Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1457 1458 1459 1460 1461 1462 1463 1464 1465 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Evropa1 napsal
... Co kdyby sis položil jednu základní otázku, co je více zrůdnější? Neměl bys především posuzovat míru škodlivosti? Vždyť každý normálně uvažující člověk snad dokáže na tuto otázku odpovědět. Neměl bys nejdříve smazat příspěvek, který deklaruje vraždění a až poté se zabývat dalšími názory?...

To je problém dnešních tzv. "liberálních demokratů" a neomarxistů, že jsou přesvědčeni o své jedinečnosti, jediného správného názoru a rádi by rozhodovali co je či není škodlivé. Já si to o sobě nemyslím a tudíž nebudu mazat příspěvky které někdo jiný nebo i já považuje za nesprávné. Každý má v diskuzi právo na svůj názor i když by se třeba i mně nelíbil. Mažu tudíž jen nadávky oponentovi.
.......................
Mimochodem nikdo tu nenabádal "Pojďme budeme je střílet nebo podřezávat", pouze naznačoval jaké by bylo jedno z řešeních. ;)
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Evropa1 napsal
... Co kdyby sis položil jednu základní otázku, co je více zrůdnější? Neměl bys především posuzovat míru škodlivosti? Vždyť každý normálně uvažující člověk snad dokáže na tuto otázku odpovědět. Neměl bys nejdříve smazat příspěvek, který deklaruje vraždění a až poté se zabývat dalšími názory?...


To je problém dnešních tzv. "liberálních demokratů" a neomarxistů, že jsou přesvědčeni o své jedinečnosti, jediného správného názoru a rádi by rozhodovali co je či není škodlivé. Já si to o sobě nemyslím a tudíž nebudu mazat příspěvky které někdo jiný nebo i já považuje za nesprávné. Každý má v diskuzi právo na svůj názor i když by se třeba i mně nelíbil. Mažu tudíž jen nadávky oponentovi.
.......................
Mimochodem nikdo tu nenabádal "Pojďme budeme je střílet nebo podřezávat", pouze naznačoval jaké by bylo jedno z řešeních. ;)


Když Ti docházejí argumenty, chováš se jak flašinet, který omílá stále stejné termíny-neomarxista atd. Já jsem pouze reagoval na dodržování základních pilířů každé demokratické země, které platí také v ČR. Přečti si někdy Ústavu ČR. Ty si na jedné straně hraješ na antikomunistu, ale na druhé straně voláš po principech, které byly doménou totalitních režimů. Pak se nediv, že z lidí, kteří zastávají jisté druhy násilí, mám strach. Pokud je někdo schopen zastávat totalitní praktiky vůči lidem, kteří se mu nelíbí, kde pak mám záruku, že stejných principů nebudou používat proti mně za situace, kdy se mu znelíbím já? To nejsou moje myšlenky, ale myšlenky člověka, který zažil totalitní praktiky a to v době obou totalitních režimů na našem území ve 20. století.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
« Poslední úpravu provedl(a) Evropa1 v 4. 3. 2020, 11:18. »
Registrovaný uživatel
Citovat
To je problém dnešních tzv. "liberálních demokratů" a neomarxistů, že jsou přesvědčeni o své jedinečnosti, jediného správného názoru a rádi by rozhodovali co je či není škodlivé. Já si to o sobě nemyslím a tudíž nebudu mazat příspěvky které někdo jiný nebo i já považuje za nesprávné. Každý má v diskuzi právo na svůj názor i když by se třeba i mně nelíbil. Mažu tudíž jen nadávky oponentovi.
.......................
Mimochodem nikdo tu nenabádal "Pojďme budeme je střílet nebo podřezávat", pouze naznačoval jaké by bylo jedno z řešeních.


