Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1501 1502 1503 1504 1505 1506 1507 1508 1509 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
"Vláda opět postupuje nedůsledně. Zakázala přítomnost otců u porodu, ale matek ne. Co na to ochránci rovných příležitostí?"
;)
Registrovaný uživatel
Naša vláda nám dnes zjednotila nákupné hodiny hneď sa cítim bezpečnejšie...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Nebo oko se žárovičkou, potom bych si okem mohl svítit na cestu, to prý nejde, nezaplatí pojišťovna.


Altmane, tohle je uplne paradni napad. To by vypadalo uplne skvele. Chtelo by to i trosku namodovat aby slo zapnout dalkovy svetlo, barevna diskoteka do rytmu, nebo stroboskop aby jsi mohl oslepit nepritele. :mrgreen: ;) Ne, omlouvam se za nemistny humor. Ale mam rad scifi filmy :-D
Moderátor
Tak to by se mi líbilo, přesně tak. mám levé oko mrtvé a ten odřený ksicht je také podobný. Vystihl jste podobu. Teď jen někoho, kdo mi tam to světélko zamontuje. Děkuji za obrázek.
Moderátor
tomi napsal
Altmann... Takto??
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem



Děkuji, vystihl jste mně přesně.
Registrovaný uživatel
Dúfam Altmanku, že ste to pochopil ako vtípek..
_______________
Moderátor
Pánové, já mám srandu rád, zde nevidím nějaký problém, naopak jsem rád za vtípky na moji osobu. :mrgreen: Snad jen ve faleristice tam jsem akurátní. :shock:
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
... zde nevidím nějaký problém...

To vravel aj môj kamarát Stevie Wonder :shock: :mrgreen: :mrgreen:
_______________
Moderátor
Už to začíná, předpokládaný ....schodek? :shock: to budou schody jako kráva... S plánovaných 40 miliard, možná a to v lepším případě 200 miliard...


https://www.novinky.cz/domaci/clanek/lidem-rozhodne-nechceme-brat-penize-rekl-premier-andrej-babis-40317570
Registrovaný uživatel
neboj, peníze se natisknou, "trošku" se zvýší inflace a jak říkal Tkáč blahé paměti - v krizi se nejlépe nakupuje :lol:
_______________
Ostatně soudím že EU musí být zničena.
Moderátor
tomi

já to považuji opravdu za vtipné. Když člověk stojí jednou nohou v hrdeli, berete život jinak, asi legračně? nebo tak nějak, ale některé věci neřeším.... :P
Registrovaný uživatel
Odbočím od momentálnej témy, držím palce mojej baracke nech prežijú kvety poslednú chladnejšiu noc...,potom už len pekné časy ju čakajú. ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Odbočím od momentálnej témy, držím palce mojej baracke nech prežijú kvety poslednú chladnejšiu noc...,potom už len pekné časy ju čakajú. ;)

No nevím, tady mi to říká že přes weekend bude teplo ale příští středu zase mínus 5 :evil:
Registrovaný uživatel
Citovat
turtleoverhead
grofik napsal
Odbočím od momentálnej témy, držím palce mojej baracke nech prežijú kvety poslednú chladnejšiu noc...,potom už len pekné časy ju čakajú.

No nevím, tady mi to říká že přes weekend bude teplo ale příští středu zase mínus 5


Uvidíme aká bude situácia? :roll:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Citovat
turtleoverhead
grofik napsal
Odbočím od momentálnej témy, držím palce mojej baracke nech prežijú kvety poslednú chladnejšiu noc...,potom už len pekné časy ju čakajú.

No nevím, tady mi to říká že přes weekend bude teplo ale příští středu zase mínus 5


Uvidíme aká bude situácia? :roll:

Dnes to už podľa mňa nebude v grófstve grofika také zlé. ;)
Ak to kvietky ešte neschytali, tak za týždeň bude riziko menšie ako teraz. Nechcem poučovať, ale nerozkvitnutému a následne aj odkvitnutému kvetu krátkodobý mráz až tak nevadí. Kvet je najohrozenejší, keď je otvorený. Nesmie mu omrznúť piestik a tyčinky. Potom je v prdeli.
A grofik, ak to nemáš samoopelivú odrodu, prípadný neúspech nepripisuj len mrazu, ak ste ho tam vôbec mali, ale absencii opeľovačov, čiže včiel.. V týchto dňoch ich moc nelietalo..
To som nemohol vysvetliť kedysi svokrovi, keď obrovská čerešňa ktorú máme, nezarodila.
Lebo omrzla..., slová dedka, svokra. :roll: Odsledoval som si to a viem, že v čase kvitnutia vôbec nemrzlo, ale bola jednoducho zima a včely boli v karanténe. Ale to predpokladám vieš. ;)
-s-
Registrovaný uživatel
Stani ďakujem za priebežné informácie, súhlasím máš vysoké percento pravdy.

