal
grofik napsal
My čo máme viac rokov môžeme jemne hodnotiť vývoj posledných 50-55 rokov viac ani nie to som bol malé decko , snáď jedine spomenúť ako občas došli "koženo kabátnici" na spríjemnenie dňa, večera...

Dubček musel byť odstranený nakoľko bol symbol , ale v tej hektickej dobe to zapadlo pekne prachom , ako nie časté ,ale podobné prípady v okolitých štátoch.

Momentálne mne najviac chýba otvorená brána , okná na dome pokiaľ nie je nik doma ,
preto to doprajem aj skopčiakom a celej tzv. starej Európe , že musia zamykať . ;)

Pokiaľ si niekto myslí , že to nebola riadená a dohodnutá výmenná akcia musím ho len poľutovať...

Nechcel by som návrat jednej strany , ale hodne vlastnej sebareflexie by národu bolo prospešné aj po ekonomickej stránke , nakoľko od ekonomiky sa odvíja všetko.

Na úvod by postačovalo prijať zákony o slniečkároch ako majú niektoré staršie demokracie...


Já souhlasím, prostě jsme prožili to, o čem se Vy učíte. Pokud vydržíme se slušnosti, je to v celku slušná diskuze. Nemusím souhlasit, ale mohu se zamyslet.


Viete zamýšľať sa bude musieť naša "omladina a stredná generácia "kam a ako chcú smerovať , prípadne sa budú snažiť vymaniť s ekonomickej otrockej poroby ...

Osobne ťažko sa mi to píše , ale naša generácia sa mala za tzv. okupácie ako v Amerike ,
dnešná sloboda priniesla kopec inštruktáží ,odpad a otročenie za tretinové mzdy ...


a přesně kvůli takovýmto lidem a jejich názorům se prostě dál neposuneme...
Registrovaný uživatel
Musí byť super matroš...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Pánové myslím,že jsme si celkem klidně vedli nedělní debatu v tlacharně a trochu oživili, jinak celkem tichou nume sekcí.
Narozdíl od filatelistů a ostatních sekcí,kde je rušno denně. :)
Registrovaný uživatel
Takhle to bylo:
https://www.youtube.com/watch?v=_Xt3SmP6R20
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Momentálne mne najviac chýba otvorená brána , okná na dome pokiaľ nie je nik doma ,
preto to doprajem aj skopčiakom a celej tzv. starej Európe , že musia zamykať .

ferovyobchodnik napsal
..a ty vokna jste nezavírali, aby je rusáci nerozbíjeli, když si přijdou vzít co si umanou?


Vokna se nejspíš budou zavírat i u nás, ale Rusáci v tom tentokrát budou nevinně. V Chemnitzu, 30km za našimi "hranicemi", už se lidi bojí projít centrem vlastního města.
Těžko říct, kdo je teď na tom líp. Jestli my, že nesousedíme s Ruskem nebo Slováci, že nemají hranici s Německem..
Registrovaný uživatel
Citovat
barbar

Pánové myslím,že jsme si celkem klidně vedli nedělní debatu v tlacharně a trochu oživili, jinak celkem tichou nume sekcí.
Narozdíl od filatelistů a ostatních sekcí,kde je rušno denně. :)


2. 9. 2018, 19:


Mám podobný názor. ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
TomL napsal
grofik napsal
Momentálne mne najviac chýba otvorená brána , okná na dome pokiaľ nie je nik doma ,
preto to doprajem aj skopčiakom a celej tzv. starej Európe , že musia zamykať .

ferovyobchodnik napsal
..a ty vokna jste nezavírali, aby je rusáci nerozbíjeli, když si přijdou vzít co si umanou?


Vokna se nejspíš budou zavírat i u nás, ale Rusáci v tom tentokrát budou nevinně. V Chemnitzu, 30km za našimi "hranicemi", už se lidi bojí projít centrem vlastního města.
Těžko říct, kdo je teď na tom líp. Jestli my, že nesousedíme s Ruskem nebo Slováci, že nemají hranici s Německem..


No právě,Alah povstal v Německu.Němci,byli a sou nepoučitelní.Podali palec a teď jim,budou žrát
ruce a takový klid tam měli :) Merklova si asi myslela,že Německo posune na úroveň spasitele,po zvráceném fašizmu a vykoupí tímto činem, německe historické události. A její jméno bude vepsano do koránu.
A zatímco ostatní evropské země také SLOVANSKÉ se zbrojí a soustředí ,proti velkému bratrovi.
Ruskému medvědovi.Jak pošetilé a hloupé......Turek čekajic v pozicí a ruce mnouci,kdy jeho bratři v s půlměsícem povstanou v germanii a gallii.......a my hloupí Slované se budem mezi sebou rvat......a co spojenci,ti si chytře počkají,nač se brodit přes velkou louži, přijdem,ale až to bude jisté!!! A Britové jsou přeci neutrální. :) :) :)
Takové černé myšlenky tak jak na noc :) :) stoho nebudu spát :'(
Moderátor
Promiň te,musel jsem reagovat.......pánové dobrou noc a vše dobré,jdu do pelechu.
Moderátor
Vy plácáte ...

A staroslovenská šlechta pochopitelně nikdy žádná neexistovala. Francké říši taky nikdo neřekne že Německo.
Moderátor
Pavel_III napsal
Vy plácáte ...

A staroslovenská šlechta pochopitelně nikdy žádná neexistovala. Francké říši taky nikdo neřekne že Německo.