Bude tu ešte dosť dlhá šachová partia ohľadne celkového smerovania EU, hoci môj názor je, že tzv. západ sa nachádza na posledných schodoch zostupu do "pekla" a ich výsostný záujem je hľadať dostatok "ujov na našej strane" nech je to celo európske riešenie.
Niečo podobné ako na Titaniku, podpalubie je už pod vodou, ale na hornom poschodí sa stále dobre zabáva...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Evropo,
Jsem nucen opakovat jako flašinet /opakování je matka moudrosti ;) /protože ty nemůžeš nebo nechceš pochopit že někdo má jiný názor a že má na něj právo.
Když se nějaká horda snaží násilím vniknout do jiného státu, lze ji zastavit zase jen násilím. Máš snad nějaké jiné řešení? Sem s ním.
« Poslední úpravu provedl(a) turtleoverhead v 4. 3. 2020, 11:40. »
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Jsem nucen opakovat jako flašinet /opakování je matka moudrosti ;) /protože ty nemůžeš nebo nechceš pochopit že někdo má jiný názor a že má na něj právo.
Když se nějaká horda snaží násilím vniknout do jiného státu, lze ji zastavit zase jen násilím. Máš snad nějaké jiné řešení? Sem s ním.


Ale bavíme se o principech lidských postojů. Kdo je schopen používat určitého násilí, pak se pro něho toto násilí stane určitým nástrojem a bude ho používat bez ohledu na všechny kolem.

Mně se také nelíbí příliv ekonomických emigrantů, to ale neznamená, že tuto problematiku budu řešit zvěrstvy proti lidskosti, navíc za zločinného principu kolektivní viny!!
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
Jinými slovy, řešení nemáš. :D
Registrovaný uživatel
Evropa1 napsal
Já jsem pouze reagoval na dodržování základních pilířů každé demokratické země, které platí také v ČR.

Pro mně základní pilíř demokracie je přání většiny.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
turtleoverhead napsal
grofik napsal
Neviem dohľadať Turtle :roll: čo bolo zmazané?

Jako obvykle, místo protiargumentu druhému diskutujícímu jen nadával.


Nova doba..., liberalna, tam sa to tak nosi :mrgreen:


Neviem čo fo napísal, ale pravdepodobne reagoval na príspevok 36459 od Altmann...
Z ďalších príspevkov to tak "vychádza."
To si nevedel? :) ;)
-s-
Moderátor
Ale praktiky, principy, strategie a ja nevím co ještě Evropo.1 pořád jen plivete oheň na minulost naší země ...Nehledě na to kdo a kde je v minulosti prosazoval (v podstatě i dnes v pologramotnych ekonom chudy zemích je to do určité míry i zárukou fungování oné země ) . Vždy to bylo na základě předcházejících události, gramotnosti společnosti,víry, kulturního vlivu, klimatických změn a ekonomických situacích země, kontinentu..
.. Dnes máme tu výhodu, že se můžeme docela živě poohlednou zpět a tyto faktory hodnotit,, a předcházet zavanějicim,, okolnostem.. Docela podstatným faktorem je jaderná politika,která je hrozbou ale i zároveň jakousi zárukou míru...
Registrovaný uživatel
Altmann nezvykne mať populistické príspevky...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Jinými slovy, řešení nemáš. :D


Ale za Tvoje totalitní řešení pěkně děkuji.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Evropa1 napsal
Já jsem pouze reagoval na dodržování základních pilířů každé demokratické země, které platí také v ČR.

Pro mně základní pilíř demokracie je přání většiny.


Ale nic jsi nepochopil, protože celá věta má znít takto: Většina má právo uvádět do praxe svůj program, ale zároveň její povinností je chránit menšiny. Navíc ani ta většina nemá právo používat zločinné totalitní praktiky, protože jsou za hranou zákona. Nebo si v referendu odhlasujeme, že pověsíme člověka XY a na tomto základě to vykonáme, protože to většina chtěla?
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
Ty považuješ obranu vlasti za zločinnou totalitní praktiku? :shock:
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Ty považuješ obranu vlasti za zločinnou totalitní praktiku? :shock:


Ale opět reaguješ zcela mimo. Obrana vlasti je sice primární, ale v současné době nejsme ve válečném stavu, neplatí zde zákony vyplývající z válečného stavu a pak tedy musíš dodržovat zákony demokratického státu.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
Evropa1 napsal
turtleoverhead napsal
Ty považuješ obranu vlasti za zločinnou totalitní praktiku? :shock:


Ale opět reaguješ zcela mimo. Obrana vlasti je sice primární, ale v současné době nejsme ve válečném stavu, ...