Vieš viacej času na bobuľové a ovocné stromy mám posledné štyri, päť rokov dostatok času.
Ako mlaďas som rád včeláril a ovocinárčil, znova došiel čas na venovanie aj takým koníčkom, hoci osobne od 45 roku života som obmedzil vysokú konzumáciu "pohonných hmôt", ale ten pocit vlastniť hodne kvalitného vína, alkoholu ostal, to nebol problém zohnať, kúpiť. Nakoniec som prezentoval koňak čo sa vyrábal spoločne ako kolektív.
Po zhodnotení mojich možností v zime bola prijatá vlastná pestovateľská stratégia dokúpiť 50-60l. súdky +20l galóniky a vrámci vyplnenia času skúsiť pozháňať čo najviac druhov ovocia a vypáliť ako odrodové druhy.
Začneš plniť dlhodobú stratégiu a hneď ťa rafinovane prepadnú mrazivé noci, no musí ťa to naštvať. :mrgreen:

Nakoniec lepšie je "mudrovať o mrazivých nociach" ako napr. ležať s koronov... ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
« Poslední úpravu provedl(a) grofik v 24. 3. 2020, 21:55. »
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Začneš plniť dlhodobú stratégiu a hneď ťa rafinovane prepadnú mrazivé noci, no musí ťa to naštvať. :mrgreen:

Nakoniec lepšie je "mudrovať o mrazivých nociach" ako napr. ležať s koronov... ;)

Veď ešte toho zakvitne a zarodí. Napríklad fazuľa, hrach... To asi ešte nikto neskúšal prehnať destilačným systémom, tzv cez trubky... :P
Horšie ležať s covidom. Koronavírusov je "hafo," ako tu občas píšete. Myslím na to hafo, ani som nevedel, že také slovo existuje.. ;)
-s-
Registrovaný uživatel
Zatial nemam doriesene kde v okoli vypalit take male mnozstva, myslim okruh 20km, casu dost este poriadne ani jar nezacala... :D
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Zatial nemam doriesene kde v okoli vypalit take male mnozstva, myslim okruh 20km, casu dost este poriadne ani jar nezacala... :D

V pivnici.. :P Šak zasaď/ zasej viac. My sme mali vlani hrach na ploche možno tenisového kurtu..
-s-
Registrovaný uživatel
Stani priestoru mam nemusim ani pivnice pouzit, ale co casove moje chodenie na hriby??? Mam hafo inych aktivit. :roll:
Nakoniec uvidim ako dopadne tento super rok... :shock:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
:D

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Zomrel programátor. Pri nebeskej bráne zbadal samotného Pána Boha a hneď mu začal vyčítať: Bože, prečo si ma nechal takého mladého zomrieť?
Ženu som nepodvádzal, vírusy som nepísal, hudbu ani filmy nezdieľal... Tak prečo, Pane Bože, prečo?
Boh na neho zamával bibliou a dodal:
RTFM, synku, RTFM (Read The Fucking Manual). ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
:mrgreen: :twisted: ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
13:18
svět

V Indii platí zákaz vycházení. Policie umravňuje neukázněné občany pomocí plastových tyčí.


:D
Registrovaný uživatel
Paul napsal
13:18
svět

V Indii platí zákaz vycházení. Policie umravňuje neukázněné občany pomocí plastových tyčí.


:D

Výborný nápad. Pokuta 10tisíc je pro někoho katastrofa ale pro jiného pakatel.
Nehledě k tomu že ze spousty lidí to nikdy nevydolují.
Po ráně tyčí se rozbřeskne každému :D ;)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1501 1502 1503 1504 1505 1506 1507 1508 1509 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1