Pavle promiňte to plácání a neberte ho važně....Spiše šlo o jaku si ironickou a hloupou,večerní formu nostradama.....jak mám zlost, tak placám nesmysly......místo poctivé nadávky
Což zde nemůžu, s předešlý zkušenosti a snažím se nějak ovládnout.... :)
Registrovaný uživatel
Zkus zajít za doktorem
Moderátor
ferovyobchodnik napsal
Zkus zajít za doktorem


Tam už jsem byl... :) doktor mi zdělil, že to má taky. ..a doporučil vyhýbat se uzkoprsým hlupákum a záludnym ''ferovym obchodníkům,, :)
Nejlepší lék je večerní abstinence lidových lektvarů a nečist dráždivé příspěvky :)
Registrovaný uživatel
Tak se tím řiď...
Moderátor
Pardon...... lidových lihovych lektvarů.
Moderátor
ferovyobchodnik napsal
Tak se tím řiď...


Když vono se toho letos jaksi moc urodilo....toho ovoce ;) :)
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Citovat
barbar

Pánové myslím,že jsme si celkem klidně vedli nedělní debatu v tlacharně a trochu oživili, jinak celkem tichou nume sekcí.
Narozdíl od filatelistů a ostatních sekcí,kde je rušno denně. :)


2. 9. 2018, 19:


Mám podobný názor. ;)


Pokud chcete oživovat chcípající stránky numismatiky, tímto stylem diskuzí je nezachráníte, spíše je pošlete ještě níže, než jsou dnes.

Já nejsem fundamentálním nepřítelem kecárny, kde by se vedly i jiná témata, než numismatická, ale tyto stránky by měly sloužit k jiným diskuzím, než je politika, kdy většina diskutujících ani nezná základní souvislosti.

Uvedu jeden příklad, jak kecárna některým lidem vadí.

Kdysi zde působil i kolega, jehož znalosti v jednom numismatickém oboru překračují naše hranice. Byl ochoten svoje znalosti předávat jiným a propagovat tak numismatiku. A víte, co dělá dnes ve vstahu k těmto stránkám? Podívá se pasivně na tyto stránky pár minut ráno a to je vše. Ono se zde totiž podle jeho názoru skoro nic neděje a pár minut ráno mu stačí, aby se dostal do obrazu.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
« Poslední úpravu provedl(a) Evropa1 v 3. 9. 2018, 6:31. »
Moderátor
Evropo.... možná máte pravdu.

A ještě jednou se i vám,za to dnešní ráno,omlouvám,
Znáte přísloví na blbou otázku, blbá odpověď.....

Maximálně se vynasnažím vyhýbat se častým konfliktním tématům,ale sem tam?... příklad včerejší debaty, vyjímaje mého posledního příspěvku,to nebylo špatné.
Včera podvečer,se stavil soused s letošní úrodou a já vůl pote,jestě vzal do rukou mobil... s toho všeho mě teď bolí hlava.......
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
Vy plácáte ...

A staroslovenská šlechta pochopitelně nikdy žádná neexistovala. Francké říši taky nikdo neřekne že Německo.


Hoci je to vlákno tlachárne , ale úplne falošnú informáciu by som si nedovolil napísať .

Uvediem na úvod dve najznámejšie mená Hont a Poznan ktoré sa spominajú od Nitrianskeho kniežactva + spojenie z Moravským kniežactvom a vznikom Veľkej Moravy.

Domnievam sa aj tieto roky ku tomu niečo napovedia : Nitrianska diecéza bola založená pápežom Jánom VIII. roku 880 Za panovania Boleslava I. Chrabrého bolo r. 1000 v Krakove zriadené biskupstvo a mesto sa stáva sídlom najsilnejších poľských kniežat. a roku 973 bolo Pražské biskupstvo formálne založené na sneme v Quedlinburgu biskup sa ujal svojej funkcie asi až o tri roky neskôr .
Rozdiel 100 rokov... čo v tej dobe je hodne .
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Jako dítě...
Moderátor
ferovyobchodnik napsal
Jako dítě...

Obchodníků poslouchej:
I když si s Evropou nazorově nerozumíme, važim si ho. I přesto, že ho osobně neznám, pro mne je zde jaksi morální autorita.
Vím,že někdy jsem buran, ale pořád jsem natolik vychován, abych morální a slušne lidi jako je Evropa,měl v určité važenosti.
Což Ty obchodníků, pravděpodobně nepochopíš.
To bych se svému otci do oči nemohl podivat, přesto že máme
Nepřetržite spory.
Moderátor
barbar napsal
ferovyobchodnik napsal
Jako dítě...

Obchodníků poslouchej:
I když si s Evropou nazorově nerozumíme, važim si ho. I přesto, že ho osobně neznám, pro mne je zde jaksi morální autorita.
Vím,že někdy jsem buran, ale pořád jsem natolik vychován, abych morální a slušne lidi jako je Evropa,měl v určité važenosti.
Což Ty obchodníků, pravděpodobně nepochopíš.
To bych se svému otci do oči nemohl podivat, přesto že máme
Nepřetržite spory.


S tímto názorem na pana Evropu se ztotožňuji!
Registrovaný uživatel
Nas smelik je plytkostov myslenia na urovni bazeniku pre batolata.
Ideal matros pre slnieckarov...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Nechápu, jak někdo může chtít zrušit kecárnu, naopak tu zjevně chybí speciální vlákno na zjišťování, kdo je větší debil. :)
Moderátor
TomL napsal
Nechápu, jak někdo může chtít zrušit kecárnu, naopak tu zjevně chybí speciální vlákno na zjišťování, kdo je větší debil. :)


To najdete jinde a pod jinými jmény se teď momentálně baví o nějakém minerálu

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1165 1166 1167 1168 1169 1170 1171 1172 1173 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1