To je ale zase jen tvůj názor, podle mne nebezpečný a vidíš, přesto ho nesmažu protože máš na něj právo ;)
Moderátor
Evropou pokuste se podívat na svět i s jiného úhlu.. Představte si, kdyby jste měl řídit vy spolu vámi podobnymi zemi společnosti takovýchto lidí.. Jakou strategii by jste volil, jak by jste vedl lidi k fungujicimu systému státního zřízení?Uspěl by jste jako humanista na základě lidských práv a svobod?.... Proč si myslíte, že v minulosti (někde i dnes) si každá země stanoví-la své zákony a podmínky pro fungování společnosti,přece měla k tomuto své důvody..
Ne každa společnost měla a má to štěstí žít v zemi dobrých klimatických podmínek, kde se mohla v určitých směrech vyvíjet trendem světové společnosti do dnešní doby, kde humanismus a lidská práva jsou základem většiny dnešní společnosti ..
A proč to vše píšu, protože sám jako humanista mám pro určite věci pochopení..





https://video.aktualne.cz/objektivem-jana-sibika/des-a-hruza-v-nejvetsim-romskem-ghette-v-evrope/r~f91e89ba86f911e5bd0a002590604f2e/
« Poslední úpravu provedl(a) Guldiner v 4. 3. 2020, 13:16. »
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Evropa1 napsal
turtleoverhead napsal
Ty považuješ obranu vlasti za zločinnou totalitní praktiku? :shock:


Ale opět reaguješ zcela mimo. Obrana vlasti je sice primární, ale v současné době nejsme ve válečném stavu, ...

To je ale zase jen tvůj názor, podle mne nebezpečný a vidíš, přesto ho nesmažu protože máš na něj právo ;)


Ty ale nemáš důvod můj názor mazat, protože je v naprostém souladu s právním řádem ČR a na tomto základě jsem nic neporušil, což se ale o Tvých názorech říci nedá. Znovu opakuji, přečti si Ústavu a pak napiš, jak tento základní právní dokument hodnotí kolektivní vinu.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Evropou pokuste se podívat na svět i s jiného úhlu.. Představte si, kdyby jste měl řídit vy spolu vámi podobnymi zemi společnosti takovýchto lidí.. Jakou strategii by jste volil, jak by jste vedl lidi k fungujicimu systému státního zřízení?Uspěl by jste jako humanista na základě lidských práv a svobod?.... Proč si myslíte, že v minulosti (někde i dnes) si každá země stanoví-la své zákony a podmínky pro fungování společnosti,přece měla k tomuto své důvody..
Ne každa společnost měla a má to štěstí žít v zemi dobrých klimatických podmínek, kde se mohla v určitých směrech vyvíjet trendem světové společnosti do dnešní doby, kde humanismus a lidská práva jsou základem většiny dnešní společnosti ..
A proč to vše píšu, protože sám jako humanista mám pro určite věci pochopení..





https://video.aktualne.cz/objektivem-jana-sibika/des-a-hruza-v-nejvetsim-romskem-ghette-v-evrope/r~f91e89ba86f911e5bd0a002590604f2e/


No úplne xenofóbne video, fuj sa nehanbí jeden fašista natočiť realitu o našich spoluobčanoch a oni sa tak snažia...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Evropa1 napsal
Ty ale nemáš důvod můj názor mazat, protože je v naprostém souladu s právním řádem ČR a na tomto základě jsem nic neporušil, což se ale o Tvých názorech říci nedá. Znovu opakuji, přečti si Ústavu a pak napiš, jak tento základní právní dokument hodnotí kolektivní vinu.

Důvod mám ale právo ne :D
Ty se furt oháníš ústavou ale ta se za posledních 100 let několikrát změnila podle toho kdo ji psal. Že je něco v ústavě ještě neznamená že s tím musím souhlasit.
A k tvému oblíbenému tématu kolektivní viny:
Obecně - když je někdo vědomě a dobrovolně členem zločineckého spolku, je rovněž vinen.
Konkrétně - uznávám že mezi připrchlíky mohou být i slušní a pracovití lidé ale dokud nebudeme mít spolehlivou metodu jak je rozeznat, nepouštěl bych se žádné. A ty kteří si vynucují vstup násilím už vůbec ne.
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Důvod mám ale právo ne :D
Ty se furt oháníš ústavou ale ta se za posledních 100 let několikrát změnila podle toho kdo ji psal. Že je něco v ústavě ještě neznamená že s tím musím souhlasit.
A k tvému oblíbenému tématu kolektivní viny:
Obecně - když je někdo vědomě a dobrovolně členem zločineckého spolku, je rovněž vinen.
Konkrétně - uznávám že mezi připrchlíky mohou být i slušní a pracovití lidé ale dokud nebudeme mít spolehlivou metodu jak je rozeznat, nepouštěl bych se žádné. A ty kteří si vynucují vstup násilím už vůbec ne.


