Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1428 1429 1430 1431 1432 1433 1434 1435 1436 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
Zajímavá kauza..gulagovou literaturu sbírám a dle všech důkazů, co předložil Hradílek jsem přesvědčen, že ta stará paní lže...I její zážitky z gulagu jsou dost podivné..Načetl jsem dost, ale o střílení za neplnění normy nebo upalování lidí nic.. babka si udělala byznys a vypráví pohádky.
[/quot

Ta stará paní nelže, jen fantazíruje. Je to celkem dobrý příklad, když za finanční obnos řeknete novináři co chce slyšet. Těch lidí je mi líto, Ale a to nikdo nechce slyšet, bylo tam také dosti skutečných lotrů. Zde bych osobně rozlišoval. Generál Wojcechovský a nějaký "vor v zakoně" to je velký rozdíl.
Moderátor
Zajímavá kauza..gulagovou literaturu sbírám a dle všech důkazů, co předložil Hradílek jsem přesvědčen, že ta stará paní lže...I její zážitky z gulagu jsou dost podivné..Načetl jsem dost, ale o střílení za neplnění normy nebo upalování lidí nic.. babka si udělala byznys a vypráví pohádky.
[/quot

Ta stará paní nelže, jen fantazíruje. Je to celkem dobrý příklad, když za finanční obnos řeknete novináři co chce slyšet. Těch lidí je mi líto, Ale a to nikdo nechce slyšet, bylo tam také dosti skutečných lotrů. Zde bych osobně rozlišoval. Generál Wojcechovský a nějaký "vor v zakoně" to je velký rozdíl.
Registrovaný uživatel
Požadovaná stránka neexistuje
Hledáte stránku, která neexistuje. Možná tu dříve byla, možná jste použili odkaz s chybnou adresou. Zkuste článek vyhledat podle klíčového slova, nebo přejděte do některé z našich oblíbených rubrik. :twisted:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Jen obrázek opravdu statečného člověka. Jeho hrdinství a spolupráce s čs.legii se datuje již v roce 1919. kdy vedl obranu v boji proti bolševikům a bolševici nezapomněli.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Prosím moderátora o úpravu, nějak jsem to "zvojtil". Děkuji.
Registrovaný uživatel
Ktoré číslo príspevku upraviť Altmann?
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Zajímavá kauza..gulagovou literaturu sbírám a dle všech důkazů, co předložil Hradílek jsem přesvědčen, že ta stará paní lže...I její zážitky z gulagu jsou dost podivné..Načetl jsem dost, ale o střílení za neplnění normy nebo upalování lidí nic.. babka si udělala byznys a vypráví pohádky.
[/quot

Ta stará paní nelže, jen fantazíruje. Je to celkem dobrý příklad, když za finanční obnos řeknete novináři co chce slyšet. Těch lidí je mi líto, Ale a to nikdo nechce slyšet, bylo tam také dosti skutečných lotrů. Zde bych osobně rozlišoval. Generál Wojcechovský a nějaký "vor v zakoně" to je velký rozdíl.


Ano, i kriminálníků bylo v gulazích dost. Ale ti měli mnohem lepší postavení než političtí...
Moderátor
již to je ok. děkuji
Moderátor
Horská procházka, byly vidět Tatry..
;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Pekné prostredie, bol si na lyžiach?
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Ne.... s ženou na oběd, chata ostrý...
Registrovaný uživatel
...krásnej pohled,závidím ;)
Moderátor
1 a 2 foto přes údolí(Jablunkovský průsmyk) a za pohořím, Polská strana Beskyd..
3 foto slovenská strana, jsou vidět úpatí skalnatých vrcholku Tater..
Registrovaný uživatel
...jo kdysi dávno jsem jezdíval do Mostů u Jablůnkova ,hezký holky tam byly ;)
Registrovaný uživatel
Barbare tato chata Ostrý - http://www.chataostry.cz/ ? Děkuji.
Moderátor
ramires napsal
...jo kdysi dávno jsem jezdíval do Mostů u Jablůnkova ,hezký holky tam byly ;)


