Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1322 1323 1324 1325 1326 1327 1328 1329 1330 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Vodna sokova terapia neurobila v lese ziadne zmeny, ale asi cim skor zmiznem z hory nebespecne sa kopia mraky...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Pani majitelia sa snazia, cca za mesiac dalsia dobra vec pre decka.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Moje oblubene kupalisko meni vzhlad. Doplnok ku vcerajsej fotke. :D

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Etiopie prudký nárůst populace, jak napsal Grofik.

A všude hromady odpadků. Teď o tom psal bývalý ředitel zoo Jihlava.
« Poslední úpravu provedl(a) opal v 1. 8. 2019, 9:35. »
Registrovaný uživatel
Na 27.7. připadlo významné výročí.
V roce 1950 Kevin Budden jako první chytil živého taipana. Při přendavání do pytle ho had škrábl jedním zubem do palce. A potvrdila se 100% úmrtnost. Společníci chtěli taipana zabít, ale Budden trval na tom, že se musí živý dostat do vědeckého ústavu, aby posloužil k výrobě séra. Tak se stalo a dnes je taipan v muzeu.
Registrovaný uživatel
Citovat
opal

Etiopie prudký nárůst populace, jak napsal Grofik.


Žiaľ nie len tam, heuréka a našich géniov nič iné nenapadá za tie rozprávkové príjmy len to voziť a voziť do Európy. :mrgreen: :mrgreen: :evil:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
V Evropě byl prudký nárust populace před nějakými 150 lety a okolo. Vyváželo se to do Ameriky.
Registrovaný uživatel
Ten Trump je větší blb než jsme mysleli. Ag jsem sice stihl přidat a au koupit, ale ty akcie v prdeli.. už včera to byla radost...
Registrovaný uživatel
Myslím Trump nie je vôbec hlupák, ale Dep state to mal inak naplánované a drží médiá pod palcom.

Uvidíme???
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Tak už aspoň víme, proč se ztrácí příspěvky :-D
No jo, ideální doba, jestli si chce dokázat, že lze posrat ekonomiku...
Registrovaný uživatel
Tak jsem si dnes přetáhl oběd na skoro 4 hodiny, na svobodaku jsou piva a jídlo. Fish&chips můžu doporučit, super a s velikostí porcí jsem měl problém sám... Pivo jak co, něco dobrý, něco jsem vylil. A to jsem myslel, že dnes pojedu brzo domu :-D život je krásný, snad akcie potěší taky.
Moderátor
ferovyobchodnik napsal
Tak jsem si dnes přetáhl oběd na skoro 4 hodiny, na svobodaku jsou piva a jídlo. Fish&chips můžu doporučit, super a s velikostí porcí jsem měl problém sám... Pivo jak co, něco dobrý, něco jsem vylil. A to jsem myslel, že dnes pojedu brzo domu :-D život je krásný, snad akcie potěší taky.


Pracovně, pokud ano co za profesi...?
Registrovaný uživatel
Nerozumím otázce.
Moderátor
No protože si přetáhl ten oběd a že pojedeš brzy domu.. :)
Tak mě napadlo, nejspíš seš pracovně vytížen.. ;)
Registrovaný uživatel
Dnes ne, navíc mě štvou ty trhy... samozřejmě jsem nějaké obchody a telefonáty vyřídil. Ale domu dřív nemůžu... Pivo bude ještě v krvi :-)
Když mě to tam dnes příjemné překvapilo, tak jsem tam zůstal o něco déle. Navíc zítra jedu na dovolenou...
Registrovaný uživatel
barbar napsal
ferovyobchodnik napsal
Tak jsem si dnes přetáhl oběd na skoro 4 hodiny, na svobodaku jsou piva a jídlo. Fish&chips můžu doporučit, super a s velikostí porcí jsem měl problém sám... Pivo jak co, něco dobrý, něco jsem vylil. A to jsem myslel, že dnes pojedu brzo domu :-D život je krásný, snad akcie potěší taky.


Pracovně, pokud ano co za profesi...?


Myslím dávnejšie spomínal, nosná činnosť charita= pomoc utečencom...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
odoakar napsal
polnocna navsteva, prave priletela oknom do kuchyne : )

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Už bolo naozaj dosť hodín. Hneď si ľahla a spinká...Pšššt, nerušiť. :)
Neviem ako je to fotené, ale vyzerá to na anestéziu novinami, utierkou, či plácačkou.... :P
Asi spí večným spánkom. :mrgreen: Ja som raz jednu zachránil. Teda skoro a možno... Neviem. Možno som ju zadusil. Netušil som, že potrebuje toľko kyslíka.. :roll:
-s-
Registrovaný uživatel
grofik napsal
barbar napsal
ferovyobchodnik napsal
Tak jsem si dnes přetáhl oběd na skoro 4 hodiny, na svobodaku jsou piva a jídlo. Fish&chips můžu doporučit, super a s velikostí porcí jsem měl problém sám... Pivo jak co, něco dobrý, něco jsem vylil. A to jsem myslel, že dnes pojedu brzo domu :-D život je krásný, snad akcie potěší taky.


Pracovně, pokud ano co za profesi...?