Pokud jsi demokrat, pak nemáš ani důvod!!!

A ti, kteří se sem dostanou, těch se budeme zbavovat zde zmíněnými metodami? Tedy budeme je likvidovat? Zde také kdysi padl názor, že nejdříve než se začneme vypořádávat s migranty, dříve se budeme muset vypořádat s jejich zastánci z oblasti našich spoluobčanů!! Přečti si tuto poslední větu velmi pozorně a zamysli se nad ní!! Tehdy jsi na tuto totalitní myšlenku také nereagoval a schválně jsem sledoval, zda budeš dané téma číst. Prostě Tě tato zvěrstva nechávají chladným, stejně tak, jako obhajování legálnosti Maďarských událostí atd.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Moderátor
grofik napsal
barbar napsal
Evropou pokuste se podívat na svět i s jiného úhlu.. Představte si, kdyby jste měl řídit vy spolu vámi podobnymi zemi společnosti takovýchto lidí.. Jakou strategii by jste volil, jak by jste vedl lidi k fungujicimu systému státního zřízení?Uspěl by jste jako humanista na základě lidských práv a svobod?.... Proč si myslíte, že v minulosti (někde i dnes) si každá země stanoví-la své zákony a podmínky pro fungování společnosti,přece měla k tomuto své důvody..
Ne každa společnost měla a má to štěstí žít v zemi dobrých klimatických podmínek, kde se mohla v určitých směrech vyvíjet trendem světové společnosti do dnešní doby, kde humanismus a lidská práva jsou základem většiny dnešní společnosti ..
A proč to vše píšu, protože sám jako humanista mám pro určite věci pochopení..





https://video.aktualne.cz/objektivem-jana-sibika/des-a-hruza-v-nejvetsim-romskem-ghette-v-evrope/r~f91e89ba86f911e5bd0a002590604f2e/


No úplne xenofóbne video, fuj sa nehanbí jeden fašista natočiť realitu o našich spoluobčanoch a oni sa tak snažia...


Snaží se, snaží se až moc.. ;) myslím, že pokud nalezneme onen,, klíč,, k začlenění těchto spoluobčanů do většiny naší společnosti normálně fungujících lidí.. Můžeme si troufnout a bez rizika se zde postarat i o uprchlíky...
Kolega Evropa 1 zřejmě zná ono tajemství jak na to...
Registrovaný uživatel
Evropa1 napsal
A ti, kteří se sem dostanou, těch se budeme zbavovat zde zmíněnými metodami? Tedy budeme je likvidovat? Zde také kdysi padl názor, že nejdříve než se začneme vypořádávat s migranty, dříve se budeme muset vypořádat s jejich zastánci z oblasti našich spoluobčanů!! Přečti si tuto poslední větu velmi pozorně a zamysli se nad ní!!,

Ti kteří se sem neoprávněně dostanou by měli být vráceni ale to je takřka nemožné a proto tak horuju pro ochranu hranic.
S těmi zastánci je to těžké. Na jedné straně mají právo na svůj názor ale na druhé straně státu svou naivní hloupostí vysloveně škodí. Vzbuzují totiž v běžencích falešný pocit že je tu někdo chce a že tím pádem mají jakési právo se sem vecpat. Tak nevím, poraď co se dělá s duševně nemocnými kteří v dobrém úmyslu škodí společnosti? :D ;)
A teď mi odpověz na jednu otázku ty.
K tobě domů se násilně nastěhuje skupina hladových a prochladlých bezdomovců a rozhodne se zůstat natrvalo. Jak to budeš řešit? ;)
Registrovaný uživatel
barbar napsal
grofik napsal
barbar napsal
Evropou pokuste se podívat na svět i s jiného úhlu.. Představte si, kdyby jste měl řídit vy spolu vámi podobnymi zemi společnosti takovýchto lidí.. Jakou strategii by jste volil, jak by jste vedl lidi k fungujicimu systému státního zřízení?Uspěl by jste jako humanista na základě lidských práv a svobod?.... Proč si myslíte, že v minulosti (někde i dnes) si každá země stanoví-la své zákony a podmínky pro fungování společnosti,přece měla k tomuto své důvody..
Ne každa společnost měla a má to štěstí žít v zemi dobrých klimatických podmínek, kde se mohla v určitých směrech vyvíjet trendem světové společnosti do dnešní doby, kde humanismus a lidská práva jsou základem většiny dnešní společnosti ..
A proč to vše píšu, protože sám jako humanista mám pro určite věci pochopení..





