Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1445 1446 1447 1448 1449 1450 1451 1452 1453 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
grofik napsal
hematuria napsal
grofik napsal
Začneš a uvidíš aká nastane priebežne situácia. :roll:

áno ale neodpovedal si na užívateľou...

Odpovedal, pozorne precitaj...


Myslel som k tým overených a neovereným užívateľom..pokiaľ sme sa správne pochopili
Registrovaný uživatel
tak jsem dnes zkouknul šifru mistra leonarda a byl jsem dost zklamán... kam se hrabou např. na naše trigolie tohoto typu. tak jsem si zpravil chuť alespoň u armored... zajímavý film
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
tak jsem dnes zkouknul šifru mistra leonarda a byl jsem dost zklamán... kam se hrabou např. na naše trigolie tohoto typu. tak jsem si zpravil chuť alespoň u armored... zajímavý film


až teraz...frajer:) Na tom som bol dokonca na premiére v Blave... staré časy
Registrovaný uživatel
já už jsem to viděl někdy dávno (armored), ale vůbec jsem si to nepamatoval a tak mě to potěšilo aspoň :)
příště dám avatara nebo něco obdobně známého co mě minulo
Registrovaný uživatel
Spravne sa chapeme, je to o pocite, niekedy zaciatocnik bude v pohode a clovek z nakupmi bude svina...
Hodne zalezi kolko budes mat casu sledovat priebech aukcii.
Ja som skoncil s predajom cez A-cko cca. 8 rokov nemal som cas sa venovat predaju, to je potom len polovicata praca.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Spravne sa chapeme, je to o pocite, niekedy zaciatocnik bude v pohode a clovek z nakupmi bude svina...
Hodne zalezi kolko budes mat casu sledovat priebech aukcii.
Ja som skoncil s predajom cez A-cko cca. 8 rokov nemal som cas sa venovat predaju, to je potom len polovicata praca.


Ok...Prečo by som mal sledovať priebeh aukcií??nestačí iba v nedeľu k večeru??Ja som tam skrz Dedičnosť nič viac potom...Koniec...Díky za info
Registrovaný uživatel
Hodne bude zalezat na mnozstve vystaveneho zbozia, zacni uvidis aka bude situacia.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Hodne bude zalezat na mnozstve vystaveneho zbozia, zacni uvidis aka bude situacia.


S týmto som sa serinkal od 13:00 do 19:50 presne odkedy začínala aukcia....samozrejme popri tom mám rodinu..to sa zdá a to som si myslel že stihnem numizmatiku...hmm...max idem sa najesť pozerám Narcos a spať...a dalšia nedela zase mince.... :)
« Poslední úpravu provedl(a) hematuria v 23. 2. 2020, 21:37. »
Registrovaný uživatel
Myslel som si že budem stíhať cez týždeň..ááááá absolútne nie....robím od 8 do 17 a mám na dcéru 1 max 2 hodiny denne a to potom už som večer unavený a nerád pracujem tak a keď už tak denné svetlo robí lepšie fotky takže každá nedeľa
Registrovaný uživatel
hematuria napsal
grofik napsal
Hodne bude zalezat na mnozstve vystaveneho zbozia, zacni uvidis aka bude situacia.


S týmto som sa serinkal od 13:00 do 19:50 presne odkedy začínala aukcia....samozrejme popri tom mám rodinu..to sa zdá a to som si myslel že stihnem numizmatiku...hmm...max idem sa najesť pozerám Narcos a spať...a dalšia nedela zase mince.... :)

Grofik podľa môjho pocitu nevie, že už niečo vystavuješ...
Fotka s 3 bankovkami, ktorých je tam údajne 85 a možnosť reklamácie žiadna.
Uvidíme, ako sa Ti zadarí.
-s-
Registrovaný uživatel
stani napsal
hematuria napsal
[quote=grofik]
Hodne bude zalezat na mnozstve vystaveneho zbozia, zacni uvidis aka bude situacia.