A pořád jsou... ;)
Registrovaný uživatel
...věřím :) ;)
Registrovaný uživatel
Pýta sa mama dcéry: Dcérka moja, je pravda, že ťa manžel bije?
Mami, ľudia toho nahovoria!
Keď počujú lietať facky, hneď si myslia, že ich dostávam ja.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
taho napsal
Barbare tato chata Ostrý - http://www.chataostry.cz/ ? Děkuji.


Ano...

Jablunkovský průsmyk vyjimaje Lysou horu...chaty v Beskydech, které pravidelně navštěvujeme celoročně..chaty na,, vrcholu hor,,
Chata lysá hora, chata Pustevny, Chata Javorový vrch, chata Ostrý, chata Kozinec(aktualně zavřená)pod vrcholem ostry, chata Prašivá, chata Kozubova, chata Kamenity, chata Slavič, chata Skalka, chata nová Polana, chata Severka, chata Velky polom, chata Grůň pod sjezdovkou , chata Studeničný, chata Bahenec, chata Filipka, chata Girova..
« Poslední úpravu provedl(a) Guldiner v 8. 2. 2020, 22:21. »
Moderátor
Ty Tatry nejsou běžně vidět. Trefil jsi počasí. My jsme dědečka vysypali z kopce Klak nad jeho rodnou dědinkou Fačkov (Lúčanská Fatra) a taky je s tama někdy Tatry vidět. Je tam krásně.
Moderátor
pavlinka napsal
Ty Tatry nejsou běžně vidět. Trefil jsi počasí. My jsme dědečka vysypali z kopce Klak nad jeho rodnou dědinkou Fačkov (Lúčanská Fatra) a taky je s tama někdy Tatry vidět. Je tam krásně.


Ne nejsou běžně vidět, musí být jasno,, průzračný vzduch,, pak je vysoká dohlednost a lze zahlédnout skalnaté vrcholy..
Nejlépe se dají zahlédnout s chaty Severka,samozřejmě musí byt proto stejné podmínky..
Registrovaný uživatel
barbar napsal
taho napsal
Barbare tato chata Ostrý - http://www.chataostry.cz/ ? Děkuji.


Ano...

Jablunkovský průsmyk vyjimaje Lysou horu...chaty v Beskydech, které pravidelně navštěvujeme celoročně..chaty na,, vrcholu hor,,
Chata lysá hora, chata Pustevny, Chata Javorový vrch, chata Ostrý, chata Kozinec(aktualně zavřená)pod vrcholem ostry, chata Prašivá, chata Kozubova, chata Kamenity, chata Slavič, chata Skalka, chata nová Polana, chata Severka, chata Velky polom, chata Grůň pod sjezdovkou , chata Studeničný, chata Bahenec, chata Filipka, chata Girova..


Znám všechny místa jen z letních dovolených. A náš oblíbený cíl je https://www.turistika.cz/mista/murinkovy-vrch/detail
Moderátor
Muřinkový vrch znám,po hřebeni československe hranice.. ;)
Registrovaný uživatel
Barbare,hřebenovku chata Čantoryja,chata Velký Sošov,chata Velký Stožek nechodíš? Jsem z Návsí ;)
Moderátor
Ushek napsal
Barbare,hřebenovku chata Čantoryja,chata Velký Sošov,chata Velký Stožek nechodíš? Jsem z Návsí ;)


:lol: další bity gorol, ja jsem původně z Černého Jablunkov u Bocanovic.
Také je mám prošlé Stožek, ale na Čantoryji, pak Sošov v Nýdku jsem byl vzpomínám jednou, myslím ještě ze školy..

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1428 1429 1430 1431 1432 1433 1434 1435 1436 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1