https://video.aktualne.cz/objektivem-jana-sibika/des-a-hruza-v-nejvetsim-romskem-ghette-v-evrope/r~f91e89ba86f911e5bd0a002590604f2e/


No úplne xenofóbne video, fuj sa nehanbí jeden fašista natočiť realitu o našich spoluobčanoch a oni sa tak snažia...


Snaží se, snaží se až moc.. ;) myslím, že pokud nalezneme onen,, klíč,, k začlenění těchto spoluobčanů do většiny naší společnosti normálně fungujících lidí.. Můžeme si troufnout a bez rizika se zde postarat i o uprchlíky...
Kolega Evropa 1 zřejmě zná ono tajemství jak na to...


Jedno riešenie už je: spočítať peniaze ktoré dostali mimovládky na riešenie otázok podobného tipu a ich percentuálne využitie v praxi?

Náš kolega má právo na svoj názor, ale v reálnom živote po doterajších skúsenostiach vhodné uložiť ad acta, " absolútne neúspešný projekt". Dokonca by som dal Interpolu preskúmať kam skutočne odtiekli financie - a nie malé.
Možno hraničiaca istota aj vedia kto je užívateľ benefitov a pekne zverejniť , to by bolo sadomäso ...
Po zásluhe odmeniť.
Pokiaľ sa chceme niekam pohnúť dopredu EU prípadne jednotlivé štáty musia sa vážne začať zaoberať financovaním mimovládok a po vzore USA, Izraela prijať podobné právne riešenie, asi vedia prečo majú už od roku 1965 legislatívu na podobnú "Bohu milú činnosť"...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
A teď mi odpověz na jednu otázku ty.
K tobě domů se násilně nastěhuje skupina hladových a prochladlých bezdomovců a rozhodne se zůstat natrvalo. Jak to budeš řešit? ;)


Ale já jsem nikde netvrdil, že máme neomezeně podporovat migrační vlnu z řad ekonomických uprchlíků. Já mám pouze vyhraněný názor na paušalizování v podobě kolektivního řešení za legalizace násilí. Jestliže chceme zastávat nějaké hodnoty, pak k nim patří i podpora lidí v nouzi a od toho je zde stát, který k tomu má instrumenty jak finanční, tak i např. hmotné. Nebo nejseš jeden z těch, kteří z naší země utekli a jiná země se o tyto lidi postarala? A těch lidí nebylo málo. Když jsi utekl, postaral se o tebe cízí stát, nebo konkrétní rodina?
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
Evropa1 napsal
Ale já jsem nikde netvrdil, že máme neomezeně podporovat migrační vlnu z řad ekonomických uprchlíků. Já mám pouze vyhraněný názor na paušalizování v podobě kolektivního řešení za legalizace násilí. Jestliže chceme zastávat nějaké hodnoty, pak k nim patří i podpora lidí v nouzi a od toho je zde stát, který k tomu má instrumenty jak finanční, tak i např. hmotné. Nebo nejseš jeden z těch, kteří z naší země utekli a jiná země se o tyto lidi postarala? A těch lidí nebylo málo. Když jsi utekl, postaral se o tebe cízí stát, nebo konkrétní rodina?

Připadáš mi jak ten pomatený spolek Milion chvilek. Také neustále proti něčemu protestují /občas i právem/ ale řešení nemají žádné.
Máš tam jeden omyl, stát nemá žádné peníze, to jsou peníze daňových poplatníků ;)
A přestaň do toho neustále plést mou emigraci. Nikdy jsem do žádné země nevstoupil nelegálně a postaral jsem se o sebe hlavně já sám.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1457 1458 1459 1460 1461 1462 1463 1464 1465 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1