S týmto som sa serinkal od 13:00 do 19:50 presne odkedy začínala aukcia....samozrejme popri tom mám rodinu..to sa zdá a to som si myslel že stihnem numizmatiku...hmm...max idem sa najesť pozerám Narcos a spať...a dalšia nedela zase mince.... :)

Grofik podľa môjho pocitu nevie, že už niečo vystavuješ...
Fotka s 3 bankovkami, ktorých je tam údajne 85 a možnosť reklamácie žiadna.
Uvidíme, ako sa Ti zadarí.
-s-
[/quote

https://hematuria.rajce.idnes.cz/notafilia/ a toto je čo?? a pokial to pod obrázkom nieje tak kontaktujem zákaznícky servis[/quote=stani]
« Poslední úpravu provedl(a) hematuria v 23. 2. 2020, 21:50. »
Registrovaný uživatel
Stani, citak mam hematuria zacal predavat, drzme mu palce nech sa opancieruje trpezlivostou..., ale to nebude zrejme jeho dominantna vlastnost...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Stani, citak mam hematuria zacal predavat, drzme mu palce nech sa opancieruje trpezlivostou..., ale to nebude zrejme jeho dominantna vlastnost...


chlapci??? prečo ma strašíte a vobec?? trpezlivosť som sa naučil v légii keď sedíš bez pohnutia 6 hodín:)
Registrovaný uživatel
Nestrasime, to urcite nie, ani neviem na ktorom vebe predavas. :roll:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Nestrasime, to urcite nie, ani neviem na ktorom vebe predavas. :roll:


porušil by som pravidlá fora ale najdeš si to v krásnej zbierke hned pod oznámením sa na to pýtal už barbar
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Stani, citak mam hematuria zacal predavat, drzme mu palce nech sa opancieruje trpezlivostou..., ale to nebude zrejme jeho dominantna vlastnost...

Ja mu držím palce, prečo nie, ale na Aukre má takú fotku ako som napísal.
Nižšie má síce odkaz na tú paradajku, ale to sa nedá otvoriť.
-s-
Registrovaný uživatel
stani napsal
grofik napsal
Stani, citak mam hematuria zacal predavat, drzme mu palce nech sa opancieruje trpezlivostou..., ale to nebude zrejme jeho dominantna vlastnost...

Ja mu držím palce, prečo nie, ale na Aukre má takú fotku ako som napísal.
Nižšie má síce odkaz na tú paradajku, ale to sa nedá otvoriť.
-s-


Kur..wa :) Jeb.... sa stým a oni toto.....veď aj bez prihlásenia sa dá....veď skopírujem odkaz dám do nového okna a pozerám..zložité?
Registrovaný uživatel
a tu na sběratel.com čo som dal to nejde tiež? skús či ide prosím ťa
Registrovaný uživatel
Odkaz na tomate otvorit ide.
Drzim palce, aeee zrejme pri tej filozofii prerobis aj gate, slipy ti asi ostanu...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
hematuria napsal
a tu na sběratel.com čo som dal to nejde tiež? skús či ide prosím ťa

rajče tu ide. Na "A" máš len fotku zásobníka s tromi/a bankovkami.
-s-
Registrovaný uživatel
stani napsal
hematuria napsal
a tu na sběratel.com čo som dal to nejde tiež? skús či ide prosím ťa

rajče tu ide. Na "A" máš len fotku zásobníka s tromi/a bankovkami.
-s-


ale po odhlásení vidím tam ten odkaz a keď nie je niekto koko tak si skopíruje odkaz chápeš?
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Odkaz na tomate otvorit ide.
Drzim palce, aeee zrejme pri tej filozofii prerobis aj gate, slipy ti asi ostanu...


Áno možem kus po kuse načo...Buď alebo nemám čo straťiť....Nestalo sa mi to prvý krát....keď sa ti bude niečo páčiť kúpiš si to tak či tak no nie??
Registrovaný uživatel
Na svojich chybách sa učíme,
na cudzích robíme biznis... :D
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Na svojich chybách sa učíme,
na cudzích robíme biznis... :D


Konečně něco chytrého jsi vypustil...
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Na svojich chybách sa učíme,
na cudzích robíme biznis... :D


To sa máš čím chváliť :shock: :roll:

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1445 1446 1447 1448 1449 1450 1451 1452 1453 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1