Myslím dávnejšie spomínal, nosná činnosť charita= pomoc utečencom...


začíná se to komplikovat, ale grantů je ještě dost. hlavně musíš znát lidi, co řídí eu fondy...
a lidi si furt myslí, že peníze neleží na cestě :D
Registrovaný uživatel
Při tomto vstávají hrůzou vlasy na hlavě:
http://populace.population.city/world/af
Moderátor
ferovyobchodnik napsal
grofik napsal
barbar napsal
ferovyobchodnik napsal
Tak jsem si dnes přetáhl oběd na skoro 4 hodiny, na svobodaku jsou piva a jídlo. Fish&chips můžu doporučit, super a s velikostí porcí jsem měl problém sám... Pivo jak co, něco dobrý, něco jsem vylil. A to jsem myslel, že dnes pojedu brzo domu :-D život je krásný, snad akcie potěší taky.


Pracovně, pokud ano co za profesi...?


Myslím dávnejšie spomínal, nosná činnosť charita= pomoc utečencom...


začíná se to komplikovat, ale grantů je ještě dost. hlavně musíš znát lidi, co řídí eu fondy...
a lidi si furt myslí, že peníze neleží na cestě :D


To zní férově.. :)
Není se co divit s v naší zemi..
Poslesledně mě zaujala aféra s grafity na kamenným mostě, kdy amatér je vyčistil během jedné strany noci, beze škody.
Památkářům by to trvalo týdny a stalo by to majlant.
V praxi je to tak se vším, lidem chybí trocha přirozenosti a jednoduchší přístup k věcem bez komplikované byrokracie
Registrovaný uživatel
barbar napsal
ferovyobchodnik napsal
grofik napsal
barbar napsal
ferovyobchodnik napsal
Tak jsem si dnes přetáhl oběd na skoro 4 hodiny, na svobodaku jsou piva a jídlo. Fish&chips můžu doporučit, super a s velikostí porcí jsem měl problém sám... Pivo jak co, něco dobrý, něco jsem vylil. A to jsem myslel, že dnes pojedu brzo domu :-D život je krásný, snad akcie potěší taky.


Pracovně, pokud ano co za profesi...?


Myslím dávnejšie spomínal, nosná činnosť charita= pomoc utečencom...


začíná se to komplikovat, ale grantů je ještě dost. hlavně musíš znát lidi, co řídí eu fondy...
a lidi si furt myslí, že peníze neleží na cestě :D


To zní férově.. :)
Není se co divit s v naší zemi..
Poslesledně mě zaujala aféra s grafity na kamenným mostě, kdy amatér je vyčistil během jedné strany noci, beze škody.
Památkářům by to trvalo týdny a stalo by to majlant.
V praxi je to tak se vším, lidem chybí trocha přirozenosti a jednoduchší přístup k věcem bez komplikované byrokracie


Údajne to nebol amatér, pán sa riadne živý čistením stien po grafitoch, na moste použil len paru a vodu nič viac.

Správny chasník.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Tak to nejspíš věděl sám, co u nás obnáší byrokracie a složítě nákladné čištění památkářů,restaurátoru...
Registrovaný uživatel
Takže největší hajzlíci jsou památkáři. Ty spratci to co to pomalovali jsou vlastně chudáci.
Možná ten pán již po těch "umělcích" něco čistil, tak věděl jaké barvy použili.
Co by se dělo, kdyby tohle Češi udělali v Německu?
Registrovaný uživatel
taho napsal
Takže největší hajzlíci jsou památkáři. Ty spratci to co to pomalovali jsou vlastně chudáci.
Možná ten pán již po těch "umělcích" něco čistil, tak věděl jaké barvy použili.
Co by se dělo, kdyby tohle Češi udělali v Německu?


Taho; špatne si pochopil zmysel diskusie. Pamiatkari sú potrebný pre zachovanie historického dedičstva.
Osobne v ČT správach som sledoval vývoj situácie a rôzne komentáre ako sa to nedá, zložitosť celej opravy, mne to pripadalo umele vyvolaná veľká diskusia za účelom vydolovania "zlatej bane". Nakoniec prišiel jeden odborník na ekologické čistenie a z večera do rána ukázal ako to ide bez veľkých rečí.

Spratkom nech poriadne spočítajú v pokute, nabudúce by si poriadne rozmysleli kde sa budú realizovať...

Poznám podobný prípad v Rožňave kde učiteľ po večeroch vo svojom volne za vlastné peniaze vyplňal výtlky na ceste, to bolo kecov o ničom ako si dovoľuje opravovať mestké cesty za vlastné peniaze, pokiaľ za rohom čaká chobotnica na tučnú suma na opravy, kde aj tak do výtlkov nahádžu smolovú zmes a utlačia lopatou však na jeseň to bude znovu samá jama.

Myslím ľudom čo sa rozhodnú kvalitne niečo opraviť, zrenovovať by sme mali byť vďačný a nie im hádzať polená pod nohy...
To je môj názor , nemusí súhlasiť každý.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Pro taho..
Je to tak jak píše grofik, vžádném případě nechci kritizovat poctivé pamatkáře, restaurátory.. Jen poukazují jak to nás chodí ve všech oblastech .. Ruka, ruku myje a na všechno máme inštrukce a čas.
A pak se objeví tajemný zoro mstitel a všem ukáže jak se to dělá.. :)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1322 1323 1324 1325 1326 1327 1328 1329 1330 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1